1

@Popitek12 to chyba strony pomyliłeś

1

@Popitek12 oby nie

0

@Szymemdymek
@jackdaniels
Nikt pokroju Alemanego tu nie przyjdzie dopóki jest Laporta, to przez niego odszedł

1

@MeAndSwan bo może dochodzi do niego że Laporta będzie chciał zrobić z niego kozła ofiarnego, zresztą jak nawet teraz by odszedł to pewnie by się to stało

4

Tylko ktoś nieznajacy się na piłce może go nie lubić. Genialny zawodnik z charakterem. Xavi go strasznie marnował, Flick bardzo dobrze go narazie wykorzystuje

7

Nawet tego nie umieli załatwić

1

No i super (:

4

@Pnog37 nie ma co narzekać , spory talent i w końcu drugi zawodnik o profilu Balde

0

Niech się najlepiej do dymisji poda

4

Zrobienie z Deco kozła ofiarnego to kwestia czasu, po to Laporta go wziął żeby mieć wrazie czego na kogo zwalić.
Trzeba spróbować przetrwać do kolejnych wyborów i liczyć żeby Laporta nie wygrał bo to będzie katastrofa, na wotum nieufności raczej nie ma co liczyć

1

@Litman skąd wiesz że będzie chciał przeczekać kontrakt? Tego się dowiemy później. Za rok odchodzi Inigo i robi się więcej miejsca a na DM jest duża luka więc napewno będzie grał

0

@Litman a wiesz że kontrakt można przedłużyć?

2

0

Dobrze że Balde zostaje, szkoda tylko że wzięli Cubarsiego na U21

0

@pienaar więcej da jak wróci na swoją pozycję ale to nastąpi z czasem

1

@jedrek7000 kolega się zatrzymał na pierwszej kadencji Laporty (;

5

@Pnog37 przy tej kontuzji trudno przewidzieć czas powrotu, mogą to być 2tyg, miesiąc albo nawet dwa miesiące

0

@pienaar Yamal to ogólnie to w La Massi nie był skrzydłowym, to ofensywny pomocnik/fałszywa ,,9"/,,10". Na skrzydle gra bo ta pozycja wybacza młody wiek i małe doświadczenie ale coraz częściej widać że zaczyna wracać do swojej pozycji

7

@MarshallLAW nie będziemy grać skrzydłami. Będzie tak jak teraz czyli ofensywni pomocnicy (Raphinha, Olmo, Fermin) albo schodzący napastnik (Torres, Victor, Fati)

0

@graco14 z tym losowaniem to raczej formalność

19

I bardzo dobrze, sprzedanie go teraz to głupota

0

@Arczi87 teoretycznie to nie mamy wyboru bo średnia wieku naszej kadry to 23,4 lata (;

4

Chyba najlepsze rozwiązanie, może brakuje tylko opcji odkupu ale i tak spoko

0

@Rifek dzięki

0

@Herbert dziwne strasznie

0

@Rifek masz link bo znaleźć nie mogę?

0

@Rifek nie mogę xd, był jakiś artykuł wyjaśniający te zasady bo nie mogę zrozumieć?

0

@Eto'o9 R10 możesz może napisać kogo niby blokuje?
Jego decyzja, ja na jego miejscu bym odszedł bo i tak nic nie wygrywamy a cała wina idzie standardowo na niego a tak miałby więcej czasu na regenerację.
Na ten moment żaden z napastników jakich mamy nawet nie nie zbliży do poziomu Lewego więc dopóki nie zrezygnuje to każdy trener będzie na niego stawiał

2

@Rifek nie wiem o co Ci chodzi. To taka jakby grupa ale większa i bez rewanżów

1

@kubix05 my to jeszcze nie tak źle, gorzej mają Ci co będą grać na KMŚ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?