0

@Herato nie ma żadnego, dostał już zbyt dużo szans

2

Zamiast wziąć Davida za free to kombinują

0

@ViscaelBarca2007 ja mam tylko nadzieję że w pierwszej kolejności wzmocnimy pozycje które wymagają tego najbardziej a nie pójdziemy po transfer pod publikę.
Jakoś sobie nie przypominam żeby zdanie trenera u nas miało znaczenie przy transferach ale zobaczymy, mam nadzieję że Flick postawi na swoim

1

@ViscaelBarca2007 tak jest po każdej porażce że zaczyna się gadanie o wzmocnieniu kadry xd. Nico nie jest potrzebny i tak a nawet jakbyśmy chcieli kogoś do ataku to są lepsze opcja np. Beana i Lookman

8

Wiadomo że to nic nie da ale nie można przy tym przejść obojętnie bo to poprostu kradzież

15

Najlepsze jest to że mamy kilkanaście ujęć z kamer potwierdzających że spalonego nie było a VAR nie ma nic na obronienie swojej decyzji a mimo to nic się nie da z tym zrobić, to poprostu pokazuje że sędzia może Cię przekręcić jak chce a i tak jest bezkarny

0

De Jong na ławkę bo przegramy

4

it's not football it's la liga

10

Myślałem że już nie da się przy spalonych oszukać a tu wystarczy że wezmą pod uwagę inna stopę xd

3

@Pnog37 przecież to but obrońcy xd, jawny przekręt

3

Hahahhaha xd, nie tego buta wzięli na spalonego

0

@ali3gator muszą Lewego w gimpie przesunąć, zaraz będzie powtórka

1

Oni używali półautomatycznego spalonego wogóle xd? Przecież tam spalonego nie było

1

@Chudini123 tak nie zapomnę tego meczu z PSG, początki mojego kibicowania (:
Ale tutaj mamy inną sytuacje, poprostu nas nie stać a Musiala najpewniej przedłuży kontrakt z Bayernem

1

@Chudini123 no moje marzenie transferowe ale nie ma szans

0

@Marusek Musiala u nas nie gra

0

@lukmrz nie wcale xd

2

Mam nadzieję że nie pojedzie na kadrę

0

@xavi890 rotacje muszą być

32

Ciekawe kiedy Wojtek się doczeka

0

@Pnog37 Flick mówił że jest zmęczony

0

@Bernard777 najlepsza opcja to Johnathan David który będzie za darmo latem, zarówno teraz byłby mocna konkurencja a potem by Lewego zastąpił

0

@ViscaelBarca2007 temat jego transferu do nas powinien być definitywnie zakończony tym bardziej że kupiliśmy Olmo. To już poprostu nie ma sensu, są lepsze opcje na rynku np. Baena albo Lookman o którym ostatnio pisałeś a tak wogóle to nie potrzebujemy wzmacniać tej pozycji, bardziej jest potrzebna ,,9" do rotacji z Lewym, nowy bramkarz i ktoś na boki obrony

0

@Greenalley umowę z CVC odrzuciły praktycznie wszystkie kluby bo warunki nie były wogóle korzystne.
Gdyby nie podcinanie skrzydeł przez Tebasa to Laporta by nas do reszty zadłużył a i tak już nam zamknął możliwość spłacenia długów i zostają dwie opcje:
1.Przedłużenie terminów spłaty ale przy okazji mocno się zwiększy zadłużenie (najbardziej prawdopodobne)
2.Sprzedaż części klubu (bardzo mało prawdopodobne)
Tak Laporta zatrudnił Flicka i super ale o mały włos i zostawiłby Xaviego, Flick był dla niego opcja zapasowa bo wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez słowa na konferencji.
Nie bez powodu praktycznie wszyscy profesjonaliści z którymi przyszedł Laporta odeszli bo nie chcieli wiązać z tym swojego nazwiska a w ich miejsce przyszli koledzy albo rodzina (wszyscy bez kompetencji na swoje stanowiska)

1

@europejczyk nie ma tylu bramek co Mbappe

1

@matirix20 to trochę jak patrzenie potencjału w fifie, nie ma sensu na to patrzeć bo najczęściej jest to oderwane od rzeczywistości

1

@matirix20 trochę ciężko go ocenić właśnie, najgorzej było wybrać z Endrick, Foden, Estevao

1

@matirix20 Yamal, Pedri, Musiala, Wirtz, Guler, Endrick, Foden, Estevao

0

@Lokusekpl gdyby nie Tebas to by Laporta już nas na dobre załatwił, wiedział jakie są zasady a i tak kupił Olmo którego nie mógł zarejestrować

0

@ziomal88 tutaj każdy może miec swoje zdanie i zobaczymy za parę lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?