BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 to chyba strony pomyliłeś
1
@Popitek12 oby nie
0
@Szymemdymek
@jackdaniels
Nikt pokroju Alemanego tu nie przyjdzie dopóki jest Laporta, to przez niego odszedł
1
@MeAndSwan bo może dochodzi do niego że Laporta będzie chciał zrobić z niego kozła ofiarnego, zresztą jak nawet teraz by odszedł to pewnie by się to stało
4
Tylko ktoś nieznajacy się na piłce może go nie lubić. Genialny zawodnik z charakterem. Xavi go strasznie marnował, Flick bardzo dobrze go narazie wykorzystuje
7
Nawet tego nie umieli załatwić
1
No i super (:
4
@Pnog37 nie ma co narzekać , spory talent i w końcu drugi zawodnik o profilu Balde
0
Niech się najlepiej do dymisji poda
4
Zrobienie z Deco kozła ofiarnego to kwestia czasu, po to Laporta go wziął żeby mieć wrazie czego na kogo zwalić.
Trzeba spróbować przetrwać do kolejnych wyborów i liczyć żeby Laporta nie wygrał bo to będzie katastrofa, na wotum nieufności raczej nie ma co liczyć
1
@Litman skąd wiesz że będzie chciał przeczekać kontrakt? Tego się dowiemy później. Za rok odchodzi Inigo i robi się więcej miejsca a na DM jest duża luka więc napewno będzie grał
0
@Litman a wiesz że kontrakt można przedłużyć?
2
@RoberDzik nie
0
Dobrze że Balde zostaje, szkoda tylko że wzięli Cubarsiego na U21
0
@pienaar więcej da jak wróci na swoją pozycję ale to nastąpi z czasem
1
@jedrek7000 kolega się zatrzymał na pierwszej kadencji Laporty (;
5
@Pnog37 przy tej kontuzji trudno przewidzieć czas powrotu, mogą to być 2tyg, miesiąc albo nawet dwa miesiące
0
@pienaar Yamal to ogólnie to w La Massi nie był skrzydłowym, to ofensywny pomocnik/fałszywa ,,9"/,,10". Na skrzydle gra bo ta pozycja wybacza młody wiek i małe doświadczenie ale coraz częściej widać że zaczyna wracać do swojej pozycji
7
@MarshallLAW nie będziemy grać skrzydłami. Będzie tak jak teraz czyli ofensywni pomocnicy (Raphinha, Olmo, Fermin) albo schodzący napastnik (Torres, Victor, Fati)
0
@graco14 z tym losowaniem to raczej formalność
19
I bardzo dobrze, sprzedanie go teraz to głupota
0
@Arczi87 teoretycznie to nie mamy wyboru bo średnia wieku naszej kadry to 23,4 lata (;
4
Chyba najlepsze rozwiązanie, może brakuje tylko opcji odkupu ale i tak spoko
0
@Rifek dzięki
0
@Herbert dziwne strasznie
0
@Rifek masz link bo znaleźć nie mogę?
0
@Rifek nie mogę xd, był jakiś artykuł wyjaśniający te zasady bo nie mogę zrozumieć?
0
@Eto'o9 R10 możesz może napisać kogo niby blokuje?
Jego decyzja, ja na jego miejscu bym odszedł bo i tak nic nie wygrywamy a cała wina idzie standardowo na niego a tak miałby więcej czasu na regenerację.
Na ten moment żaden z napastników jakich mamy nawet nie nie zbliży do poziomu Lewego więc dopóki nie zrezygnuje to każdy trener będzie na niego stawiał
2
@Rifek nie wiem o co Ci chodzi. To taka jakby grupa ale większa i bez rewanżów
1
@kubix05 my to jeszcze nie tak źle, gorzej mają Ci co będą grać na KMŚ