0

@Redakcja a nowy bramkarz może być zgłoszony bez problemu do LM?

1

@Pnog37 na jednego tyle się czekało (:

1

Czekam aż to potwierdza Romano albo Moretto ale fajnie by było. Dużo będzie zależeć od jego wymagań kontraktowych i tego czy chce wznowić karierę

4

@Pnog37 ale to by był last dance dla niego i dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcy. Nie wierzę że się uda ale chciałbym

0

@tomek8756 a w klubie panuje optymizm?

0

@fortunate_son na sofascore możesz porównać

0

@Luciano99 niżej masz link z pensja Marca, zarabia połowę tego co Szczęsny

0

@krol211 przecież chciał iść do Arabii tylko były jakieś komplikacje i zakończył karierę

1

@Faro najpierw to trzeba go przekonać ale najpewniej będziemy szukać jak najtaniej

0

@Bobo25 dla niego piłka to bardziej biznes i nie ma szans że przyjdzie grać za grosze

0

@LukaszFan @Faro ale koszty byłyby też inne (:

0

@tristan87 ja w Navasa wierzę ale wolę żebyśmy poszli po Vallesa i mieli bramkarza na lata

0

@Bobo25 a chce grać? Na Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe

0

@Bobo25 to liga brazylijska (:
Widziałem wcześniej info że pensja nie będzie problemem więc trzeba poczekać na więcej informacji

0

@tristan87 Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe, bez klubu i chce grać. Teoretycznie jakby zarabiał grosze to może nawet na dłużej zostać jako konkurencja na bramce i sprzedać Pene

1

@bartekvisca w czym dorównać? Porównaj sobie ich kariery trenerskie

0

@KrzysekFCB od wielu lat to samo słyszę. Trzeba się go pozbyć i tyle

0

@KrzysekFCB tak napewno po 6 latach w końcu wypali xd

0

@tristan87 warto, jak nie wyjdzie to zawsze jest szansa jeszcze na nim zarobić

0

@sila101 czytałem już kilka interpretacji to czytałem że jak nam liga pozwoli to nawet mógłby być teraz zarejestrowany gdybyśmy go kupili xd.
Nawet jeśli miałby być dopiero w styczniu to i tak mega się opłaca

0

@tristan87 nie ale są na jego temat bardzo dobre raporty i za parę lat może być mega bramkarzem. Ale to jest transfer do Barcy B albo odrazu na wypożyczenie a nie na pierwszy skład obecnie. Skauting mamy bardzo dobry więc dobrze by było go zaklepać

0

@Murazor poprawa przychodów? Dlatego wyprzedał aktywa xd? Font już go wypunktował w tym aspekcie, nie generujemy zysków żeby spłacać długi i ich już nie mamy jak spłacić i jesteśmy skazani na zwiększenie zadłużenia i przesunięcie spłat. Laporta robi wszystko żeby mieć wyniki za swojej kadencji a nie patrzy co będzie z finansami po nim

0

@Lanosss to odejdzie za darmo po sezonie i będą płacić mu nadal pensje. Mamy z nimi dobre relacje i zgodzili by się na takie warunki bo lepsze to niż nic

0

@Lanosss no np. dogadać się z nimi żeby rozwiązali z nim kontrakt i przyszedł już teraz w zamian za jakieś zmienne Pedriego albo Marmola (siedzi na trybunach bo nie przedłużył kontraktu więc napewno by się zgodzili) albo zaklepać jego transfer w zimę za grosze

1

@kocieek on już dawno powinien lecieć do Las Palmas po Vallesa

0

@Faro pewnie Navas ale liczę na Vallesa

1

@matiz1514 co założyć xd? Przecież przez tego gościa tracimy dużo goli bo każdy go robi jak chce i nawet prasować mu się nie chce

0

@Vito9 to polecam Ci jeszcze raz obejrzeć mecze gdy stał na bramce i jak nie widzisz problemu to ja Ci nie pomogę

3

@matiz1514 gość który nie umie bronić ma grać na stoperze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?