0

@brd42 miał przyjść żeby ratować klub pod względem finansowym a nie robić wyniki kosztem tego

0

@brd42 bo Laporta robi wszystko pod swoją kadencję a co będzie po nim to druga sprawa

0

@Luciano99 ale to nie wyklucza sprowadzenia kogoś na teraz

0

@Murazor czyli jak przejął klub w trudnej sytuacji to nie można już go krytykować i niech robi co chce? Przeczytaj sobie jeszcze raz artykuł bo został wypunktowany

0

@Luciano99 dla bramkarza to bardzo młody wiek i jeśli jest opcja wziąć go za bezcen to trzeba skorzystać. Tak mamy w szkółce 2-3 talenty na bramkę ale to mało zmienia, topowy futbol już bardzo duża liczbę bramkarzy zweryfikował więc lepiej mieć więcej takich młodych. Jak nie wypali to zawsze można na nim zrobić, praktycznie zerowe ryzyko inwestycji

0

@MOLESTA już dawno słychać że go chcemy ale to jest opcja na przyszłość a nie na teraz

0

Krótko mówiąc zezłomowali Laporte faktami. Szkoda tylko że i tak większość socios to beton wyborczy i najpewniej i tak wezmą Laporte

0

@Janas11224 Valles jest za grosze, praktycznie za darmo można go zaraz mieć więc powinniśmy poprostu go zaraz zaklepać

1

@Vito9 Pena już pokazał że nie można na nim polegać w dłuższej perspektywie

1

@FCBarcelinho Valles dużo lepszy i do wyjęcia za bezcen

0

@Faro siedzi na trybunach więc nawet można się dogadać żeby rozwiązali kontrakt z nim w zamian za jakieś zmienne u Pedriego czy Marmola to nawet byłby już u nas

1

@Faro oczywiście że jest i to duża ale nie słychać narazie żeby szwagry cokolwiek robili żeby go zakontraktować ale poczekajmy bo jeszcze wcześnie

0

@Janas11224 wiesz po tym jaką kontuzje ma Mats to przede wszystkim trzeba szukać bramkarza na lata bo nie wiadomo czy Mats będzie mógł wrócić do swojej najwyższej dyspozycji. Jeśli nie uda się zakontraktować Vallesa to Navas na rok to dobra opcja

1

@Michu94 dopóki kilka źródeł nie potwierdzi to nie ma co brać na serio bo chyba każdego wolnego bramkarza z nami łączą

1

Jak nie uda się z Vallesem to dobra opcja na rok

0

@Kgorecki2500 Pena to powinien być już w lato spieniężony

0

0

@Bogan nie we wszystkim się z nim zgadzam ale tak, często mam to samo zdanie

0

@novy1899 jakby rozwiązał kontrakt to można, nie zagrał nawet minuty

0

@cules100pro kibic Barcelony skonfliktowany z Madrytem

0

@Bogan zobacz że o Vallesie to ja już dawno pisałem ale się dzisiaj dowiedziałem że mógłby przyjść już teraz

3

@Kgorecki2500 przecież on na trybunach siedzi bo kontraktu nie przedłużył

1

@Rewolucja123 no tak, Valles jest za grosze i nawet na już

9

@Pedri16Future niech tam ktoś zacznie myśleć i lecą się dogadać z Las Palmas o Vallesa

0

@Rewolucja123 no trzeba kogoś sprowadzić

4

@Rewolucja123 całkowicie zerwał

0

@MOLESTA on jest bezczelny

0

@krol211 Deco raczej nawet o tym nie pomyśli (:
Ale to byłoby masterclass

1

@tbas zakontrakowanie go to obowiązek, takiej okazji długo nie będzie

10

Valles najlepsza opcja, dogadać transfer w styczniu a teraz przeczekać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?