5

W La Lidze to jest najlepszy obok Lewego, powinien powiedzieć jednym z najlepszych na świecie

2

@AduŚ07 sorry ale nie ma szans żeby był chociaż na jego poziome tym bardziej że na Euro był w świetnej formie. To nie jest decyzja sportowa

0

@ViscaelBarca2007 w przypadku Nico spokojnie można zrobić takie podsumowanie w połowie sezonu, nie jest po żadnym transferze żeby trzeba było czekać z oceną

0

Czy jeśli Wojtek zagra w PK (jeśli bo nawet to nie jest pewne) i nie zrobi żadnego babola to będzie grał dalej bo nie będzie powodów do zmiany? :D

3

Komentarz usunięty

16

Ludzie szef całej La Ligi jest zadeklarowanym kibicem Realu xd

0

@Eric_Abidal_22 nie dostaniemy żadnego bana bez dowodów

0

@Nightraider Alemany nie był idealny ale gdzie Deco do niego xd? Ansu to Laporta dał kontrakt a nie Alemany. Bardziej szkoda straty Cruyffa bo dawał dużo.
Pique nie podpisze się swoim nazwiskiem pod tym cyrkiem tym bardziej że druga kadencja Laporty może być tragiczna w skutkach, prędzej sam by wystartował

0

@Nightraider sorry ale Pique nie pójdzie z Laportą, to że się lubią nie znaczy że Pique który ma niemal pewną prezydenturę w przyszłości będzie wiązał swoje nazwisko z kimś takim jak Laporta, poprostu nie ma szans. Praktycznie każda osoba z kwalifikacjami odeszła z klubu przez Laporte

0

@kanver_ każdy się uparł na Nico bo ma dobre kontakty z szatnia a nie patrząc na inne opcje

0

@Eric_Abidal_22 nadal czekam na dowody

0

@ProMILs tak i byłby pierwszy do złotej piłki jeszcze

0

@Nightraider nie chce ani Laporty ani Fonta, ten drugi to tylko trochę ulepszona wersja Laporty. Ciria jest zdecydowanie najlepszym kandydatem, prawdziwy biznesmen i profesjonalista znajacy się na swojej robocie a nie kolejny polityk ale wiadomo że beton wyborczy nawet na niego nie spojrzy i walka rozstrzygnie się między Laporta-Font

1

@ViscaelBarca2007 nie dziwię się, w jego wieku jest Kochen a klub już przegaduje o transferze młodego bramkarza

0

@Eric_Abidal_22 oczywiście że jest podejrzane ale masz jakikolwiek dowód albo chociaż skojarzenia że kiedyś było kilka ,,przypadkowych błędów " sędziów na naszą korzyść które doprowadziły do jakiś pucharów? A z ciebie taki obiektywny sędzia że już się drzesz o korupcji bez dowodów

0

@Kamiloza91 kolego a my mówimy o obecnej kadencji czy znowu zaczynamy go bronić na podstawie poprzedniej kadencji?

0

@Nightraider jest Marc Ciria który krytykował zarówno Bartomeu i Laporte ale dopiero teraz się zdecydował startować ale i tak szansę niemal zerowe bo to nie polityk który naobieca

0

@Faro xd

0

@novy1899 w LM narazie idzie mega i będziemy mieli bardzo korzystne losowanie i odrazu w 1/8 więc powinniśmy być przynajmniej w półfinale teoretycznie

0

@Eric_Abidal_22 Real nie ma prawa nikogo oskarżać jak oni okradają kogoś co chwilę za pomocą sędziów i masz setki materiałów z tego a u nas? Nie ma, są pojedyncze sytuacje jak w innych klubach.
Nie masz żadnego dowodu, prokuratura to samo, masz tylko dowody na wyprowadzanie kasy z klubu

6

@okiemtypera_lucaxx95 świetne podejście

1

@messi33 beton wyborczy którego nie brakuje

1

No ale jak to? Laporta przecież obiecał.....
Każdy wiedział że stadion będzie dostępny dopiero w następnym sezonie ale beton wyborczy łyknął opowieści Laporty że wrócimy nawet w połowie sezonu xd. Już dawno powinien być załatwiony stadion zastępczy za Montjuic ale nie, teraz będzie szukanie na szybko żeby mieć gdzie grać

0

@Eric_Abidal_22 to podaj mi chociaż jeden dowód ustawienie meczu. Nie jestem naiwny ale nie ma szans żebyśmy to my kupowali sędziów bo jesteśmy przez wiele przez nich krzywdzeni

0

@Sysia11 szansę ma ale zobaczymy bo sam talent to nie wszystko, dużo perełek się odbijo od tego poziomu. Miejsce dla niego będzie bo może grać na 3 pozycjach u nas

0

@Eric_Abidal_22 jaka korupcja? Masz jakikolwiek dowód na ustawienie chociaż jednego meczu? Nie ma takiego dowodu. Narazie wszystko wskazuje że chodziło o wyprowadzanie pieniędzy z klubu.
Sorry ale każdy kto jest obiektywny nawet by nie pomyślał że my kupowaliśmy sędziów

1

@Azazel_Pazuzu no hymn Realowi to się akurat udał

7

@Nightraider pracował z najlepszymi trenerami świata przez całą karierę i był topowym zawodnikiem tylko zdrowie nie dopisało. Jest naprawdę bardzo cenny i najbardziej było to widać po młodych zawodnikach

3

Oby bo dużo dawała jego obecność

0

@PatrykBarca poczytaj sobie na necie ile on chciał dostać, wcześniej gdzieś wyczytałem że chciał od Chelsea 30mln za podpis i ponad 20mln brutto pensji to zrezygnowali. Sorry ale mam dosyć ostrego przepłacania

@Encore nawet nie jest najlepszym graczem w ataku Bilbao, jak nie umie ich pociągnąć to napewno nie będzie ciągnął nas. Nico to nie napastnik że jest uzależniony od zespołu, sam musi coś robić a ten sezon ma fatalny w porównaniu z tym na kogo go kreowano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?