0

@Filipem mam nadzieję że do dymisji się zbierają

0

@JarekS rozumiem i jasne że dostanie coś w nagrodę ale jakby odszedł to dostaje całą kasę z kontraktu do 2030r. i podpisuje sobie kontrakt z innym klubem z kartą zawodniczą w ręku przez co dostaje jeszcze więcej kasy. To co dostanie od nas to nawet nie ma podjazdu to tego z czego by zrezygnował

1

@Filipem szkoda że Unaia nie biorą ale chociaż Rodriguez się załapał

0

@Greenalley z tobą więcej gadał nie będę bo nie ma sensu, wystarczy poczytać twoje wypociny wyżej

1

@Greenalley wiedziałem że jesteś betonem wyborczym ale teraz przechodzisz samego siebie xd

4

@Filipem nie wytrzymam

0

@Filipem El Nacional xdddddd. To już wszystko jasne

0

@Filipem podaj źródło, nie ma szans żeby to była prawda co najmniej z kilku powodów

0

Laporta już leci wam to wyjaśnić xd. Ty składaj wotum a nie bo trzeba ratować klub!

2

@MatBac1991 jego to się trzeba pozbyć a nie kontrakt przedłużać

1

@PatrykBarcelona to nakładka karty graficznej nvidia, tylko pokazuje fps, temperatury, pobór mocy itp.
Jak chcesz wyłączyć to musisz wejść do aplikacji i zobaczyć jaki masz od tego skrót klawiszowy

0

@pacior95 weź się chłopie nie kompromituj, wszystko to co wiemy to oficjalne informacje i nawet klub zdementował że mamy dodatkowe 3 dni. Z tobą naprawdę jest coś nie tak jak nawet w takiej sytuacji go bronisz

0

@MatBac1991 powinien

0

@MatBac1991 niech on składa wotum a nie

3

@pacior95 xddddd

1

@Szczygiel06 a wiesz że może w tym momencie odebrać całą kasę z kontraktu do 2030r. i podpisać kontrakt z innym klubem?

4

@kuz nie ma szans na Pique, za wcześnie

0

@creativeopinion każdy powinien być gotowy. Nowy prezydent powinien maksymalizować przychody i robić grunt pod przyszła sprzedaż części klubu. Skład można wzmacniać graczami bez kontraktu albo za grosze, transfery za grube miliony powinniśmy sobie odpuścić na przynajmniej parę lat i jakoś przetrwamy bo nie mamy słabej kadry

5

@MatBac1991 to jest absolutne minimum w tej sytuacji, Laporta sam powinien się podać do dymisji

11

Miejmy nadzieję że Wojtek dostanie ten PK i Superpuchar

0

@JarekS Ciria przecież mówił że będzie kandydował. Font to główny faworyt jeśli Laporta odejdzie, raczej nie ma szans że wygra ktoś inny, jest jeszcze ten Termes ale też raczej bez szans. Na Cirie raczej nie ma co liczyć niestety bo wiadomo jak to działa

0

@Filipem lojalność ma swoje granice

0

@Herato na 99% tak

0

@Herato klub to zdementował

0

1

@poskus bo nie ma honoru

3

@lucca87 nie no nie mogę nawet teraz znajdą się obrońcy

3

Zachowanie socios to jest jakiś żart. Tylko czekam aż przejdziemy na model mieszany i takich akcji by nie było. Tu nie ma żadnej dyskusji i Laporta powinien się podać do dymisji a wotum ze strony socios to minimum w tej sytuacji

0

@maroon no wiesz jeden kosztował koło 3mln a drugi 55 i owiele wieksza pensja, do tego Olmo może odejść za darmo i do tego byśmy musieli mu zapłacić całą kasę z kontraktu a Victora można wypożyczyć więc nie ma się co dziwić

1

Ciekawe co sobie teraz myśli Tah xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?