BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nefir De Jong już dawno byłby sprzedany tylko blokuje bo chce przeczekać kontrakt
0
@MesQueUnClub_87 spisuje się poprawnie xd? Bo parę czystych kont wleciało i to w meczach gdzie tylko musiał piłkę podać? Wczoraj jeden celny strzał i gol a we wszystkich meczach jest strasznie nerwowy, nie ma wogóle pewności, jego wyjścia z bramki są strasznie chaotyczne i prosi się o problemy. Taki bramkarz nie ma prawa bytu na tym poziomie. Wojtek prosto z emerytury jest o kilka klas lepszy.
I nie gadaj że mu się coś należy, gra lepszy i tyle, Pena jest tylko po to żeby w 3-4 meczach w sezonie dać odpocząć Matsowi a nie zastąpić go cały sezon
0
@JohnnySilverhand idź leczyć kompleksy gdzie indziej
0
@piterheh86 nie wiem, napewno nie umiejętnościami
1
@dzefrej234 Haaland/Lautaro
1
@Faro może za 2/3 lata ale napewno nie teraz
6
@dzefrej234 Jonathan David za rok za darmo, na lepszych nas nie stać
1
@piterheh86 a Pena to gra dobrze nogami xd?
0
@Criss18Barca dostał już dość dużo szans i je zmarnował
0
@addept nie widzę w jego grze błędów, dobrze się pokazuje
0
@Stinger_ emocje gwarantowane za każdym razem gdy piłka leci w nasza bramkę :D
0
@Limaker Eric dobrze gra i nie wiem czemu miałby być na ławce
0
@Stinger_ z Bayernem już nie zagra Wojtek bo Flick o tym mówił więc na 99% nie zagra też z Realem bo przecież nie zadebiutuje w takim meczu xd. Kompletnie nie rozumiem tej decyzji. Jedyna szansa to że Pena się skompromituje i już w przerwie trafi na ławkę
0
@Barca_Q najsilniejszy skład? Zobacz kto jest na bramce
8
Nie no Yamal w podstawie, to jakiś żart, oby się to nie zemściło bo zaraz mecze z Bayernem i Realem
0
@Stinger_ jakie fair xd? Gra lepszy a nie bo mu się niby należy. Szczęsny powinien grać
0
@ViscaelBarca2007 już wcześniej to widziałem, zmienili chyba momentalnie po artykule Marca. Czyli najpewniej chodziło o wypchnięcie go na siłę ale dobra reklama to nie była :D
0
@addept było chyba pisane w mediach że występ wątpliwy ale Flick nie mówił na konferencji że nie zagra
0
@kanver_ kurna ludzie chłopak miał przeciążenie mięśniowe przez co musiał opuścić zgrupowanie a wy byście go dali w pierwszym na Seville jak zaraz bardzo ważne i przy okazji bardzo wyczerpujące mecze z Bayernem i Realem
0
Jeśli Yamal zagra w podstawie to będzie to poprostu niepoważne, wogóle nie powinien dzisiaj grać
0
To zaraz będzie.....
7
Zarówno Laporta i Deco kłamią na temat Gundogana, nasz najlepszy zawodnik z poprzedniego sezonu miałby mało grać? Sam Gundo mówił że odszedł z powodów finansowych
1
@lukmrz ale mamy okazję oglądać co odwala w meczach, gość jest poprostu tragiczny
4
Nie dość że zagra z Sevilla i Bayernem to jeszcze zagra z Realem bo Flick powie że Wojtek nie ma rytmu meczowego więc go nie wystawi na nich. Według mnie decyzja kompletnie niezrozumiała i może być fatalna w skutkach. Jedyna szansa to że Pena się jak zwykle skompromituje z Sevilla (ale żeby nie stracić punktów) i Flick się w końcu opamięta
2
@ACRAB95 Pena nie musi popełniać błędów..... on poprostu jest tragiczny i ta decyzja może być fatalna w skutkach
1
@krol211 i ta pomyłka będzie fatalna w skutkach niestety
17
No i to się może źle skończyć, to była świetna szansa na wprowadzenie Wojtka a teraz pewnie zostaniemy z tragicznym Pena na Bayern i Real bo Flick powie że nie ma ogrania i nie wystawi go w tych meczach. A chyba każdy wie jak się skończy wystawienie Peni na tak ważne mecze z bardzo trudnymi rywalami
1
@krol211 sezon się dopiero zaczął, to prawda że grają źle ale zobaczymy... miejmy nadzieję że ten sezon to będzie dla nich klapa (:
W lato albo nawet zimą zaczną dokonywać wzmocnień i mogą pozyskać latem Alonso więc sytuacja się może zmienić drastycznie
0
@krol211 poczytaj sobie ile jest informacji że Haaland chce trafić do La Liga i najprawdopodobniej do Realu, chce wygrywać wszystko a w Realu tworzy się potężny skład i za rok może ich trenować Alonso. Najpewniej odejdzie Rodrygo i wtedy może być atak Vini-Haaland-Mbappe jeśli Viniego jeszcze nie sprzedadzą co nie jest wykluczone. Do nas nie przyjdzie napewno a jego transfer do Realu jest praktycznie kwestią czasu. I nie mów mi że nie zagra z Mbappe, to samo było mówione że nie zagra z Vinim.
Żadnym wyznacznikiem nie jest strzelanie regularnie goli w Lille i repce?
0
@krol211 obecność Mbappe nie przekreśla transferu Haalanda.
Oczywiście że David to jest opcja na podstawowy skład, w następnym sezonie by dzielił minuty z Lewym a w kolejnym by go zastąpił