1

@Messibestplayerintheworld on jest wolny latem i nie ma sensu teraz negocjować z Crystal Palace, zaklepać go jak Taha i tyle

0

@FCB24 weź to nawet nie podlega dyskusji, wystarczy zobaczyć jak Wojtek grał na MŚ, w parę miesięcy nie zapomni przecież jak się broni tym bardziej że trenuje. Pena broni tylko to co leci w niego i tylko te wyjścia to trochę bronią a tak to jest poziom na drużynę ze strefy spadkowej

3

@Pedri16Future Toni to nie skrzydłowy

0

@Pedri16Future musi mieć

0

@Pedri16Future chyba trzeba do oficjalki czekać xd

0

@pozor chodzi mi o transfer definitywny

2

@FCB24 to nie zmienia faktu że jest kilkanaście klas wyżej od ręcznika

0

@AmigoBlancos a zawieszenie nie jest tylko w lidze?

0

@Filipem Fatiego to nawet za darmo ale na stałe

0

@juarez ta czyli gra bo jest a nie bo jest lepszy xd

0

@Pedri16Future Dani Rodriguez pauzuje a nie Unai Hernandez

2

@zazaraza tak

0

@Filipem zdziwiłbym się gdyby grał

0

Szkoda że Flick nie bierze Unaia, wsumie Guille też mógł liczyć na parę minut

0

@LinekMichal w normalnie zarządzanym klubie już by go tu nie było ale teraz wszyscy o tym zapomną i będzie walczył o drugą kadencję

0

@Nightraider Erica najpewniej ale Fati raczej przynajmniej do lata niestety posiedzi

2

Tyle dobrze że chociaż nie odejdą bo to by nas do reszty zrujnowało

0

Komentarz usunięty

0

@Fake69 jesteśmy w dużej mierze powodem tych zaostrzonych przepisów, a konkretnie Laporta i jego wały

1

@Kamiloza91 tylko droga sądowa zostaje więc najpewniej pozamiatane

0

@Kamiloza91 Toni będzie ale mam nadzieję że Unai Hernandez też dostanie powołanie ale wątpię bo nawet na treningi Flick go nie bierze.
Rodriguez miał jechać ale zaległe zawieszenie to uniemożliwia

0

Komentarz usunięty

1

@Kazragore nie no gdzie, 5 miesięcy to za mało czasu

0

@Fake69 no właśnie nie wiemy czy jest to zgodne z przepisami. Jeśli LL twierdzi że czas minął to znaczy że się nie wyrobili

4

Ludzie weźcie nawet nie straszcie. Kolejnego pasożyta brakuje

0

@tbas to już wiedzą tylko oni, ale też musi być jakiś czas na rozpatrzenie dokumentacji, załóżmy że wysyłają 23:50 i co oni mają zrobić? Mieli 5 miesięcy na to

0

@tbas już byliśmy w tych sądach i co? LL może chciała nam kolejny raz iść na rękę ale zobaczyli że kluby tym razem nie odpuszczą

1

@kuz nawet nie chodzi tu o to bo teoretycznie jest dużo finałów tej sytuacji i jeden gorszy od drugiego

@Filipem sorry ale Laporta pozostawił nas w sytuacji bez wyjścia i pozostaje czekać na to co się stanie i napewno nikt nie będzie zadowolony

0

@Wiktoria13 działanie na szkodę klubu

1

@Catalonya1992 wogóle nie mogą grać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?