0

@ViscaelBarca2007 też tak uważam. Jeśli Wojtek nie zostanie za rok to trzeba kupić tego bramkarza. Kupił bym tego Mio bo cenie jego talent wysoko ale to nie bramkarz na teraz, sprzedałbym Pene i Mio wchodzi w jego miejsce ale trzeba też sprowadzić kogoś kto zastąpi Matsa z miejsca. Może Bułka (potencjał na absolutny top ale niepewna głowa) albo Valles, inne opcje raczej za drogie bo nie wyobrażam sobie że wydajemy 30mln+ na bramkarza

0

@krol211 nie ma szans że tyle wydamy. Bramkarz pewnie zostanie sprowadzony jak najtaniej i myślę że się skończy że weźmiemy Mio Backhausa do rywalizacji

2

0

@Murazor znowu to samo xd, szkoda czasu

0

@Gall @partymaker na szczęście mamy Cubarsiego, Inigo, Christensena i Erica którzy są świetni w wyprowadzeniu piłki i mogą to zamaskować jeśli Flick dobrze to ułoży

0

@sergio5 chyba tylko Pedri i Olmo by mogli podbić ten rekord o ile Olmo znowu nie wypadnie z kontuzją, może też Fermin zaskoczyć

1

24

Cieszę się że Flick odblokował potencjał Pedriego i znowu się rozwija bo już myślałem że go zmarnujemy, bez niego nie gralibyśmy tak dobrze

1

@krol211 jakbyśmy nie wydawali na głupoty to byśmy mogli go przekonać i by tu trafił a tak zostanie w Bayernie bo wie że po niego nie pójdziemy

1

@MesQueUnClub96 eh
-------------------------Lewy
-----------Raphinha-Musiala-Yamal
--------------------Pedri----Casado
Balde---Cubarsi/Inigo----Araujo----Kounde
------------------------Wojtek
Tak mógłby wyglądać nasz skład, Musiala może grać na pozycji Raphinhi i Yamala oraz w środku. Nie wiem o co Ci chodzi

2

@kodi77 i co z tego? To są profesjonaliści, wielu już takich było co kibicowali Barcy albo Realowi i poszli do drugich

0

@MesQueUnClub96 ponieważ?

0

@barcanawieki nic na to nie poradzimy bo nie jesteśmy wstanie walczyć o takich zawodników. Mieliśmy szanse na sprowadzenie Musiali nawet za rok ale została już zaprzepaszczona niepotrzebnymi transferami

2

@krol211 panuje optymizm w tej sprawie :D

14

Araujo jest wręcz stworzony do tego co obecnie gramy, jego powrót to będzie bardzo duże wzmocnienie

0

@krol211 jak ma przedłużyć jak nie zarejestrują nowego kontraktu? Trzeba czekać aż będzie miejsce

1

@denis9401 jeden mecz mu wyszedł i już go do kadry pchają xd

10

To że Bułka ma potencjał na absolutny top to nie ma wątpliwości ale mam obawy czy jego głowa dojedzie. Chciałbym go w Barcelonie ale zobaczymy

0

@lukkobe
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Każdy z wymienionych ostatnio podpisał kontrakt na niższych warunkach i Laporta obiecał dużą podwyżkę przy następnym przedłużeniu i przez to m.in. problem z przedłużeniem Araujo. Masz wyżej link z obecnym pensjami które zaraz polecą w górę i nic na to nie poradzimy.
Nie wiem o co Ci chodzi z Chelsea, rozmawiamy o tym że odstraszyła ich pensja a do tej pory nie mieli z tym problemu

1

To że Costa to klasowy bramkarz i do nas pasuje to nie mam wątpliwości ale jego cena, słabe warunki fizyczne i skłonność do błędów daje trochę wątpliwości czy warto.
Sprowadzenie bramkarza w lato to obowiązek bo Mats ma bardzo poważną kontuzje i nie wiadomo czy będzie wstanie grać na tym poziomie a z Pena zostać nie możemy. I nie zgadzam się z @RoberDzik że Pena nie daje argumentów do zmiany, w każdym meczu jest tragiczny i tylko świetna linia obrony go ratuje, tylko za mecz z Realem należą mu się pochwały bo to był jego świetny mecz ale przy okazji jedyny za który można go chwalić. Pena nie ma głowy na ten poziom, co groźniejszy strzał to gol a o dośrodkowaniach czy wyjściach na przedpolu nie wspomnę. Jego poziom to drużyna z dołu tabeli La Ligi. Czekam aż Wojtek dostanie szansę i posadzi go na ławce. Latem bym poszedł po Bułkę albo Vallesa jeśli Wojtek nie zostanie bo tak jak mówię na Mats nie można liczyć w 100% a Kochen to opcja dopiero za parę lat

0

@lukkobe Davisowi nie dałbyś 20mln brutto? Spoko ja też bym nie dał ale Nico już dałbyś ponad 20mln brutto + wielomilionowa premia (gdzieś czytałem że od Chelsea chciał 30mln bonusu i zrezygnowali). Jego obecna pensja w Bilbao nijak się ma do obecnej sytuacji.
Pensje będą tylko rosnąć kolego bo zobacz że do przedłużenia są Yamal, Gavi, Pedri, Araujo i niedługo Raphinha, większość z nich będzie zaraz zarabiać co najmniej 2x tyle co teraz. Nie zmienię zdania w tym temacie bo ten transfer nie ma sensu przy naszej sytuacji, co innego gdybyśmy nie mieli co z kasą robić

0

@Murazor umiesz czytać czy tylko wybierasz sobie słowa które pasują do twojej wymyślonej narracji? Do zasady 1:1 wracamy już ponad rok i co? Typowy wyborczy beton i tyle

0

@Murazor nie mogę xd, gdzie ty chcesz wepchnąć taki kontrakt jak nie możemy zarejestrować obecnej kadry a zaraz przedłużenia kilku kontraktów co znacznie podwyższy pensje. Wróć na ziemię gościu

0

@sk13 nie ma szans że będziemy grać bez napastnika i postawimy tam Olmo, napastnik jest poprostu potrzebny.
Żaden z wymienionych nie daje pewności, z Fatim to nawet nie żartuj

0

@krol211 Fati tak, Victor ma spadek formy ale w presezonie pokazał że jest dobra opcja do uzupełnienia składu, Ferran jest do gruntownej obudowy i Flick jednak dawał mu grać

0

@Arekvip bo nie wiadomo nawet czy Mats będzie wstanie grać na tym poziomie? Bo nie wiadomo czy Szczęsny zostanie?

0

@sk13 po lewej stronie może grać Raphinha, Fermin i Olmo, wystarczy. Po prawej stronie Yamal, Ferran, Victor i do szkółki zaraz trafi Ibrahim Diarra. Tak mógłby ktoś przyjść żeby było na bogato ale są inne pozycje bardziej wymagające wzmocnień

0

@lucca87 wiele wniosłeś do dyskusji xd, nic mnie nie zweryfikowało tylko Ty tak sobie piszesz

0

@sk13 jakie za darmo? A pensja to co?
Sprowadzenie ,,9" to priorytet bo nie ma nikogo kto może bez problemu zastąpić Lewego, pomyśl co się może stać jak dostanie poważnej kontuzji, poprostu nie ma kim go zastąpić

0

@sk13 po transferze ,,9" i bramkarza nie ma szans na wydatek pokroju Nico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?