BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ziomal88 no o niecały rok się pomyliłem faktycznie. Cały czas od jego transferu jest pisane że trzeba go obudować xd, jego najlepsza wersja została w Ajaxie i nie wróci, miał ten jeden sezon i cały ten Ajax został zweryfikowany. Obecnie nie ma szans na pierwszy skład no chyba że gromada kontuzji albo rotacje. Gościa się trzeba pozbyć i tyle w temacie, miejsce w budżecie jakie zwolni pozwoli wzmocnić inne pozycje
0
To by oznaczało duże problemy bo nie mamy praktycznie nikogo pewnego w jego miejsce a Eric dopiero otrzymał pozwolenie na grę, ewentualnie można przesunąć Kounde
4
@Gacek5 będą mieli swoje minuty bo jest od groma meczy w sezonie a Inigo i Cubarsi już mają sporo meczy w nogach
0
@FCBGrzesiiek narzekanie na Erica to już chyba dla zasady, Martin powinien być latem sprzedany bo będzie z niego maks solidny ligowiec
0
@ACMaldini3 co z tego? Ma większe szanse na ZP w Realu niż w PSG bo każdy wie że żeby ją wygrać musisz wygrać coś więcej niż trofea w lidze i medialność też ma dużo do tego
3
@Rarenzio nie nudzi Ci się to trollowanie? Określenie że jest przy jednym stole z Messim i Ronaldo odnosi się do tego że tylko ta trójką przykroczyła barierę 100 goli w LM ale najpierw trzeba umieć czytać a media w Polsce zawsze będą się podniecać takimi rzeczami bo to jedyny polski piłkarz w historii który ma takie osiągnięcia
0
@ACMaldini3 bo przespał, wybrał pieniędze. Teraz przeszedł do Realu trochę w desperacji żeby wygrać większe trofea i mieć większe szanse na ZP. Myślę że prędzej czy później wypali ale nie wybrał dobrego momentu na transfer do Realu
13
Pedri jest kluczową postacią projektu i będzie dla nas kimś takim jak Rodri dla City, jest poprostu absolutnie kluczowy i jeśli problemy z kontuzjami nie wrócą to tak będzie
1
@Rarenzio ocho kolejny hejterek się spłakał bo Lewy znowu zapisuje się historii. Standardowo wyskakuje z reprezentacją że nic w niej nie wygrał xd, przecież to nie jest warte skomentowania nawet. Lewy ma prawie 2x więcej goli w kadrze niż Lato a za czasów Grześka kadra była owiele lepsza, Robert jest najlepszym piłkarzem w historii Polskiej reprezentacji grając w jej najgorszym okresie
0
@partymaker KMŚ aspiruje obecnie do największego trofeum ale jak to będzie to może być różnie i to żaden puchar tymbarka, oczywiście że będzie miał znaczenie przy ZP ale nie wiadomo jakie. Co wy macie z tym Jarkiem?
0
@Nightraider wiem
0
@sokot weź, z pustego to i Salomon nie naleje
1
@sokot już 6 lat go próbujemy odbudować xd
3
Żeby wygrał to byśmy musieli wygrać ligę i LM bo nie jedziemy na KMŚ więc mało prawdopodobne ale wierzyć można. Lewemu ZP się należy jak psu buda i powinien ją dostać za 2020r.
1
@Marusek Casado nie gra więc to już trochę ryzyko, zamknąć mecz szybko i niech nie gra poprostu całego spotkania
0
Oby nie De Jong (:
Najpewniej Gavi i potem zmieni go Eric
3
Gdyby odszedł za darmo ale zrzekł się zaległych pieniędzy to byłoby super
1
Nie ma szans na pierwszy skład i tyle, najwyżej przy rotacjach. Odpala już 6 lat i co? Gościa się nawet nie da sprzedać. Gramy dużo lepiej bez niego niż z nim. Trzeba czekać aż mu się skończy kontrakt
0
@Hadim skąd? Jakbyś oglądał to byś widział. Acha zmiażdżyłem Cię argumentami a ty nie podałeś nic a to ja nic nie rozumiem.
Rozmawiamy o wczorajszym meczu a ty mi coś o Flicku piszesz xd więc ja piszę o Raphinhi
3
@Hadim
Ocena: 8.3
Celne podania: 79%
Długie piłki: 8 (7)
Próby dryblingu: 3 (2)
Pojedynki: 9 (6)
Kluczowe podania: 4
Do tego największy udział w pressingu w całym zespole. A twojej argumentacji nadal nie widzę.
Jak tam, Raphinha jest beznadziejny i sprzedać póki coś wart? (26g/a a jeszcze grudnia nie ma)
0
@mientusek1407 xd
2
@Hadim uzasadnij że grał słabo ekspercie, ja uzasadniłem a ty teraz obrażasz bo nie masz kompletnie żadnych argumentów
12
@Hadim Raphinha bardzo słabo xd. Jeden z najlepszych na boisku, gryzł trawę cały mecz, ciągle pressował i pchał akcje do przodu ale oczywiście jak nie ma gola albo asysty to grał bardzo słabo
0
@Fake69 trochę nie przesadzajmy ale brakuje mu poprostu świeżości bo mamy wsumie dwóch środkowych obrońców narazie, no i Dominqueza. Niedługo wróci Araujo to będą rotacje, wraca też Eric
3
Najważniejsze żeby ominąć dodatkowy dwumecz ale miłoby było wyjść z pierwszego miejsca (:
3
Nie no moim zdaniem Pedri powinien dostać, mecz na topowym poziomie w jego wykonaniu. Bez niego nie gralibyśmy tak dobrze, jest absolutnie kluczowy.
Ale Cubarsi też zagrał bardzo dobry mecz
0
Gratulacje! Najlepsza ,,9" w tym wieku
0
@Michas_13 wyszły mu tylko dwa mecze, reszta słabo i bardzo słabo
1
@FAIRYTALE wszystko wskazuje na to że pogra tylko w PK niestety, Pena mimo niskiego poziomu nadal gra wszystko
1
@PJ777 Pena by się chociaż raz spóźnił xd