BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@galix22 De Jong przed Gavim hahahhaha
1
@Krzysztof1987 bronią go spalone i tyle, każdy groźniejszy strzał to gol. Nie zawalił bramki? Nie zgodzę się, było parę sytuacji gdzie powinien obronić a poza tym to broni tylko to co leci w niego, bramkarz na tym poziomie powinien wyjmować trudniejsze piłki. Może Wojtkowi najwyżej rękawice nosić i poprostu nie wierzę że ta sytuacja to decyzja sportowa
0
@Krzysztof1987 ,,Jesteś słaby siedzisz na ławie"
Pena: pa tera
1
Jest David za darmo latem i trzeba go brać, Lewy ma za rok 37 lat i musi mieć jakiego zmiennika a jeszcze jeśli zdarzy się sytuacja (oby nie) że Lewy wypadnie z poważną kontuzją i co kończymy sezon bo nie mamy ,,9" która jest kluczowa w naszym systemie?
David to super opcja na napastnika na lata, za rok zmiennik Lewego a potem jego następca
0
@krol211 po co jak masz Davida za darmo
0
@Kubsoleon i co z tego?
14
Najlepsza szkółka na świecie i tyle w temacie. Nie wiem gdzie byśmy byli gdyby nie La Massia
1
Przecież on już nawet niemal otwarcie mówi że chce do nas dołączyć, nie wiem jak można by było to zepsuć ale jak patrzę na nasz zarząd to mam wątpliwości
2
@xavi890 to nie jest gracz do robienia statystyka
0
@siara10 dalej się kompromituje xd
0
@CPuyol żałosne xd, żadnego argumentu tylko bo Pena będzie płakał. Dostał szansę, zmarnował je i jest lepszy w jego miejsce. Sytuacja jest prosta, twoja logiką to bierzemy gracza z 1 ligi Polskiej i niech gra bo mu się należy. Świetne zarządzanie szatnią, walić umiejętności, jesteś tu dłużej to ty grasz tylko xd
10
Genialny zawodnik z ogromnym talentem, miejmy nadzieję że po sezonie będzie można powiedzieć że problemy z kontuzjami się skończyły w jego przypadku i zostanie u nas na lata
0
@CPuyol no tak bo to przedszkole xd
3
@Hawatkhar ,,Nie wiadomo czy Szczęsny byłby lepszy" jak to nie wiadomo xd? Pena może Wojtkowi rękawice nosić najwyżej
0
@partymaker ale czym chcesz zrobić te wyniki? Jedyna opcja to że ściągniemy kilku solidnych ligowców ale wtedy hamujemy rozwój młodych. Niepotrzebne jest nam też ściąganie kolejnego Pimienty który będzie patrzył tylko na wyniki
1
@siara10 znowu xd, zmień obywatelstwo jaki Ci nie pasuje, chyba że już to zrobiłeś
1
@CPuyol a za co niby mają stanąć po jego stronie xd? Bo się popłacze? Nie zasługuje żeby grać i tyle
0
@Herato Vini to nie jest i nie będzie poziom Neymara ale najpewniej lepiej pokieruje swoją karierą bo Neymar ją poprostu zmarnował
1
@CPuyol śmiać mi się chce jak słyszę taka argumentację. Pena może najwyżej nosić Wojtkowi rękawice. Nie wpuścił żadnego mega babola? Nie ale też nie obronił nic trudnego poza meczem z Realem, ratują go tylko spalone. Tak sobie myślę co musi myśleć Wojtek jak siedzi na ławce kosztem takiego ręcznika. Przecież to tykająca bomba i może nam zawalić jakiś ważny mecz i co będziemy mądrzy po szkodzie i dopiero wtedy na ławkę?
0
@sergio5 oni są bezczelni
0
@ka3fcb super niech jego wartość wzrośnie o 2-3 mln kosztem wyników które będą nas jeszcze więcej kosztować (:
2
@jacek905 no idealne rozwiązanie to sprzedać Matsa do Arabii, Pene sprzedać gdzieś do małego klubu i kupić młodego bramkarza do rywalizacji z Wojtkiem. Tylko nierealne
2
@jacek905 tak ale Matsa nikt nie sprzeda raczej
0
@masik86 znajdzie się jakiś zespół z dołu tabeli i weźmie za grosze
5
Nie ma co się dziwić, Marqueza nie da się zastąpić a zespół rezerw został rozmontowany i jest najmłodszy w lidze. Najważniejszy jest rozwój młodych a jeśli chodzi o wyniki to wystarczy utrzymanie
10
@Ris93PL absurdalne jest że Pena wogóle gra, jego sprzedaż w lato powinno być obowiązkiem
1
Jeśli to prawda to nikogo na bramkę w lato nie kupimy i prawdopodobnie Pena latem zostanie sprzedany (oby) i Mats będzie rywalizował z Wojtkiem o skład za rok. Osobiście bym wolał kupić w lato bramkarza na lata i sprzedać Pene ale i tak dobrze bo się już obawiałem że zostaniemy za rok tylko z Pena i Matsem który jest kompletną niewiadomą po kontuzji
2
No tak przyśpieszajmy powrót Matsa po bardzo poważnej kontuzji bo ciężko wystawić Wojtka zamiast Peni
1
@BenyBlade Real ma umowę sprzed 5 lat i sprzedają mniej koszulek. Trudno to ocenić bo mamy tylko informacje o kwocie stałej a nic o zmiennych
0
@Nightraider zobaczymy