0

@gukwa najpierw zajrzyj do słownika a potem będziemy rozmawiać. Już Ci nie odpisuje

0

@gukwa Gundo grał najwięcej w poprzednim sezonie, szach mat.
De Jong to niech najpierw się zdecyduje czy operacja czy wraca. To że chciał go wypchnąć było oczywiste i każdy o tym widział.
Albo piszesz coś z sensem albo Ci nie odpisuje

1

@gukwa a to informacje medialne czyli to samo że ma progresywną pensje co było wiadome od początku. Jesteś zaorany. Albo piszesz coś z sensem albo ci już nie odpisuję

0

@gukwa a ty napisałeś ile zarabia

0

@gukwa nie wypchnął De Jonga, znowu sam się zaorałes bo nie wiesz nawet o czym rozmawiamy

0

@gukwa a ty widziałeś że wiesz ile zarabia xd?

0

@gukwa tak i będzie nam mecze zawał i odpalał już 6 rok. Gundo mówił że zostaje bo nie myślał że Laporta tak się zachowa

0

@gukwa xd

0

@gukwa ma progresujaca pensje i kosztował 60mln. Żenada

0

@gukwa De Jonga się nie pozbył. Gundo nam poszedł na rękę i tylko dlatego odszedł. Samozaorania ciąg dalszy

0

@gukwa ta i przy okazji wydaje 60mln na innego gościa z progresującą pensją.
Skończ się kompromitować

0

@gukwa ty nie masz wstydu xd, nie da się chyba czegoś takiego pisać na trzeźwo xd. Ale specjalnie trollujesz

0

@gukwa podałeś tylko Gundogana a to co z nim zrobił to mem więc się już nie kompromituj

0

@gukwa poprostu bzdury, nie umieć prostych rzeczy. Dziecko w podstawówce by zrozumiało

0

@gukwa xd

0

@gukwa a ten dalej swoje xd, nadal nic nie napisałeś o obecnej kadencji

0

@gukwa twój brak wiedzy jest porażający. Właśnie stwierdziłeś że Laporta to trener a Flick jest jego asystentem xd

0

@gukwa a to Laporta go ściągnął. Sam się wyjaśniasz. Nie potrafisz nic uargumentować obecną kadencją

0

@gukwa ostatnie zdanie mnie rozwaliło xd, to niech nikt poza osobami związanymi z klubem (zarząd, piłkarze itp.) się nie wypowiada bo nic nie zrobił xd. Kolega wyżej dobrze napisał że nie ma sensu z tobą gadać bo jesteś oderwany od rzeczywistości

0

@gukwa i ten klub był prawie na skraju upadku dzięki nim. Ty jesteś poprostu zaślepiony, coś na wzór wyborców POPISU. Dalsza dyskusja nie ma sensu bo piszesz to samo mimo że jesteś co chwilę wyjaśniany

1

@gukwa a nie podałeś nic z obecnej kadencji. Teraz już bezczelnie skłamałeś, podaję Ci fakty poparte argumentami i nawet linki jak dziecku a ty dalej swoje

0

@gukwa trener korzysta bo on tego chce. Czyli co Flick nie chce grać Yamalem i Cubarsim tylko Laporta mu kazał? Nie wiesz podstawowych rzeczy

0

To może być problem jeśli za rok chcemy Taha, ciekawe czy wtedy zostanie przedłużony na tych samych warunkach

0

@gukwa teraz z ekstraklasa pojechał xd. Nie oglądam polskiej ligi bo to śmieszny poziom i szkoda czasu na to ale z jakiej racji mi to piszesz? Co to niby za argument?
Ten beton wyborczy z socios nie potrafi wybrać nikogo dobrego od lat. Z tobą się nie da rozmawiać bo nie podajesz żadnych argumentów tylko obrażasz na każdy sposób albo wspominasz jego kadencję sprzed lat

1

@gukwa uśmiałem się, czyli co jak Lewy nie będzie chciał odejść to Laporta mu kontrakt porwie xd? De Jong był wypychany na każdy sposób i nawet Laporta podał mediom jego kontrakt o czym mówił De Jong. Nie da się pozbyć zawodnika który nie chce odejść.
De Jong nie będzie grał jako ,,6" tylko będzie grał jako cofnięty pomocnik przed ,,6" (to różnica bo De Jong nie umie grać na ,,6" i nigdy nie umiał, w Ajaxie też tam nie grał)

0

@gukwa to tak nie działa, trener korzysta z młodych bo mamy najlepsza szkółkę na świecie i zawsze się ktoś znajdzie do składu a przez słabą sytuację finansową trenerzy tym bardziej to robią. Robotą Deco i Laporty jest tylko przedłużenie kontraktu.
Prim nie gra bo przegrał rywalizację, zobacz że nawet u Marqueza nie grał bo przegrał rywalizację z Bernalem i Casado (a Casado mógł nawet odejść za darmo bo nie było pewne czy przedłuży kontrakt)

0

@Kamil689 Vini i Mbappe to ta sama pozycja a Messi i Ronaldo nie więc trochę nietrafione porówanie ale wiem o co Ci chodzi. Jeśli się ogarną to mogą współpracować chyba że będą robić z siebie gwiazdeczki.
Guardiola odejdzie i jest to praktycznie pewne

0

@Who_you_mam nie chodzi tu o pozycję, Xavi poprostu zniszczył chłopaka i odbudowanie go zajmie trochę czasu

0

@Who_you_mam na PO jest tylko Kounde więc.....

2

Super że Fort zagra, musi się odbudować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?