0

@krol211 na papierze powinniśmy spokojnie ograć BVB, a z Bayernem to zobaczymy jaka będzie dyspozycja obydwu zespołów przed meczem

1

@Michal1889 terminarz będzie podany później

0

@kanver_ w tej grupie możemy walczyć o pierwsze miejsce, wyjście z tej grupy to formalność

1

@JarekS wiesz dużo się rzeczy może zdarzyć, zawsze lepiej mieć łatwiej w grupie. Trudniejsze starcia będą później

0

@Technik nie będziemy grać na skrzydła, chyba musiałby się Fati momentalnie odbudować. Zagramy najpewniej tak jak teraz czyli ofensywnymi pomocnikami albo ze schodzącym napastnikiem (Ferran/Victor)

0

@HypeR przyzwyczaić się nie mogę (:

3

@JarekS w naszej sytuacji chyba lepiej mieć łatwiej wyjść z grupy, tutaj nawet szansa na pierwsze miejsce

0

Mieliśmy szczęście w tym losowaniu, wyjście z grupy powinno być czysto formalnością

0

@Marcelinho99 mamy dobra kadrę z potencjałem, brakuje tylko dobrego nominalnego DM a tak jest ok. Trzeba czekać na powrót kontuzjowanych

1

@Tibu a może zaczniesz go bronić na podstawie obecnej kadencji?

0

@Galera 2026r.

0

No kto by się spodziewał

0

Z jego zarobkami i matką w pakiecie?! Nie dziękuję, dość mamy problemów

0

@Szymemdymek nie mamy praktycznie wogóle pola manewru dopóki nie wróci ktoś z Christensen/Eric/De Jong. Flick musi kombinować, nie zdziwiłbym się gdyby wyszli Casado z Primem naraz

0

@Szymemdymek ani Casado ani Prim to nie typowa ,,6". Nawet bym się nie zdziwił gdyby zagrali obaj jednocześnie. Nie mamy nikogo żeby 1:1 zastąpić Bernala

0

@Greenalley przecież nie mamy innych opcji xd, sytuacja jest bardzo zła dopóki nie wróci Christensen albo Eric, już nawet było info że De Jong może potrzebować operacji....

0

@Xxxbarca4ever bo przegrał rywalizację z Bernalem i Casado. To dalej nie usprawiedliwienia ogrywania im zawodnika kosztem naszych

0

@Greenalley
@normasubiektywna
Wolicie dać Prima czy ogrywać im zawodnika? Efekt będzie podobny ale będziemy ogrywać swojego zawodnika. Jak mamy kogoś ściągać to powinien być to ktoś bardziej doświadczony a nie kolejny kot w worku

0

@Xxxbarca4ever to lepiej ogrywać Liverpoolowi 19latka który grzeje ławę? Na jedno wyjdzie ale będziemy mogli zyskać

0

I jaki jest tego sens? Takich graczy mamy już w szkółce. Tylko wywalamy kasę i będziemy ogrywać im zawodnika bo wiadomo że go nie kupimy. Wziąć Prima i może Exparta i jakoś przeczekać aż wrócą kontuzjowani. Jak już mamy kogoś brać to powinien to być bardziej doświadczony zawodnik bo kotów w worku mamy dość

0

Napewno byłby wzmocnieniem tylko jak my chcemy go zarejestrować? Garcia pewnie już nie odejdzie bo jest kontuzjowany a nawet gdyby był zdrowy to musi zostać przez kontuzje Bernala. Nie zarejestrujemy go też w miejsce żadnego gracza. Musiałyby wejść już teraz zaległe dźwignie a nie zapowiada się żeby się wyrobili do końca okienka

10

@Galera samymi dzieciakami chcesz grać? Przecież ma jeszcze parę lat kariery przed sobą

1

Nie mamy dosłownie nikogo żeby 1:1 zastąpić Bernala. Flick musi trochę zmienić taktykę i zobaczymy co zrobi

4

@SkN oby tylko naderwanie....

0

@Szymemdymek na necie pisze że tak

28

Fatalna informacja.... oby to nie zahamowało jego kariery bo to crack. Bardzo źle to wyglądało ale jeszcze miałem nadzieję że skończy się na naderwaniu. Poprostu wielka szkoda

0

@czarnatom wątpię, raczej tak jak pisałem czyli albo rotacja albo Flick woli dzisiaj bardziej defensywnego LO

0

@krol211 najpewniej tak

3

@krol211 co do Balde tak ale jakby nie chciał grać Ferranem to ma do dyspozycji Olmo, Fermina, Victora i Torre

0

Widzę że Flick postawił sobie chyba za cel odbudowę Ferrana. Martin za Balde to pewnie albo rotacja albo zmiana na potrzeby defensywne bo Martin jest bardziej defensywnym LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?