BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hasszz większej głupoty nie słyszałem, dlatego wszystkie transfery bierzemy w ratach i mamy długi do spłacenia?
12
Nie no nie mogę xd. Tu o transferze 70mln+ a my Olmo nie mamy jak zarejestrować
0
@barteq no królami negocjacji to my nie jesteśmy
0
@Kamiloza91 jak się uda to i tak bardzo dużo nas to wyniesie ale Laporta nie poda się za to do dymisji. Musiałoby się nie udać żeby wogóle myśleć że Laporta może się podać do dymisji a i tak wątpię
0
To niech dadzą 15-20mln i nie ma problemu. Żadnego bawienia się w wypożyczenia albo sprzedaż po promocji
0
Ciekawe czy gdyby Olmo nie został zarejestrowany to Laporta miałby honor żeby podać się do dymisji. Oczywiście nadal myślę że odwali coś żeby go zarejestrować za wszelką cenę jak sprzedaż loż 80mln taniej ale gdyby się nie udało to jest historyczna kompromitacja
1
@comtedurgell nie możesz wypożyczyć zawodnika który nie jest zarejestrowany
0
@Herato przecież Laporta by zaraz przewalił te pieniądze xd. Nigdy. Nie zapominaj że Yamal będzie medialna potęga i będziemy może na nim zarabiać tak jak na Messim
0
@Faro spoko zaraz Laporta sprzeda loże 80mln taniej i będzie na niego xd
0
@Who_you_mam spokojnie zarejestrują ale swoje koszty to będzie miało.... i to nie małe
3
Super jeszcze brakowało żeby Laporta wyprzedał loże po dużych promocjach. W tym klubie nic się nie zmieni jeśli tacy ludzie będą dochodzić ciągle do władzy
0
@MesQueUnClub96 Font byłby lepszy ale nie wiele. Tu potrzeba biznesmena a nie kolejnego polityka
@Kgorecki2500 nie wcale by go nie zwolnił xd, Laporta nadal by go trzymał gdyby nie konferencja
1
@kuz wystarczy żeby głosujący socios mieli rozum to by takiej sytuacji nie było. Socios nie oddadzą części klubu, ktoś musi im uświadomić że będzie trzeba to zrobić
0
@Safrani bo?
0
@Safrani zmieniłoby gdyby ludzie którzy głosują mieli rozum
2
@Kondziubarca https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC
0
@Safrani mamy wyjście, trybuny i albo zezwalasz na transfer albo siedzisz tam do końca kontraktu. Sportowo żadna strata a wszyscy by zobaczyli że nie damy sobie wejść na głowę
1
Brawo Laporta! Ciekawe co teraz
0
@Nightraider żebyś się nie zdziwił że De Jong rozegra Laporte jak będzie chciał. Przed wyborami chce zrobić duży transfer to De Jongowi nie zdąży wygasnąć kontrakt więc może znowu go przedłuży żeby teraz dostawał grosze a później wiadomo co będzie ale to już Laporty nie będzie obchodzić
@Safrani sam bardziej bym obstawił że zostanie ale napewno nie na dobrych warunkach dla nas
0
A już miałem nadzieję ):
Jeszcze brakuje żeby przedłużył kontrakt i będzie blokować budżet przez kolejne lata
41
@ViscaBarca123 it's not football it's la liga
0
@CPuyol gość na poziomie LM hahhahah, i co on tam nawojował xd? Trener go skreśla bo nie ma zamiaru trzymać kogoś takiego w zespole to oczywiście my zbierzmy ten syf. Tak jego mental to wina United bo on jakiś ubezwłasnowolniony jest. Oczywiście że talenty z La Masii to owiele lepsza opcja bo zrobią wszystko żeby odnieść tu sukces i nie będą niszczyć budżetu na stracie. Dani Rodriguez zasłużył na szansę i nawet nie chce myśleć że ściągamy tutaj takiego pasożyta.
Co do Lookmana to on nie wypali a ten pasożyt już tak xd? Raphinha to też piłkarz‐żołnierz i co z tego? Te niewypały z Atalanty to zawodnicy spieniężeni na chwilowym hype albo trafili nie tam gdzie trzeba a Lookmana nie chcieli sprzedać ale teraz będą musieli bo odmówił przedłużenia kontraktu
1
@CPuyol na zimę to my nikogo nie weźmiemy bo nawet nie ma jak zarejestrować Olmo. W lato jest dostępny Lookman i na nim trzeba się skupić. Już owiele bardziej wolę wziąć dzieciaki z La Masii niż tego pasożyta. Kapitalna opcja, nie dość że straszny leń to kompletnie brak mentalu i ma formę maks jeden miesiąc w rok. Trzeba być nienormalnym żeby go tu chcieć
2
Ta i ile za niego? Mamy już perełkę na tą pozycję w szkółce - Oduro i jak mamy kogoś brać na tą pozycję to niech będzie to ktoś z doświadczeniem który zapewni wsparcie i rywalizację dla Balde a nie kolejny kot w worku za miliony
0
@CPuyol nie ma lepszych alternatyw? Xddd. Przecież ten gość to najgorsza opcja z możliwych i niedobrze mi się robi jak tylko słyszę plotki o nim
2
Trzymać się od niego jak najdalej, mało mamy problemów?
0
@Murazor właśnie ryzyko jest minimalne. Zobacz ile City zapłaciło za inną gwiazdę tych mistrzostw bo jest z Argentyny
1
@Murazor nie przeszkadzajmy, ma 18lat dopiero i wymiatał na mistrzostwach u17 więc raczej wątpię że ma przekręcony licznik ale nigdy nie wiadomo na 100%
0
@Kapitan9
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15133275#comment-15133275
Masz tu ciekawy wątek z wczoraj, jeśli moje podejrzenia się potwierdzą to Valle tym bardziej byłby bardzo przydatny
1
@AxelF @Kapitan9 pozostanie Valle nie wyklucza transferu na boki obrony. Valle zagra na obu stronach i byśmy mieli na PO Kounde, Forta i Valle a na LO Balde, Valle, Michella i wrazie co Forta. Poprostu wystarczy sprzedać Martina