BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Redakcja a nowy bramkarz może być zgłoszony bez problemu do LM?
1
@Pnog37 na jednego tyle się czekało (:
1
Czekam aż to potwierdza Romano albo Moretto ale fajnie by było. Dużo będzie zależeć od jego wymagań kontraktowych i tego czy chce wznowić karierę
4
@Pnog37 ale to by był last dance dla niego i dwóch Polaków w pierwszym składzie Barcy. Nie wierzę że się uda ale chciałbym
0
@tomek8756 a w klubie panuje optymizm?
0
@fortunate_son na sofascore możesz porównać
0
@Luciano99 niżej masz link z pensja Marca, zarabia połowę tego co Szczęsny
0
@krol211 przecież chciał iść do Arabii tylko były jakieś komplikacje i zakończył karierę
1
@Faro najpierw to trzeba go przekonać ale najpewniej będziemy szukać jak najtaniej
0
@Bobo25 dla niego piłka to bardziej biznes i nie ma szans że przyjdzie grać za grosze
0
@krol211 ale Wojtek zarabia więcej :D
https://www.capology.com/club/juventus/salaries/2023-2024/
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@LukaszFan @Faro ale koszty byłyby też inne (:
0
@tristan87 ja w Navasa wierzę ale wolę żebyśmy poszli po Vallesa i mieli bramkarza na lata
0
@Bobo25 a chce grać? Na Szczęsnego to raczej nas nie stać biorąc pod uwagę jego wymagania finansowe
0
@Bobo25 to liga brazylijska (:
Widziałem wcześniej info że pensja nie będzie problemem więc trzeba poczekać na więcej informacji
0
@tristan87 Navas to owiele bardziej prawdopodobna opcja, jego agentem jest Mendes, małe wymagania finansowe, bez klubu i chce grać. Teoretycznie jakby zarabiał grosze to może nawet na dłużej zostać jako konkurencja na bramce i sprzedać Pene
1
@bartekvisca w czym dorównać? Porównaj sobie ich kariery trenerskie
0
@KrzysekFCB od wielu lat to samo słyszę. Trzeba się go pozbyć i tyle
0
@KrzysekFCB tak napewno po 6 latach w końcu wypali xd
0
@tristan87 warto, jak nie wyjdzie to zawsze jest szansa jeszcze na nim zarobić
0
@sila101 czytałem już kilka interpretacji to czytałem że jak nam liga pozwoli to nawet mógłby być teraz zarejestrowany gdybyśmy go kupili xd.
Nawet jeśli miałby być dopiero w styczniu to i tak mega się opłaca
0
@tristan87 nie ale są na jego temat bardzo dobre raporty i za parę lat może być mega bramkarzem. Ale to jest transfer do Barcy B albo odrazu na wypożyczenie a nie na pierwszy skład obecnie. Skauting mamy bardzo dobry więc dobrze by było go zaklepać
0
@Murazor poprawa przychodów? Dlatego wyprzedał aktywa xd? Font już go wypunktował w tym aspekcie, nie generujemy zysków żeby spłacać długi i ich już nie mamy jak spłacić i jesteśmy skazani na zwiększenie zadłużenia i przesunięcie spłat. Laporta robi wszystko żeby mieć wyniki za swojej kadencji a nie patrzy co będzie z finansami po nim
0
@Lanosss to odejdzie za darmo po sezonie i będą płacić mu nadal pensje. Mamy z nimi dobre relacje i zgodzili by się na takie warunki bo lepsze to niż nic
0
@Lanosss no np. dogadać się z nimi żeby rozwiązali z nim kontrakt i przyszedł już teraz w zamian za jakieś zmienne Pedriego albo Marmola (siedzi na trybunach bo nie przedłużył kontraktu więc napewno by się zgodzili) albo zaklepać jego transfer w zimę za grosze
1
@kocieek on już dawno powinien lecieć do Las Palmas po Vallesa
0
@Faro pewnie Navas ale liczę na Vallesa
1
@matiz1514 co założyć xd? Przecież przez tego gościa tracimy dużo goli bo każdy go robi jak chce i nawet prasować mu się nie chce
0
@Vito9 to polecam Ci jeszcze raz obejrzeć mecze gdy stał na bramce i jak nie widzisz problemu to ja Ci nie pomogę
3
@matiz1514 gość który nie umie bronić ma grać na stoperze xd