0

@brd42 Ferran nie gra jako skrzydłowy tylko schodzący napastnik, Olmo, Fermin i Raphinha to ofensywni pomocnicy. U Flicka nie ma narazie lewego skrzydła, nawet Yamal już gra bliżej środka.
Fati w obecnej formie nie jest konkurencja dla nikogo a Victor dopiero wchodzi na ten poziom.

0

@krol211 no mówię o tym. Wróci Fermin i Olmo to wróci do roli rezerwowego

6

Dobra decyzja z Kounde, przyda mu się odpoczynek i szansa dla Forta który zaczyna powoli wracać do formy po tym co zrobił z nim Xavi.
Już widzę ataki w komentarzach na Ferrana, zadajacie sobie pytanie w jak słabej formie muszą być inni że Torres dalej gra w pierwszym składzie. Nie jest w dobrej formie to fakt ale dużo daje pod względem pressingu i jak widać to on najbardziej przekonuje Flicka z dostępnych opcji. Trzeba czekać na Olmo i Fermina

0

@Lucyfffer no pasowałby fajnie ale nie wiem czy jest sens, za rok 33 lata. Wolałbym się skupić na innych zawodnikach bez kontraktu za rok np. David albo Trent

0

@ViscaelBarca2007 sytuacja kontraktowa zmienia wszystko. Miejmy nadzieję że się uda

4

Szkoda Carvajala, gość jest w życiowym prime i taka kontuzja... bardzo duże osłabienie Realu. Pozostaje życzyć zdrowia

0

@ViscaelBarca2007 a to przeoczyłem

0

@Alo_Vi nie wydamy tyle na bramkarza

3

Chciałbym Bułkę w Barcelonie bo według mnie ma potencjał na topke bramkarzy ale raczej zbyt droga opcja bo Nice po sezonie może zawołać nawet 30mln za niego. Bardziej realny jest Valles za free w lato

1

@fenix1983 najpierw się doinformuj zanim głupoty napiszesz

0

@partymaker on tego nie wie

1

@tbas wszystko wyjdzie albo z klubu albo z Nike, praktycznie każdy kontrakt jest znany. Już praktycznie wszystkie źródła parę razy pisały że umowa przyklepana i tak od mięsiecy. Zresztą nieważne jakie będą warunki to i tak Laporta przedstawi to jako sukces

1

@RoberDzik tylko zobaczymy na jakich warunkach bo jakoś nie wierzę w to co podała Marca biorąc pod uwagę że Nike robi z nami co chce

0

@Kyonego @BISHBASHBOSH nie ma sensu z nim gadać bo według niego Roque to nasz najlepszy napastnik a Lewy to nasz najgorszy zawodnik

1

@4Fabregas4 ta czyli to że dali mu wrócić z kontuzją na boisko jest ok?
Flick zajechał Fermina? Weź się nie kompromituj

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@FCB24 nie pamiętam czy mieli dostępna zmianę ale według ciebie to normalne że zawodnik wraca z kontuzją na boisko tym bardziej że to mecz o nic?

2

@FCB24 niczyja? Czemu grał w nic nie znaczącym meczu i dali mu wrócić na boisko z kontuzją (prawdopodobnie naderwał więzadło i wrócił na boisku i je zerwał)

0

Takie podejście to ja rozumiem. Jeśli by przeczekał kontrakt to byłby fajna opcja do rotacji. Ale teraz powinniśmy my się skupić na zaklepaniu Davida i Vallesa

1

@Faro przypomnij mi od kiedy ma zielone światło i ile od tego momentu zagrał?

0

@Faro tak kilka półek wyżej i to akurat Ferran gra w podstawie

0

Już któryś raz to słyszę

0

@malicinho Mbappe grał w PSG a David gra w Lille więc bez sensu porównanie. Co roku wykręca super liczby i pasuje do nas stylem gry. Taka okazja rynkowa na ,,9" rzadko się zdarza

0

@tbas na Haalanda nas nie stać i nie będzie stać w najbliższych latach

0

@kamiVeB bardzo bym chciał ale osobiście wątpię

8

Lepiej jakby Casado dostał powołanie do seniorów bo w młodzieżówce to pewnie by grał wszystko a tu by był zmiennikiem to by trochę odpoczą. Też powołanie do seniorów dałoby mu dużo mentalnie

1

@JoeSatriani on nie dostanie takich zarobków. To będzie poprostu w jego interesie później odejść a teraz musi przedłużyć kontrakt bo przepadnie

0

@ShawnC no dajesz wtedy tam Mbappe. Ja też nie wykluczam że pozbędą się w najbliższym czasie Viniego

0

@ShawnC nominalny LS, wtedy przesuną tam Mbappe

0

@messi33 Rodrygo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?