BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Messibestplayerintheworld on jest wolny latem i nie ma sensu teraz negocjować z Crystal Palace, zaklepać go jak Taha i tyle
0
@FCB24 weź to nawet nie podlega dyskusji, wystarczy zobaczyć jak Wojtek grał na MŚ, w parę miesięcy nie zapomni przecież jak się broni tym bardziej że trenuje. Pena broni tylko to co leci w niego i tylko te wyjścia to trochę bronią a tak to jest poziom na drużynę ze strefy spadkowej
3
@Pedri16Future Toni to nie skrzydłowy
0
@Pedri16Future musi mieć
0
@Pedri16Future chyba trzeba do oficjalki czekać xd
0
@pozor chodzi mi o transfer definitywny
2
@FCB24 to nie zmienia faktu że jest kilkanaście klas wyżej od ręcznika
0
@AmigoBlancos a zawieszenie nie jest tylko w lidze?
0
@Filipem Fatiego to nawet za darmo ale na stałe
0
@juarez ta czyli gra bo jest a nie bo jest lepszy xd
0
@Pedri16Future Dani Rodriguez pauzuje a nie Unai Hernandez
2
@zazaraza tak
0
@Filipem zdziwiłbym się gdyby grał
0
Szkoda że Flick nie bierze Unaia, wsumie Guille też mógł liczyć na parę minut
0
@LinekMichal w normalnie zarządzanym klubie już by go tu nie było ale teraz wszyscy o tym zapomną i będzie walczył o drugą kadencję
0
@Nightraider Erica najpewniej ale Fati raczej przynajmniej do lata niestety posiedzi
2
Tyle dobrze że chociaż nie odejdą bo to by nas do reszty zrujnowało
0
Komentarz usunięty
0
@Fake69 jesteśmy w dużej mierze powodem tych zaostrzonych przepisów, a konkretnie Laporta i jego wały
1
@Kamiloza91 tylko droga sądowa zostaje więc najpewniej pozamiatane
0
@Kamiloza91 Toni będzie ale mam nadzieję że Unai Hernandez też dostanie powołanie ale wątpię bo nawet na treningi Flick go nie bierze.
Rodriguez miał jechać ale zaległe zawieszenie to uniemożliwia
0
Komentarz usunięty
1
@Kazragore nie no gdzie, 5 miesięcy to za mało czasu
0
@Fake69 no właśnie nie wiemy czy jest to zgodne z przepisami. Jeśli LL twierdzi że czas minął to znaczy że się nie wyrobili
4
Ludzie weźcie nawet nie straszcie. Kolejnego pasożyta brakuje
0
@tbas to już wiedzą tylko oni, ale też musi być jakiś czas na rozpatrzenie dokumentacji, załóżmy że wysyłają 23:50 i co oni mają zrobić? Mieli 5 miesięcy na to
0
@tbas już byliśmy w tych sądach i co? LL może chciała nam kolejny raz iść na rękę ale zobaczyli że kluby tym razem nie odpuszczą
1
@kuz nawet nie chodzi tu o to bo teoretycznie jest dużo finałów tej sytuacji i jeden gorszy od drugiego
@Filipem sorry ale Laporta pozostawił nas w sytuacji bez wyjścia i pozostaje czekać na to co się stanie i napewno nikt nie będzie zadowolony
0
@Wiktoria13 działanie na szkodę klubu
1
@Catalonya1992 wogóle nie mogą grać