BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KacperVEB Kochen albo Yakobashvili
0
@krol211 dopóki jest Mats to De La Fuente nie odejdzie
1
@Faro gorzej się nie da? Przecież Pena pokazał już że się da xd. Jego to trzeba sprzedać i załatwić solidna konkurencję albo zastępstwo dla Matsa
6
Trzeba szukać zastępstwa albo chociaż konkurencji dla Matsa bo gość coraz bardziej irytuje. Nigdy nie byłem jego jakimś wielkim fanem bo gość jest poprostu strasznie nieregularny, potrafi mieć genialny sezon ale potem przepłaca to kilkoma słabymi
0
@peetwithbarca Simon albo Valles, obaj mają krótkie kontrakty i można ich wyjąć w dobrej cenie albo poczekać aż będą za darmo
8
Tak się kapitan wypowiada? Przecież ta sytuacja to całkowicie wina Matsa a ten nie potrafi wziąć tego na klate tylko gada że się nie zrozumieli
0
@Barcaa12 na DM
2
Czyli bezpieczniejszy wariant z Ericiem. Dobrze wygląda to ustawienie ale brakuje zmienników z tyłu.....
0
@FanLeal8 Ansu napewno nie zagra od początku
1
@kamilop 4-5 tygodni
0
Dobrze się nie zapowiada
1
@blakkudium to było wiadome że się nie wyrobią, czytałem że żeby była szansa na wcześniejszy powrót to musieliby z kilku rzeczy zrezygnować to lepiej poczekać
3
Bo meczów jest zdecydowanie za dużo, piłkarze łapią co chwilę kontuzje i mecze tracą na efektowności przez gigantyczne zmęczenie. Jeszcze te KMŚ to już wogóle przesada bo kto to wytrzyma? To służy tylko i wyłącznie nabijaniu kasy dla UEFY bo kluby i tak mało z tego dostają.
0
@Tridente2015 nic o tym nie wiadomo
0
@Tridente2015 zależy kiedy pojadą, nie ma plusów braku awansu. Tak jak mówię można było by wysyłać Barce B i tych co mało grali i zarobilibyśmy sporo kasy
3
@Lewy952468xx bo ten transfer nie miał sensu. Mieliśmy dużo graczy na tej pozycji a inne wymagały wzmocnienia. Nawet jakby ktoś pomyślał to można było zostawić Gundo na ten rok i nie kupować Olmo a za rok ruszyć po Musiale z rocznym kontraktem.
Bardzo nie chciałem Olmo, przyznaje że pokazał większe umiejętności niż uważałem że ma ale jaki jest sens wydawania takich pieniędzy na gracza który nie może rozegrać 50% spotkań?
Trzeba mieć nadzieję na cud że jak Olmo wróci to już nie złapie kolejnej kontuzji
1
@Tridente2015 jakie plusy? W to miejsce i tak pojedziemy na jakieś mecze towarzyskie gdzie zarobimy kilka razy mniej. Tam nawet można by było wysłać Barce B aby tylko miliony za udział wpadły
1
@reloaded nie ma szans że Fati wyjdzie w podstawie. Zagra Ferran najpewniej
0
@esem91 to było wiadome od początku
4
100mln na rok? Real na umowie sprzed 5 lat ma 120mln+ok.20% prowizji ze sprzedaży a sprzedają mniej koszulek. Przecież to śmiech na sali poprostu. To już wolę poczekać do końca kontraktu i zmienić np. na Pume bo Nike robi z nami co chce i nas poprostu wydymają
0
@Rifek powaliło mi się, chodzi mi o to na kogo trafimy po wyjściu z ligi
0
@karszun wiesz ja jakoś jestem to sobie wstanie wyobrazić. Wiele można poczytać że Haaland chciałby opuścić City zwłaszcza że to najprawdopodobniej ostatni sezon Guardioli w MC, odejść opłaca się tylko tam gdzie może wygrać więcej więc biorąc pod uwagę jaki team formuje się w Realu i to że nas nie stać.......
0
O Haalandzie to możemy sobie pomarzyć, biorąc pod uwagę koszt transferu i pensje jakiej będzie się domagać to nie ma szans poprostu. Pewnie albo zostanie w City albo odejdzie do Realu jeśli odejdzie np. Rodrygo
1
@Nefir tak to by było dobre ustawienie ale weź pod uwagę że wtedy nie mamy prawie wogóle zmienników. Ma DM nie byłoby nikogo do zmiany a na ŚO wrazie co trzeba by było wpuścić Dominqueza po kontuzji albo niedoświadczonego młodego z La Massi. Jeśli Flick tak to ustawi to będzie to odważne posunięcie
4
Jest kilka opcji żeby go zastąpić jak przesunięcie Raphinhi na środek i bliżej lewej strony może zagrać Ferran, Victor albo Unai Hernandez, można też dać szansę Torre na ,,10" albo przesunąć tam Pedriego. Akurat na tych pozycjach mamy w czym wybierać, gorzej w z tyłu gdzie jeden uraz może narobić problemów
1
Biorąc pod uwagę jakie mieliśmy losowanie to awans z miejsc top8 jest formalnością. To jak pójdzie nam dalej będzie zależeć od formy, dyspozycji kadrowej i oczywiście losowań
0
@Dankho94isback widzę ale każdy wie że jest spowodowany wiekiem
0
@Dankho94isback dobra widzę że nie ma sensu z tobą gadać
1
@Dankho94isback xd. Lewy miał zdecydowanie największy udział przy bramkach w poprzednim sezonie
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
0
@Technik nie mam zamiaru już z tobą gadać i odpisuje ostatni raz, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i jak nic nie zauważasz to ja Ci nie pomogę