1

@kejdzi mamy Yamala i jakoś gra bliżej środka. Taka taktyka jest poprostu skuteczniejsza i taka jest prawda. Granie szerokimi skrzydłami już jest coraz mniej stosowane, teraz wymienność pozycji, pressing i zagęszczanie środka pola jest skuteczniejsze.
Nie kupienie Nico to głupota? To dawaj 60mln na zakup i opłacaj jego ponad 20mln brutto pensje jakiej się domaga

0

@wacha93 a wiesz że mamy też długi do spłacania? To też nie jest tak że wszystko na transfery idzie. To co będzie przeznaczone na transfery to powinno pójść przede wszystkim na zakup ,,9" i bramkarza

0

@Lucyfffer po co sobie utrudniać

4

@Arden 36 letni Lewy więcej pracuje w obronie

0

@Lucyfffer chyba lepiej gdyby został w Realu niż mieliby dostać ponad 200mln od Arabów i kupić Haalanda według mnie

1

@poskus źródło?
Dobra już mam, El Nacionale. Ale trochę oderwane od rzeczywistości to info, mogą za niego wziąć ponad 40mln a by wzięli 15mln+Torres (:

0

@Murazor
To jaki będzie limit płacowy to zobaczymy, napewno wzrośnie ale o ile to się okaże.

,,Nie wie jak zarejestrować, a to dobre. To niby dlaczego na obecną chwilę ZAWSZE udaje się zarejestrować potrzebnych graczy, a wy hejterzy dalej wykorzystujecie ten argument?" acha czyli paniczne wypychanie Gundo i rejestracja Olmo w miejsce Christensena który został kontuzjowany po transferze Hiszpana nie było fartem tylko świetnym planem xd? Sorry ale tu się już wyłożyłeś i to bardzo.

,,Po co nam bramkarz skoro w klubie jest Ter Stegen, Szczęsny i Pena" spokojnie kolego już Ci zaraz wyjaśnię (:
Mats - poczytaj sobie na necie o jego kontuzji, nawet było coś tutaj na stronie. Jest gorsza od zerwania więzadeł krzyżowych i nie wiadomo nawet czy Marc da radę występować na tym poziomie a u nas bramkarz jest bardzo dużo w ruchu i musi grać nogami.
Wojtek - na ten moment nie wiadomo czy zostanie, więcej jest informacji że odejdzie ale to się może drastycznie zmienić wiec poczekajmy.
Pena - ten gość powinien latem zostać sprzedany i tyle w temacie, to poziom na dół tabeli La Ligi i jeden mecz z Realem tego nie zmieni. Nie mam pojęcia za co dostaje tyle szans

,,Musi, albo nie musi. Równie dobrze z klubu mogą odejść jacyś piłkarze co załatwi problem lub pojawi się inne źródło finansowania. Ot co sezon jest problem z rejestracją i co sezon się udaje" dobra dawaj propozycje kogo wywalić w zimę jak nie będzie miejsca na rejestrację

0

@kejdzi no np. ,,9" i bramkarz

0

@szymon6847 to Davies

4

@szymon6847 zależy jakimi byśmy dysponowali pieniędzmi

0

Nie potrzebujemy go. Jakbyśmy nie mieli co z kasą robić to można go sobie kupić na ławkę ale mamy inne pozycje do wzmocnienia

0

@JohnnySilverhand o siema Bayern już nas rozjechał po 30minucie jak w 2020r.?

0

@gukwa gra niżej od Olmo, to trochę jak porównywać Pedriego z Olmo, niby może grać tam gdzie on ale lepiej się czuje jak gra niżej.
No Gundo dużo zarabiał ale weź pod uwagę że przyszedł za darmo więc w to miejsce zagwarantował sobie większy kontrakt

0

@Hadim a ty ,,ekspercie" nie pisałeś przypadkiem że Raphinha jest tragiczny i sprzedać póki coś wart? (:

0

@gukwa jak już się chwalisz statystykami to chociaż sprawdź dokładnie. Gundo ma trochę inna rolę na boisku i przez to nie ma tylu okazji do nabijania liczb ale tak Olmo narazie gra lepiej

0

@Murazor wziąłeś pod uwagę że obecne kontrakty bardzo wzrosną?
Jaka zmiana sponsora xd? Była na to szansa ale Laporta sam się załatwił przegraną w sądzie i tym że robi transfery a potem nie wie jak je zarejestrować. Ten kontrakt musi być podpisany maksymalnie do końca sezonu a najlepiej do zimy bo nie zarejestrujemy paru graczy.
Pamiętaj też że musimy kupić bramkarza i wtedy wskakuje kolejny wydatek, no ba jest tyle wolnych agentów do podpisania że nie ma szans że nikogo nie weźmiemy bo mamy też inne pozycje do wzmocnienia

1

@ziomal88 nie pisałem że będzie to najgorszy transfer w historii ale przyznaje że się myliłem co do jego umiejętności i się z tego cieszę, gra bardzo dobrze ale już we wrześniu wyleciał na parę tygodni a od lat nie potrafi rozegrać 50% minut w sezonie

1

@gukwa Olmo gra bardzo dobrze i się z tego cieszę ale co powiesz o tym że nie potrafi rozegrać 50% minut w sezonie od kilku lat i już teraz wyleciał na parę tygodni we wrześniu?
Gundogan gra w podstawie City więc w czym masz problem?

0

@Murazor gdzie obaliłeś xd? Na jakiej podstawie jest to w zasięgu za 2 lata? Ja już się nagadałem to może teraz ty uargumentuj

0

@Murazor to mówię że to nie pierwsza taka sytuacja, to nie zaczęło się dopiero teraz

0

@Murazor bo szkoda czasu na ciebie ale takie pierdoły piszesz że nie da się przejść obojętnie. Podałem argumenty w przeciwieństwie do ciebie, ty tylko zwalasz wszystko na każdego tylko nie Laporte.
Nieudolna narracja xd, odpisałeś i co z tego? Obaliłeś moje argumenty? Nie, tylko się ośmieszasz

0

@Lahey takich sytuacji jaką podałeś było multum i nic potem nie robił, raz nawet talerz z kanapkami wywalił xd. Jego pozostanie było już pewne tylko ta konferencja wszystko zmieniła

0

@Lahey ta tylko Laporta zostawiłby Xaviego gdyby nie jego słowa na konferencji, nie odszedł z powodów sportowych tylko przez parę słów za dużo. Oczywiście dobra decyzja z zatrudnieniem Flicka ale mało brakło i zostalibyśmy z Xavim

0

@Hindus właśnie nie każdy ale w większości jest minimalny spalony i cyk większość zapomina

0

@Hindus dobra czyli mam Ci teraz każda bramkę oddzielnie opisać xd? Ratują go milimetrowe spalone, nawet nie trzeba daleko szukać, oglądasz mecz teraz xd?
Każdy strzał co nie leci prosto w niego to gol. Sorry ale każdy widzi że się nie sprawdza i to nie podlega dyskusji

0

@Firestone nie odejdzie raczej niestety

0

@Hindus z Bayernem to właśnie nie miał co robić. Nie widzisz powodów do zmiany? Serio chłopie?

0

@Pawlak1992 jest po kontuzji i musi stopniowo wracać zwłaszcza z jego zdrowiem

12

De Jong to nie ma szans na pierwszy skład obecnie

3

@Faro jak to nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?