BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani jeśli już naprawdę chcą tyle wydać to Kavara to najlepsza opcja na LS, bardzo dobrze by się wkomponował i dużo bardziej pasuje stylem niż Nico. Też można by było zapłacić w ratach i nie chciałby takiej pensji co Nico
2
@blakkudium dla nas byłaby to dobra informacja bo nie wzmocni Realu
1
@Nightraider też bym chciał ale Laporta i tak to będzie robił więc chociaż mam nadzieję że zrobi to z głową. Jego nie obchodzi co będzie później, liczy się tu i teraz żeby wygrał wybory
12
SuperLiga jest potrzebna bo UEFA ma zbyt duży monopol na futbol i robią co chcą
0
Mam nadzieję że nie wyprzedadzą wszystkich loży w promocji żeby mieć kasę szybko tylko zrobią to dobrze i niech nie wywalą tego na bezsensowny transfer tylko żeby Laporta miał jakieś duże nazwisko w lato
0
@piotrochmann o obraził się xd, nie mogę Ci zwrócić uwagi że nie potrafiłeś przeczytać ze zrozumieniem mojego komentarza tylko interpretujesz sobie tak jak Ci się podoba i żeby pasowało do twojej narracji?
1
Tylko by się przydało myśleć o przedłużeniu kontraktu ale fakt że nic o tym nie słychać i doniesienia Moretto wskazują że klub uważa go za jedną z opcji do spieniężenia i ratowania budżetu
1
@Nightraider Fati, Eric, Torre
0
@Solcio nie jest skrzydłowym
0
@Herato nigdy nie był dobry w karnych, często poprostu strzela na siłę bez patrzenia na bramkarza
1
@Eto'o9 R10 co xd? 89% skuteczności karnych a w każdym swoim zespole jest ich wykonawca a często te karne decydują o ważnych punktach albo awansach na turnieje
0
Super (:
Teraz pokonać Betis i trzymać kciuki za Girone
0
@piotrochmann umiesz czytać?
,,tak miał 3 udane wyjścia ale dwa razy kompletnie niepotrzebne i jedno prawie doprowadziło do straty bramki"
2
,,szansę na występ w wyjściowym składzie otrzymał nie Pau Victor, a Ferran Torres, który przecież najlepiej czuje się na skrzydle, nie na szpicy" Ferran gra najlepiej na ,,9" i to jego podstawowa pozycja ale to nie zmienia faktu że obecnie Victor powinien być wyżej w hierarchii i grać dużo więcej niż teraz
1
@siara10 przykład kultury i wychowania z ciebie
0
@a1a chowasz się do norki za każdym razem hejterku. Ja mam swojego idola? Dobra a ty napisz do swojego Alexa.
Te same wypociny ciągle powtarzane przez internetowych płaczków co zazdroszczą Lewemu tego na co ciężko zapracował i nic za darmo nie dostał.
Ferran strzelił gola ale zmarnował za to kilka sytuacji i grał poprostu bardzo słabo, bieganie to nie argument że niby jest lepszy, musi coś tym bieganiem zrobić.
Kopał się w poprzednim sezonie po czole? Cala drużyna grała fatalnie a on miał najlepsze liczby
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Pewnie jak strzelił setnego gola w LM to spać nie mogłeś z płaczu co?
0
@Gaz Pedri też był sprzedawany przez kontuzje a narazie się trzyma bardzo dobrze. Na kapitana się nie nadaje ale to nie argument żeby go wywalać. Przy ostatnim przedłużeniu kontraktu poszedł na ugode z Laportą że weźmie niższa pensję ale przy następnym przedłużeniu dostanie więcej
0
@Gaz nie pamiętasz np. sezonu mistrzowskiego kiedy nas co mecz ratował? Nawet w poprzednim sezonie jakoś trzymał tą obronę tylko ten błąd z PSG który mu będzie teraz wypominany. Trzeba być poprostu..... nie powiem bo bana dostanę, żeby go skreślać przez jeden błąd wogóle nie patrząc na to jak przez lata nas ratował i czy chcesz czy nie to nasz najlepszy obrońca
3
@Gaz jeden mecz zawalił a ratował nam dupe co chwilę ale o tym już nie wspomniałeś bo nie pasuje do narracji co?
2
@neymarcin widziałem i już parę razy się z nim starłem. Za każdym razem kończy się tak że go złomuje a on wyzywa i bana dostaje (:
Pełno tu takich i nic na to nie poradzimy
28
@siara10 hejterki się zbierają dzisiaj widzę
0
@Mroziu niepewny przy wyjściach, w jednej sytuacji kompletnie nieprzemyślane wyjście i lepsze przyjęcie Muriqiego i mamy gola dla Mallorci, często zamiast podać w prostej sytuacji to ładuje z całej pety do przeciwników. Każdy wie że Pena to poziom na drużynę z dołu tabeli a fakt że gra w miejsce Wojtka to kryminał i nie ma tu żadnej dyskusji i nie muszę tego pisać co mecz jak dzieciom
0
@piotrochmann po pierwsze Pena miał zero interwencji w tym meczu.
Po drugie tak miał 3 udane wyjścia ale dwa razy kompletnie niepotrzebne i jedno prawie doprowadziło do straty bramki ale Muriqi nie przyjął dobrze piłki. Jest najgorzej ocenianym zawodnikiem bo był najgorszy na tle zespołu. Dostał adekwatna ocenę
0
@piotrochmann a za co ty mu chcesz to ocenę podnieść?
0
@a1a już wylazłeś z norki hejterku? Wynik pokazał jasno hahahhaha xd, czyli bez niego już wygrać nie można xd. Przypomnę tylko że z Lewym rozgromiliśmy Real i Bayern gdzie miał swoje gole. Jakbyś też oglądał mecz to byś zobaczył ile jego zmiennik (Ferran) zmarnował sytuacji. Pewnie znowu nie odpiszesz i schowasz się do nory żeby poczekać na kolejną okazję co?
0
@Poversky1000 odpal telewizor
4
Pau Victor mógłby dostać trochę minut
0
Ja nie wierzę w to co widzę
0
To się poprostu musiało zemścić, nie można marnować tylu sytuacji
3
Nie no ludzie nie można marnować tylu sytuacji, przecież to się może zaraz zemścić