BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Się teraz zastanawiam po co na szybko brali Wojtka zamiast w zimę po kogoś pójść skoro nie mieli zamiaru (przynajmniej Flick) żeby coś grał? I nie mówcie że do rywalizacji żeby Pena czuł oddech na plecach, tu nie ma ŻADNEJ rywalizacji bo Pena mimo prezentowania poziomu na zespół ze strefy spadkowej oprócz tych dwóch meczów co mu się udały gra dalej wszystko i Flick nawet się nie zająknie o jakiejś zmianie
9
Pena mógłby się na trening chociaż raz spóźnić xd
8
Niech on poprostu odejdzie i zwolni miejsce w budżecie dla kogoś kto naprawdę będzie wzmocnieniem
0
@Faro jakie walczą? Przecież tu nie ma żadnej rywalizacji. Gra Pena i uj
0
@ViscaelBarca2007 nie ma szans że zagra, najwyżej dostanie dwie rundy w PK. Po słowach Flicka nie można nawet mówić o jakiejkolwiek rywalizacji
0
@ViscaelBarca2007 bardziej się wspisuje w taki profil, można też było poczekać do zimy ale nie, woleli brać na szybko Wojtka mimo że nie mieli zamiaru dać mu wogóle zagrać
1
@ViscaelBarca2007 gdyby to miało takie znaczenie to byśmy wogóle nie brali Wojtka tylko np. Navasa
0
@Stinger_ już to widzę jak wznawia karierę wiedząc że Pena będzie grał wszystko bez względu na formę, pewnie wcisnęli kit że będzie rywalizacja.
Memem, tak memem bo wraca z emerytury żeby grzać ławę i w jego miejsce gra ręcznik, Flick swoje oberwie też ale nie aż tak.
Mnie ta sytuacja poprostu bardzo denerwuje i gdybym był na miejscu Wojtka to bym chyba eksplodował, w życiu bym nie pomyślał że może dojść do takiej sytuacji
0
@AbdulWisimuel ta jak pewnie zagra dwie pierwsze rundy max xd
0
@Stinger_ odrobiną? Ty chyba nie wiesz ile czasu zabieraja treningi i podróże na mecze. Wygraną stroną tej sytuacji jesteśmy my bo mamy doświadczonego zawodnika w szatni pełnej bardzo młodych zawodników mimo że nie gra a Wojtek zamiast zacząć nowy etap w życiu grzeje ławę i zostanie memem
2
@Stinger_ na jakich wakacjach? Normalnie trenuje i jeździ na każdy mecz, tylko w nich nie gra ale to wychodzi na to samo
38
Ty chyba sobie jaja robisz Hansi. Przecież taka sytuacja nie powinna mieć wogóle miejsca. Wojtek wznawia karierę żeby nam pomóc a w nagrodę jest zmiennikiem ręcznika i zamiast fajnego last dance zostanie memem. To według mnie jest poprostu fatalne zarządzanie kadrą, nie gra lepszy tylko gra Inaki bo tak
3
Każdy wiedział że tak będzie, przyznaje że to to bardzo dobry zawodnik ale co z tego jak będzie grał mniej niż 50% spotkań (to i tak łagodnie napisane bo przeliczyć to na minuty i powrót do formy po kontuzjach to robi sie naprawde niepokojące)? Mogliśmy taniej kupić np. Baene albo Lookmana
0
@Gall świetne porównanie xd
1
@Criss18Barca gra na przedpolu ok ale gra nogami? Ty oglądasz mecze? Wojtek jest w tym mocno średni ale Pena nie jest wcale lepszy, Wojtek chociaż potrafi zagrać daleką piłkę z nogi a Pena nawet tego nie umie, za każdym razem łapie piłkę w ręce bo nie umie prosto podać.
Tak jestem tego pewniem bo Wojtek to topka bramkarzy a Pena to poziom na drużynę z dołu tabeli, Cillessen mu pokazał jak się broni ostatnio, do czego to doszło że Las Palmas grało z lepszym bramkarzem
5
@Criss18Barca jakby mu to przeszkadzało to by go nie brali, Wojtek się już nie raz wypowiadał na ten temat. I nie gadać mi tu o treningach, Wojtek prosto z emerytury wciąga nosem Penie i nie ma szans że gorzej wygląda na treningach tym bardziej że widać co odwala w meczach
3
@Criss18Barca nie wcale xd
1
@ali3gator nie ma żadnych newsów, poprostu ludzie się domagają coraz bardziej zmiany bramkarza ale to się nie wydarzy niestety
0
@Kinginiesta nie ma na co liczyć, już po meczu z Celta wszystko jest wiadome
0
@Kinginiesta pewnie jakaś koparka, nie ma takiej gazety ani dziennikarza
0
@Kinginiesta ja widziałem tylko tweet jak dziennikarz napisał: ,,Szczęsny rozgrzewaj się", to nie jest info że zagra tylko apelacja o zmianę bramkarza. Na Polskie media nie ma co patrzeć bo wszyscy są zdenerowani sytuacja i wala po parę gówno newsów na dzień
0
@Kinginiesta jakie źródło?
0
@Krzywy95 no USB-C do telefonu (ten cieńszy port) a USB-A do kompa a jeśli masz też w kompie USB-C to obojętnie. Jeśli Ci chodzi że jednocześnie do obydwu to tak nie da rady
0
@WiecekFCB nie, Wojtek zagra tylko w Pucharze Króla. W City Ederson po kilku gorszych meczach ławka a Pena zagrał tylko dwa dobre mecze i tyle
2
@betonito on od lat ma non stop jakieś kontuzje albo dolegliwości, poprostu jest na to bardzo podatny
11
@dominikm oho zaczyna się
0
@Lahey tym tokiem myślenia to Wojtek który przez lata był topem nagle stał się plackiem (:
0
@Lahey oczywiście że Fort się nadaje tylko praktycznie nie gra to jak ma mieć formę? Oczywiście że musi ogrywać graczy żeby wygrać tytuły, nie można grać ciągle tym samym składem, trzeba rotować i muszą być zmiennicy w formie a nie pod formą
0
@Lahey a Martin to nie popełnia błędów? Ma tylko to szczęście że bezpośrednio nie spowodowały straty gola a Fort jest zarówno lepszy i ma większy talent więc to jego powinniśmy ogrywać
1
Bardzo dobry artykuł, Flickowi należy się kredyt zaufania bo dal nadzieję walki o trofea a miał to być sezon przejściowy ale sam sobie utrudnia często. W City Ederson miał passę gorszych meczy i ławka a Peni wyszły tylko dwa mecze i gra wszystko, co to za logiką?
Pau Victor po fenomenlanym presezonie przyspawany do ławki zamiast zmieniać go za Lewego jak był pewny wynik. Dlaczego Fort siedzi na ławce kosztem Martina który kompletnie nie dojeżdża?