0

@Pawlak1992 można było budować kadrę taniej i spłacać długi żeby wyjść kiedyś na prostą a nie jak teraz już nie mamy jak się z tego wygrzebać

0

@jaras121 a wiesz że można trolli zbanować?

0

@Pawlak1992 tych długów już nie spłacimy przez to, zostaje zwiększenie zadłużenia albo sprzedaż części klubu w przyszłości

0

@Szymemdymek no ciekawa opcja

1

@Szymemdymek jest narazie Torres i Victor, później dojdzie Diarra

15

Żadna nowa pozycja, gra jako ofensywny pomocnik bliżej lewej strony to jego najlepsza pozycja i już nieraz tak grał. Ale dobrze że Flick go tam wystawia bo Raphinha też potrzebuje odpoczynku

2

@Rupert_Haubica po co wy im wogóle wyświetlenia nabijacie xd? Jestem prawie pewny że jakby ludzie co wchodzą tam dla beki przestali to robić to by ich strona splajtowała

1

@ViscaelBarca2007 kurde ciężko teraz coś na ten temat powiedzieć, ja bym poczekał chociaż do połowy następnego sezonu z tym. Ale jakby za niska pensje + byłby już godny następca to czemu nie? Robert to nie tylko genialny zawodnik ale też wzór do naśladowania i mentor dla młodszych kolegów i fajnie by było mieć go dłużej

0

@Pawlak1992 za Bartomeu też się łączyło co nie? To tak nie działa, zobacz ile poszło kasy z dźwigni na transfery zamiast spłatę długów i ile było flopów, nie bez powodu praktycznie każdy profesjonalista odszedł z klubu i nikt nie chciał przyjść w jego miejsce i Laporta zatrudnia kolegów albo rodzinę bez kompetencji na swoje stanowiska

0

Nie wiem czy to dobry pomysł ale wsumie nie ma za bardzo kto za niego grać bo Eric chyba jeszcze nie będzie gotowy a wystawienie Domingueza będzie ryzykowne

5

@FcPortoFan1999 głupie pytanie, gość nie ma w tym prawie żadnego udziału. Jest fatalny i mamy owiele lepszego bramkarza na ławce

0

@Pawlak1992 no dalej nie widzę, trener go ratuje bo większość teraz będzie patrzeć tylko na wyniki a mało kto będzie patrzył na zarządzanie klubem i fakt że prawie zostaliśmy z Xavim

0

@Pawlak1992 gdzie napisałem że Laporta nie ma wogóle w tym zasługi? Chodzi mi o to że prawie Laporta zostawił Xaviego i nie doszło do tego tylko przez konferencje. Oczywiście gratulacje za wybór trenera który odmienił drużynę ale prawie zostaliśmy z Xavim

0

@Pawlak1992 dobra już mi się na ten temat nie chce z tobą kłócić to powiem inaczej, czy prezydenta się wybiera tylko na podstawie wyników czy za ogół pracy? Już na podstawie wyników wybrali Bartomeu i jak się to skończyło? Laporta wie że beton wyborczy po jakiś trofeach wybierze go w zdecydowanej większości więc jeśli ten sezon będzie bardzo udany to napewno przyśpieszy wybory

0

@Filarrr11 nie powiedzą ci tego oficjalnie

2

@kanver_ Cubarsi nie jedzie wogóle na kadrę

29

Super że Gavi i Cubarsi nie jadą

0

@bartoszek Mbappe nie dostał powołania bo stwierdził że tylko na ważne mecze będzie jeździł

1

@Greenalley prezydenta wybiera się na podstawie tego co on robi a nie bo trener go ratuje (Laporta uparcie wolał Xaviego i nie zwolnił go z powodów sportowych tylko przez konferencję)

0

@seba8101 czyli po jednym meczu taki wniosek będziemy wyciągać? Nie ma kompletnie żadnego powodu żeby wracać do taktyki od której odchodzą topowe kluby

7

No wtedy to już napewno Laporta wygra bo głosujący będą przede wszystkim głosować pod wpływem obecnych wyników niestety

0

@seba8101 a ja mówię że nie jest nam potrzebny

0

@Gall po co ma zmieniać coś co jest skuteczniejsze i przynosi średnio ponad 3 gole na mecz?

0

@seba8101 nie mam pojęcia o co Ci chodzi, nie gramy szarpiącymi skrzydłami więc?

1

@MesQueUnClub96 no poważna kontuzja nadgarstka i nie grał nic w tym sezonie, już z tą kontuzja pojechał na Euro

2

@MesQueUnClub96 kontuzja

8

Lewy napewno będzie u nas grał w następnym sezonie ale musimy sprowadzić zmiennika dla niego bo będzie już miał 37lat i musimy już myśleć o jego następcy, idealnie by było sprowadzić Johnathana Davida

1

1

@seba8101 a potrafisz rozróżnić ofensywnego pomocnika od skrzydłowego?
Masz 3 pozycje za Lewym do obsadzenia gdzie po lewej może grać Raphinha, Olmo, Fermin, Fati, na środku Olmo, Pedri, Fermin, Torre, Raphinha, Yamal i po prawej Yamal, Torres, Victor, Raphinha. Razem 9 graczy na 3 pozycje. Mało? Jeszcze mamy szkółkę pełna talentów na te pozycje.
Bardziej przyda się wzmocnienie pozycji bramkarza i boków obrony oraz ,,9"

3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?