BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden zobacz że tylko zwolennicy Laporty mają do niego pretensje
0
@Faro trochę się uspokoiłeś i znowu takie pierdoły piszesz że szkoda gadać. Raphinha nie może grać na ,,10" bo jest Olmo xd, Olmo który gra ok. 40% meczy bo jest szklany i nie jest nawet zarejestrowany.
Jeszcze pozbyć się Lewego i Yamal na ,,9" xd, nie no hit.
5
Strasznie irytuje fakt że Laporta nic się nie wypowie i taki Raphinha i Flick dostają połowę pytań o rejestrację Olmo i Victora i co mają powiedzieć? Raphinha teraz powiedział prawdę i ciekawe czy Laporta czegoś teraz nie odwali jak z Gundo czy Xavim
3
@Faro aha czyli kolejny raz się skompromitujmy bo Nico to kolega Yamala xd
3
@Faro bo? Nico może mu buty najwyżej czyścić. Nico niech się trzyma jak najdalej od nas, już dość kasy przewaliliśmy
5
@Faro koledzy już chyba dość Cię zaorali ale ten fragment
,,Najśmieszniejsze, że te same osoby które tak sie wzbraniają przed sprzedażą kogokolwiek z wartością krytykują najgłośniej zarząd i problemy finansowe klubu"
Czyli mamy sprzedać najlepszego obrońcę kiedy nie mamy żadnej pozycji negocjacyjnej żeby szwagry wydały to na głupoty? I jeszcze to że Tah na spokojnie zastąpi Araujo xd, nie. Araujo najlepiej pasuje do formacji Flicka i nie da się go zastąpić, Tah będzie wzmocnieniem i najpewniej odejdzie przez to Eric i/lub Christensen ale Araujo musi zostać.
Argument o kontuzjach do mnie nie trafia bo teraz mamy nowy sztab i kompletnie nowy system treningowy, wystarczy zobaczyć efekty na przykładzie Pedriego, wcale nie jest powiedziane że Araujo dalej będzie miał takie problemy
44
Powiedział prawdę ale teraz pewnie się to Laporcie nie spodoba bo psuje mu narracje xd, żeby zaraz nie była powtórka jak z Gundo
0
@Barcatroll teraz jest inna sytuacja, koniec z zadyszką dzięki przerwie świątecznej a Real gra fatalnie, ledwo przepychają mecze. Chyba ich najgorsza dyspozycja od lat i musimy to wykorzystać
1
@Coutinho007 to Laporta napuszcza media. Z jego wypowiedzi można wywnioskować że chce zostać ale nic nie gwarantuje bo się nie da z kimś takim jak Laporta
0
Ma fatalny sezon ale zawsze to osłabienie. Jesteśmy faworytem w tym pucharze i nie wyobrażam sobie że odpadamy już z Bilbao
0
@esem91 według mnie zły pomysł ale Flick ze sztabem zdecydują.
Bilbao w tym momencie nie jest zagrożeniem tym bardziej że jesteśmy na świeżo, Nico prawdopodobnie nie zagra to tym bardziej chociaż ma fatalny sezon
0
@Matej nie ma sensu tego traktować poważnie, od śmiechu się powstrzymać nie mogłem jak to czytałem
1
@Coutinho007 wy w to wierzycie naprawdę xd?
9
@MesQueUnClub96 przecież to jest news z dupy na ten moment, jeszcze tym bardziej że jest pisane o wypożyczeniu xd. Tak jakby na trybunach siedział
17
Już to widzę tym bardziej że chłop pisze o wypożyczeniu. Araujo spokojnie sobie pogra a tu jest tak napisane jakby na trybunach miał siedzieć.
Jeszcze wspomniane że Araujo unika odpowiedzi.... a kto po cyrku z Olmo zagwarantuje coś na 100%?
1
@Nightraider liczyłbym na kogoś innego bo oni nie zaoferują więcej niż opłacanie 20% jego pensji
7
Gdyby nie Marquez i Flick byłby już poza klubem. Jeśli zdrowie nie przeszkodzi to będzie jednym z liderów tej drużyny przez następne lata
0
@Kamiloza91 panuje legendarny optymizm
0
@gracianho7 nie wiem
0
@Puyol88 sorry ale inaczej się nie da na takie coś zareagować
0
@gracianho7 oczywiście że są lepsi. Nico miał tylko wsumie jeden sezon a ten ma fatalny i głupota byłoby kupowanie go
0
@gracianho7 dla nas lepiej
9
Już odwracanie uwagi się zaczyna
0
@Faro no nie bo Torre tam dużo nie zaoferuje, musi być ustawiony w centrum boiska. Fermin i tak zagra ale pewnie Flick może się zastanowiać miedzy Torre i Gavim
1
@Faro zagra Fermin bo Raphinha będzie musiał zagrać po prawej stronie za Yamala a Torre to ,,10" i nie nadaje się do gry na bokach. Flick też pewnie będzie wolał wrzucić do środka Gaviego i będzie grał z Pedrim i Casado
1
@Faro Olmo nie zagra to szanse są ale wątpię że zagra w podstawie
1
@Puyol88 ale wyprany łeb
0
@MOLESTA no to czemu napisałeś tylko the sun? (:
Było tak odrazu
0
@MOLESTA The Sun nie można brać poważnie, jak nikt inny nie potwierdzi to nie ma tematu
3
Nominuje @JarekS za dostarczanie wartościowych informacji, które wzbogacają serwis