0

@Bernard777 najlepsza opcja to Johnathan David który będzie za darmo latem, zarówno teraz byłby mocna konkurencja a potem by Lewego zastąpił

0

@ViscaelBarca2007 temat jego transferu do nas powinien być definitywnie zakończony tym bardziej że kupiliśmy Olmo. To już poprostu nie ma sensu, są lepsze opcje na rynku np. Baena albo Lookman o którym ostatnio pisałeś a tak wogóle to nie potrzebujemy wzmacniać tej pozycji, bardziej jest potrzebna ,,9" do rotacji z Lewym, nowy bramkarz i ktoś na boki obrony

0

@Greenalley umowę z CVC odrzuciły praktycznie wszystkie kluby bo warunki nie były wogóle korzystne.
Gdyby nie podcinanie skrzydeł przez Tebasa to Laporta by nas do reszty zadłużył a i tak już nam zamknął możliwość spłacenia długów i zostają dwie opcje:
1.Przedłużenie terminów spłaty ale przy okazji mocno się zwiększy zadłużenie (najbardziej prawdopodobne)
2.Sprzedaż części klubu (bardzo mało prawdopodobne)
Tak Laporta zatrudnił Flicka i super ale o mały włos i zostawiłby Xaviego, Flick był dla niego opcja zapasowa bo wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez słowa na konferencji.
Nie bez powodu praktycznie wszyscy profesjonaliści z którymi przyszedł Laporta odeszli bo nie chcieli wiązać z tym swojego nazwiska a w ich miejsce przyszli koledzy albo rodzina (wszyscy bez kompetencji na swoje stanowiska)

1

@europejczyk nie ma tylu bramek co Mbappe

1

@matirix20 to trochę jak patrzenie potencjału w fifie, nie ma sensu na to patrzeć bo najczęściej jest to oderwane od rzeczywistości

1

@matirix20 trochę ciężko go ocenić właśnie, najgorzej było wybrać z Endrick, Foden, Estevao

1

@matirix20 Yamal, Pedri, Musiala, Wirtz, Guler, Endrick, Foden, Estevao

0

@Lokusekpl gdyby nie Tebas to by Laporta już nas na dobre załatwił, wiedział jakie są zasady a i tak kupił Olmo którego nie mógł zarejestrować

0

@ziomal88 tutaj każdy może miec swoje zdanie i zobaczymy za parę lat

0

@Szymemdymek to była decyzja ekonomiczna a nie sportowa, każdy wie że zjada Martina

0

@ACMaldini3 niby po co xd?

0

@Szymemdymek Oduro, dołączył niedawno i bardzo dobrze zagrał w debiucie. Nie wiem czy w tym sezonie dostanie szansę ale w następnym już napewno, za rok też wraca Valle z wypożyczenia
https://www.fcbarca.com/122083-david-oduro-zawodnikiem-ktory-wywrze-presje-na-alejandro-balde-wideo.html

0

@Szymemdymek każdemu się spodobał, jeden z największych klejnotów La Massi obecnie, może nawet największy

0

@Marian_Pazdzioch nie każdego stać

0

@Pedri16Future spoko ale tego Pene to wywalaj

2

Szkoda gościa, nie wiem czy to nie przekreśli mu kariery. Real pewnie miał plan przeczekać do lata i wziąć za darmo Trenta, Daviesa i Taha ale przez kontuzje Carvajala i Militao to już poprostu muszą zimą kupić chociaż dwóch obrońców albo spisują sezon na straty a będą też grali na KMŚ. Pozostaje życzyć zdrowia

0

@Szymemdymek mówię że może grać na LAM, CAM i RAM. Spokojnie sobie pogra, załóżmy że wychodzimy Raphinha-Olmo-Yamal to Toni może rotować każdego z nich i w perspektywie wygryźć któregoś z nich w przyszłości

0

@Szymemdymek ale po co? Lepiej niech gra na pozycjach które mamy i tam gra najlepiej

0

@ziomal88 zobaczymy bo według mnie jest podobna po tym co Balde pokazał na starcie. Dla pewności chciałbym mieć obu (:
Ale nie za tyle

0

@Adrian80 po transferze Olmo nie ma sensu, ani nie pasuje do koncepcji taktycznej ani nie jest tani. Już wolę zgarnąć za free takiego Salaha albo Sane/Sona na boki. Trzeba jeszcze podpisać jakąś ,,9" (najlepiej David)

0

@Szymemdymek po co jak nie ma tej pozycji u nas?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@addept bo chce 20, tylko Bayern mu tyle napewno nie da

0

@Borneo jak według ciebie dobrze mieć hamulcowego w drużynie to się zastanów chwilę

0

@Borneo weź bo już takie pierdoły piszesz że szkoda gadać

3

@masik86 Wojtek to jeden z najlepszych bramkarzy na świecie

29

Teraz czekamy na liczby

1

@AlvaroHanso bo Pena jest tragiczny?

0

@Roobo przecież Rodrygo to LS xd

2

@Tomaszekkkkk to by go nie ściągali wogóle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?