14

Kiedyś nam przejdzie jakieś odwołanie czy to tylko dla wybranych? Czerwona kartka z czapy dla Flicka i nawet odwołanie nie pomogło

0

@hubertbro17 nie ma szans, u Guardioli był budowany na ,,9" i teraz wszystkie liczby praktycznie tam zalicza

3

@Czarny_ck tak tak wmawiaj to sobie

7

@hubertbro17 właśnie ,,9" to pozycja Ferrana

0

@ViscaelBarca2007 wiem, podałem tak dla porównania razem z najważniejszymi statystykami. Mecz oglądam każdy więc spokojnie

0

@626 @krol211 przeczytajcie ostatnie zdanie

0

@Szymemdymek zawsze można to poćwiczyć ale ma z tym spore problemy, nawet wczoraj było to widać przy jego drugim golu

1

Gdyby Ferran odpalił to mamy rozwiązany problem z następcą Lewego. Z jakiegoś powodu żaden trener go nie odstawił (Guardiola, De la Fuente, Xavi, Flick, Enrique), zawsze jest chociaż zmiennikiem a ostatnio dobrze nabija liczby gdy jest wystawiany na ,,9". Oczywiście tak sobie myślę tylko bo może być tak jak zwykle ale pomarzyć można (:

0

@Bzyczekk tak napewno lepsza xd

0

@Bzyczekk świetna argumentacja nie ma co xd

0

@Azi spoko, jakoś żyję

0

@Bzyczekk tak jak napisałem skoro liczymy to co zrobił przy spalonych to doliczmy to co wpuszczal i to nie były sytuacje nie do obrony. Liczy się to co miało przełożenie na mecz. To może też liczmy gole zawodnikom ze spalonych?

0

@Azi mają ale jak Tobie nie pasują to już nie moja sprawa, mnie też nie obchodzi w co tam sobie wierzysz i nie mam zamiaru Cię przekonywać jak nawet oczywistych rzeczy nie rozumiesz

0

@Objectivo liczymy to co przy spalonych? Dobra to dolicz te gole co wpuszcza.
Trzy wyjścia w tym jedno które pozostawiło go bez żadnych szans, mógł zostać w tej bramce i liczyć że Kounde zdąży a tak wyszedł kiedy nie miał szans dojść pierwszy do piłki.
Poza tym:
- powstrzymane gole: -0.11
- wyjścia (skuteczne): 3(2)
- podania: 81%
- długie podania (celne) 7(1)
- interwencję: 0
- ocena: 6.4
Słaby mecz w jego wykonaniu i to niepodlega dyskusji

0

@Azi znasz dużo lepiej bo Ty tak uważasz? Sam sobie przeczysz teraz xd

0

@Oskar00 Pena ma 0 interwencji we wczorajszym meczu. Jeden z najgorszych wczoraj

0

@Azi każdego komplementują na konferencji xd, podstaw nie znasz nawet

2

@Lanosss chyba każdy wtedy zwątpił xd. Ale na szczęście perfekcyjnie wykończył

0

@Azi są ale negatywne. Bez odbioru :)

0

@Azi i są efekty tych decyzji o wystawieniu go? Nie. Tyle w temacie

0

@Azi fakty mają pokrycie, no właśnie masz pokrycie w prawie 6 latach ale to już twój problem jak masz problem ze zrozumieniem prostych rzeczy

0

@Azi widzę że nie odróżniasz gdy ktoś stwierdza fakt a nie swoją opinię

2

@suszini ja tylko tak sobie myślę, nic nie zakładam bo może być tak jak zwykle.
Guardiola go sprzedał bo daliśmy ofertę nie do odrzucenia a Ferran był u niego rezerwowym i dostał zaraz Alvareza w jego miejsce

0

Tak zupełnie szczerze to jeśli by Ferran odpalił to mamy rozwiązany problem z następcą Lewego. Z jakiegoś powodu żaden trener go nie odstawił (Guardiola, De la Fuente, Xavi, Flick, Enrique), zawsze jest chociaż zmiennikiem a ostatnio dobrze nabija liczby gdy jest wystawiany na ,,9"

0

@Azi ale to nie jest opinia tylko fakt

0

@Azi nie myślę tak ale tutaj nie ma opcji żebym się mylił bo taka sytuacja utrzymuje się od kilku lat. Wczoraj znowu nie dał nic i prawie doprowadził do straty bramki

0

@gracianho7 bo nie robimy nic żeby go podpisać i Deco otwarcie mówi że nie szukają nikogo na ,,9" a o Davida bije się wiele klubów i nie będzie czekał w nieskończoność

0

Dobrze idzie narazie, mecz jest pod kontrolą. Trochę więcej skuteczności i powinniśmy wygrać

0

@Azi jest różnica między krytyką a hejtem jakbyś nie wiedział. Nie znam się? Kim ty jesteś w takim razie żeby mnie oceniać xd. Każdy wie że De Jong to flop i się nie sprawdził ale możesz sobie wierzyć w co chcesz

0

@Azi czyli skoro trener uważa inaczej to ma rację? To dlaczego są wogóle zwalniani? De Jong ani razu mnie nie zgasił bo poza pojedyńczymi meczami zawodzi odkąd tu przyszedł i wystawienie go na BVB kosztem kogoś z Casado/Pedri/Olmo to nieporozumienie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?