BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato nie ma żadnego, dostał już zbyt dużo szans
2
Zamiast wziąć Davida za free to kombinują
0
@ViscaelBarca2007 ja mam tylko nadzieję że w pierwszej kolejności wzmocnimy pozycje które wymagają tego najbardziej a nie pójdziemy po transfer pod publikę.
Jakoś sobie nie przypominam żeby zdanie trenera u nas miało znaczenie przy transferach ale zobaczymy, mam nadzieję że Flick postawi na swoim
1
@ViscaelBarca2007 tak jest po każdej porażce że zaczyna się gadanie o wzmocnieniu kadry xd. Nico nie jest potrzebny i tak a nawet jakbyśmy chcieli kogoś do ataku to są lepsze opcja np. Beana i Lookman
8
Wiadomo że to nic nie da ale nie można przy tym przejść obojętnie bo to poprostu kradzież
15
Najlepsze jest to że mamy kilkanaście ujęć z kamer potwierdzających że spalonego nie było a VAR nie ma nic na obronienie swojej decyzji a mimo to nic się nie da z tym zrobić, to poprostu pokazuje że sędzia może Cię przekręcić jak chce a i tak jest bezkarny
0
De Jong na ławkę bo przegramy
4
it's not football it's la liga
10
Myślałem że już nie da się przy spalonych oszukać a tu wystarczy że wezmą pod uwagę inna stopę xd
3
@Pnog37 przecież to but obrońcy xd, jawny przekręt
3
Hahahhaha xd, nie tego buta wzięli na spalonego
0
@ali3gator muszą Lewego w gimpie przesunąć, zaraz będzie powtórka
1
Oni używali półautomatycznego spalonego wogóle xd? Przecież tam spalonego nie było
1
@Chudini123 tak nie zapomnę tego meczu z PSG, początki mojego kibicowania (:
Ale tutaj mamy inną sytuacje, poprostu nas nie stać a Musiala najpewniej przedłuży kontrakt z Bayernem
1
@Chudini123 no moje marzenie transferowe ale nie ma szans
0
@Marusek Musiala u nas nie gra
0
@lukmrz nie wcale xd
2
Mam nadzieję że nie pojedzie na kadrę
0
@xavi890 rotacje muszą być
32
Ciekawe kiedy Wojtek się doczeka
0
@Pnog37 Flick mówił że jest zmęczony
0
@Bernard777 najlepsza opcja to Johnathan David który będzie za darmo latem, zarówno teraz byłby mocna konkurencja a potem by Lewego zastąpił
0
@ViscaelBarca2007 temat jego transferu do nas powinien być definitywnie zakończony tym bardziej że kupiliśmy Olmo. To już poprostu nie ma sensu, są lepsze opcje na rynku np. Baena albo Lookman o którym ostatnio pisałeś a tak wogóle to nie potrzebujemy wzmacniać tej pozycji, bardziej jest potrzebna ,,9" do rotacji z Lewym, nowy bramkarz i ktoś na boki obrony
0
@Greenalley umowę z CVC odrzuciły praktycznie wszystkie kluby bo warunki nie były wogóle korzystne.
Gdyby nie podcinanie skrzydeł przez Tebasa to Laporta by nas do reszty zadłużył a i tak już nam zamknął możliwość spłacenia długów i zostają dwie opcje:
1.Przedłużenie terminów spłaty ale przy okazji mocno się zwiększy zadłużenie (najbardziej prawdopodobne)
2.Sprzedaż części klubu (bardzo mało prawdopodobne)
Tak Laporta zatrudnił Flicka i super ale o mały włos i zostawiłby Xaviego, Flick był dla niego opcja zapasowa bo wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez słowa na konferencji.
Nie bez powodu praktycznie wszyscy profesjonaliści z którymi przyszedł Laporta odeszli bo nie chcieli wiązać z tym swojego nazwiska a w ich miejsce przyszli koledzy albo rodzina (wszyscy bez kompetencji na swoje stanowiska)
1
@europejczyk nie ma tylu bramek co Mbappe
1
@matirix20 to trochę jak patrzenie potencjału w fifie, nie ma sensu na to patrzeć bo najczęściej jest to oderwane od rzeczywistości
1
@matirix20 trochę ciężko go ocenić właśnie, najgorzej było wybrać z Endrick, Foden, Estevao
1
@matirix20 Yamal, Pedri, Musiala, Wirtz, Guler, Endrick, Foden, Estevao
0
@Lokusekpl gdyby nie Tebas to by Laporta już nas na dobre załatwił, wiedział jakie są zasady a i tak kupił Olmo którego nie mógł zarejestrować
0
@ziomal88 tutaj każdy może miec swoje zdanie i zobaczymy za parę lat