BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@brd42 Ferran nie gra jako skrzydłowy tylko schodzący napastnik, Olmo, Fermin i Raphinha to ofensywni pomocnicy. U Flicka nie ma narazie lewego skrzydła, nawet Yamal już gra bliżej środka.
Fati w obecnej formie nie jest konkurencja dla nikogo a Victor dopiero wchodzi na ten poziom.
0
@krol211 no mówię o tym. Wróci Fermin i Olmo to wróci do roli rezerwowego
6
Dobra decyzja z Kounde, przyda mu się odpoczynek i szansa dla Forta który zaczyna powoli wracać do formy po tym co zrobił z nim Xavi.
Już widzę ataki w komentarzach na Ferrana, zadajacie sobie pytanie w jak słabej formie muszą być inni że Torres dalej gra w pierwszym składzie. Nie jest w dobrej formie to fakt ale dużo daje pod względem pressingu i jak widać to on najbardziej przekonuje Flicka z dostępnych opcji. Trzeba czekać na Olmo i Fermina
0
@Lucyfffer no pasowałby fajnie ale nie wiem czy jest sens, za rok 33 lata. Wolałbym się skupić na innych zawodnikach bez kontraktu za rok np. David albo Trent
0
@ViscaelBarca2007 sytuacja kontraktowa zmienia wszystko. Miejmy nadzieję że się uda
4
Szkoda Carvajala, gość jest w życiowym prime i taka kontuzja... bardzo duże osłabienie Realu. Pozostaje życzyć zdrowia
0
@ViscaelBarca2007 a to przeoczyłem
0
@Alo_Vi nie wydamy tyle na bramkarza
3
Chciałbym Bułkę w Barcelonie bo według mnie ma potencjał na topke bramkarzy ale raczej zbyt droga opcja bo Nice po sezonie może zawołać nawet 30mln za niego. Bardziej realny jest Valles za free w lato
1
@fenix1983 najpierw się doinformuj zanim głupoty napiszesz
0
@partymaker on tego nie wie
1
@tbas wszystko wyjdzie albo z klubu albo z Nike, praktycznie każdy kontrakt jest znany. Już praktycznie wszystkie źródła parę razy pisały że umowa przyklepana i tak od mięsiecy. Zresztą nieważne jakie będą warunki to i tak Laporta przedstawi to jako sukces
1
@RoberDzik tylko zobaczymy na jakich warunkach bo jakoś nie wierzę w to co podała Marca biorąc pod uwagę że Nike robi z nami co chce
0
@Kyonego @BISHBASHBOSH nie ma sensu z nim gadać bo według niego Roque to nasz najlepszy napastnik a Lewy to nasz najgorszy zawodnik
1
@4Fabregas4 ta czyli to że dali mu wrócić z kontuzją na boisko jest ok?
Flick zajechał Fermina? Weź się nie kompromituj
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@FCB24 nie pamiętam czy mieli dostępna zmianę ale według ciebie to normalne że zawodnik wraca z kontuzją na boisko tym bardziej że to mecz o nic?
2
@FCB24 niczyja? Czemu grał w nic nie znaczącym meczu i dali mu wrócić na boisko z kontuzją (prawdopodobnie naderwał więzadło i wrócił na boisku i je zerwał)
0
Takie podejście to ja rozumiem. Jeśli by przeczekał kontrakt to byłby fajna opcja do rotacji. Ale teraz powinniśmy my się skupić na zaklepaniu Davida i Vallesa
1
@Faro przypomnij mi od kiedy ma zielone światło i ile od tego momentu zagrał?
0
@Faro tak kilka półek wyżej i to akurat Ferran gra w podstawie
0
Już któryś raz to słyszę
0
@malicinho Mbappe grał w PSG a David gra w Lille więc bez sensu porównanie. Co roku wykręca super liczby i pasuje do nas stylem gry. Taka okazja rynkowa na ,,9" rzadko się zdarza
0
@tbas na Haalanda nas nie stać i nie będzie stać w najbliższych latach
0
@kamiVeB bardzo bym chciał ale osobiście wątpię
8
Lepiej jakby Casado dostał powołanie do seniorów bo w młodzieżówce to pewnie by grał wszystko a tu by był zmiennikiem to by trochę odpoczą. Też powołanie do seniorów dałoby mu dużo mentalnie
1
@JoeSatriani on nie dostanie takich zarobków. To będzie poprostu w jego interesie później odejść a teraz musi przedłużyć kontrakt bo przepadnie
0
@ShawnC no dajesz wtedy tam Mbappe. Ja też nie wykluczam że pozbędą się w najbliższym czasie Viniego
0
@ShawnC nominalny LS, wtedy przesuną tam Mbappe
0
@messi33 Rodrygo