BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arekvip co xd? Rok kontraktu ma xd, 40mln max i można rozłożyć na raty
1
@ziomal88 tak nas stać na Olmo że nie ma jak go zarejestrować i gdyby nie kontuzja Christensena to by na trybunach siedział. Na ten moment nie stać nas na przedłużenia ważnych kontaktów a co dopiero transfery, nie zdziwię się jak skończy się na jednym może dwóch darmowych transferach w lato.
Po co mamy odpowiadać na transfer Mbappe? Przecież to głupota w naszej sytuacji. Lepiej wziąć takiego Lookmana który też byłby dużym wzmocnieniem tylko nie ma ,,nazwiska" więc Laporta pewnie nawet go nie rozpatrzy
0
Podoba mi się jego styl gry i dziwi mnie że gra tak mało ale jest bardzo dobrym uzupełnieniem składu
0
@BISHBASHBOSH myślę że da radę ale nie grając wszystko, musi mieć konkurenta który będzie go często zmieniał
0
@Kapitan9 Salah chyba chce 15mln brutto więc tyle co Fati praktycznie więc jakby się go pozbyć to dałoby radę
0
@dariooo LAM, gra tam gdzie Raphinha i może też grać w środku
0
@BobSwagger z Sonem nie wiedziałem, Sane jest sprawdzony na wszystkich frontach, Salah mógłby zmieniać Yamala
2
Przecież są dużo tańsze opcje lepiej pasujące do obecnej taktyki, z tych płatnych to np. Baena albo Lookman a z tych darmowych to są Sane, Son czy nawet Salah
1
@Pawlak1992 ty wiesz że te opcje trzeba rozważać już teraz w kontekście lata? Z tych słów wynika że o ,,9" pomyśla dopiero jak będzie Lewemu wygasał kontrakt w następnym sezonie
0
A super czyli pewnie latem olejemy kwestię zmiennika i przyszłego zastępstwa Lewego? Za rok ma 37 lat i wszystkiego grał nie będzie a jak się trafi poważniejsza kontuzja to zostajemy z Ferranem
0
@Gall ani Nico ani Leao nie są nam potrzebni i są lepsze opcje wzmocnienia ataku jak np. Baena albo Lookman czy nawet Sane i Son. Jeden kosztuje koło 90mln a drugi 60mln płatne odrazu, po co tyle wydawać? Przecież wiadomo że to transfer pod publikę tym bardziej że zbliżają się wybory.
0
@ViscaelBarca2007 co za łby w tym zarządzie siedzą to ja nie mam słów, transfer pod publikę i tyle w temacie
https://zapodaj.net/plik-i8NNyFcSWC
0
@tomcias10 a ja mam jeszcze lepszą opcję: żaden z nich
0
@Stinger_ nie mam pojęcia, jedyna decyzja Flicka której kompletnie nie mogę zrozumieć. Pierwsze informacje były takie że nie widzi go nawet jako zmiennika i w lato miał być ściągany konkurent dla Matsa a teraz takie coś się odwala gdy mamy Wojtka
1
@Stinger_ Pena to powinien robić out w lato
3
@Messibestplayerintheworld a kasa na to skąd?
2
@Matej przecież są za młodzi chłopie, są opcją za 3/4 lata
0
@ViscaelBarca2007 po tym co o nim słyszę bym go kupił ale nadal jestem prawie pewny że bramkarz będzie kupiony po kosztach albo uda się namówić Wojtka na kolejny sezon ale zobaczymy bo Laporta będzie chciał sprowadzić duże nazwisko (pewnie Nico) i wtedy kasy nie będzie na bramkarza
0
@ACMaldini3 https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
2
@ViscaelBarca2007 chyba pisałeś o nim ostatnio, na papierze wydaje się idealnym kandydatem ale sam nie oglądałem jego meczy. Warto byłoby go kupić za ok. 30mln? (załóżmy że nas stać bo to pewne nie jest)
0
@krol211 no właśnie nie gramy z LS tylko LAM, różnica niemała. To podstawowa pozycja Fermina i to że jeden mecz mu tam nie wyszedł nic nie znaczy tym bardziej że większość meczu grał na RAM, wiem że Olmo się tam marnuje ale może tam rotować. Salah ma chcieć ok. 15mln brutto czyli o milion więcej niż ma teraz Fati, to jest nawet okazja za takiego gracza, Sane kręci super liczby i może u nas grać na wszystkich 3 pozycjach za Lewym więc nie wiem w czym problem, Bayern chciał go sprzedać przede wszystkim bo nie chcieli żeby odszedł za darmo a negocjacje przedłużenia umowy nie idą
0
@Nightraider odejście De Jonga byłoby zbawieniem pod tym względem ale nie ma szans, raz że nie chce odejść, dwa że wisimy mu ogromny hajs i trzeba byłoby mu zaraz to spłacić
1
@Nightraider no dużo osób zapomina o tych przedłużeniach kontaktów i jak limit płac nie zostanie podwyższony to o transferach możemy pomarzyć
1
@krol211 czym sie różni? Zobacz heatmapy obydwu, Lookman jest tańszy, stabilniejszy, lepiej pracuje w pressingu i jest bardziej nowoczesnym profilem od Nico który bardziej pasuje do taktyki Flicka. Mamy do rotacji Fermina, Olmo, Victora, Fatiego i Ferrana.
Są lepsze opcje i tańsze, kupowanie jokera z ławki za 60mln płatne odrazu + jedna z największych pensji w zespole byłoby zbyt dużym obciążeniem, można się nawet postarać o takich graczy jak Son, Salah albo Sane latem za free do wzmocnienia tych pozycji
1
@krol211 bo jeden mecz nie wyszedł xd, cała drużyna grała poprostu źle a nie bo skrzydłowego nie było. Nico kompletnie zawodzi od początku sezonu i nawet jakby trzeba było kogoś kupić do ataku to napewno nie jego, są lepsze opcje które są zarówno tańsze jak i dużo lepiej pasują do taktyki Flick jak np. Baena albo Lookman
0
@Nightraider zimą nie ma szans, do lata trzeba czekać
0
@takisobiektos oglądasz mecze wogóle? Broni tylko to co leci prosto w niego a co groźniejszy strzał to gol, nie ma wogóle pewności siebie i nie potrafi grać nogami, nie umie nawet do wrzutki wyjść. Ratują go tylko spalone i świetna linia obrony, od bramkarza na tym poziomie wymaga się dużo więcej niż bronienie tego co już musisz wyjąć
0
@Zoker może jeszcze bym zrozumiał ten argument o atmosferze ale Pena dostał już dużo szans i je zmarnował, poprostu nie zasłużył żeby grać dalej
5
@kamilop my do stycznia to musimy zarejestrować jeszcze kilku graczy xd
2
@normasubiektywna ja nadal uważam że nie potrzebujemy Nico