0

@krol211 a jak zarejestrujemy? Na Valle nie było miejsca (:
Trzeba liczyć że odpali ktoś ze szkółki bo innych opcji nie ma

1

Bo jego odejście to nie decyzja sportowa tylko ekonomiczna. To że się spodobał Flickowi nie podlega dyskusji ale jak zarząd nie potrafi zarejestrować swoich zachcianek transferowych to tak jest

0

@JarekS jak wspominasz o tym ego to tym bardziej uważam że tam nie pójdzie jako zmiennik Haalanda. Dobra zobaczymy, miejmy nadzieję że wybierze nas

0

@JarekS no mogę się zgodzić ale ostatnim zdaniem pokazałeś dlaczego lepiej żeby tam nie szedł. Według mnie wyląduje w Serie A (Inter/Juve) ale mam nadzieję że trafi do nas

0

@Pab a jak dojdzie David to co?

1

@Pab Mbappe gra na ,,9" a na skrzydłach jest już limit. Interesują się nim praktycznie wszystkie topowe kluby więc po co ma iść na ławkę do Realu?

2

@kanver_ od dawna nie potrafi zagrać 50% spotkań a teraz gra w zespole walczącym na wszystkich frontach..... bardzo małe szanse ale wierzyć można

2

@JarekS po co on ma iść do Realu? Przecież mają Mbappe i Endricka więc po co ma tam iść jak praktycznie wszystkie topowe kluby go obserwują?

15

W końcu jakieś zainteresowanie nim. Trzeba skorzystać bo rzadko można wyrwać takie ,,9" za darmo

1

@4Fabregas4 z tobą naprawdę jest coś nie tak xd

0

@a1a ta i przy okazji ma największy udział przy bramkach w poprzednim sezonie mając 35 lat a teraz jest na pierwszym miejscu tabeli strzelców La Ligi, ten hejt już przekracza wszystkie granice.
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
De Jong odpala już 5 lat, nie potrafi bronić, nie pressuje, zawala nam bramki, spowalnia akcje.... tutaj jakoś takich pretensji nie widzę

3

@Gekon jeszcze Emilia Szymczak (:

36

Dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcelony.... tyle się czekało na jednego a teraz mamy już dwóch. Cieszmy się tą chwilą bo nieprędko się powtórzy

0

@maroon proste pytanie a i tak poległeś. Nico nie ma podjazdu do Musiali

7

@kejdzi poczytaj sobie wpisy tego gościa, nie ma sensu z nim dyskutować

2

@blaugrana16 nie ma innego wyboru niż Musiala. Nico nie ma do niego podjazdu

9

@4Fabregas4 nie no nie mogę z ciebie xd

0

@19Macio93 Musiale można kupić w ratach

3

Jeśli ktoś w szatni oprócz samego Peni chciałby żeby on był numerem 1 przez cały sezon to jest niepoważny. Ale najpewniej fake bo raczej tylko Pena by tak chciał

0

@19Macio93 niby dlaczego PSG ma go nam wypożyczyć? Za rok albo zostanie tam albo go sprzedadzą i tyle.
Skąd wiesz że mamy kasę na wpłacenie klauzuli odrazu i miejsce w FFP na jego kontrakt?

0

@19Macio93 jakie wypożyczenie xd? Za Nico trzeba zapłacić odrazu i chce zbyt dużo zarabiać

3

@Commando ta najpierw to niech zarejestrują obecną kadrę i przedłużą kontrakty z obiecanymi podwyżkami a jest tego sporo

0

@ViscaelBarca2007 jeśli ktoś się na tym zna to nie jest trudno to wyliczyć. Praktycznie wszyscy są zgodni że tyle obecnie dostaje

0

@19Macio93 przecież nawet jak sprzedamy Ferrana to nie wiadomo czy na jednego z tej trójki nas stać a ty wszystkich trzech byś chciał

0

@ViscaelBarca2007 liczb w FFP nie oszukasz i tyle obciąża budżet. To nie jest jego podstawowa pensja ale razem z tym co odroczono to tyle właśnie zarabia

0

@19Macio93 ty tak serio?

2

@Cvzx to sobie obejrzyj te mecze i zobaczysz że ten gość nie ma prawa być u nas numerem 1

1

@ViscaelBarca2007 De Jong zarabia obecnie 37,5mln brutto+bonusy ale ta kwota zawiera to co zostało odroczone wcześniej

2

@19Macio93 za rok to Musiala jest z rocznym kontraktem i jest lepszy od tej dwójki, więc jak chcemy duży transfer to jego

1

@Culer9002 jeśli Flick by zdecydował że Pena będzie numerem 1 to by sobie sam sezon przegrał. Pena powinien być sprzedany bo Barcelona to nie jest i nie będzie jego poziom a Wojtkowi to może najwyżej buty wiązać. Jak mu nie pasuje to niech odejdzie do klubu na swoim poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?