0

@Pawwwweeeell Laporta wbija nam gwoździe do trumny i taka jest prawda

0

@Kinginiesta ogólnie to nigdy nie ma dobrego momentu. Trzeba go wywalić jak najszybciej

0

@kkbarca oby

1

@krol211 jak najszybciej trzeba go wywalić

1

@Kinginiesta nie da się zrobić większego burdelu

0

@Andrzej92 wszystko wskazuje że Nike chce nas wydymać więc tak

0

@Spacedragon jedno i drugie

10

Trudno skomentować cyrk jaki odwala Laporta

1

@gukwa nawet nie zacząłeś xd. Zezłomowałem Cię na starcie a teraz się tylko kompromitujesz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gukwa nie potrafić odpowiedzieć na pytanie xd

0

@gukwa od kiedy długość stażu na serwisie oznacza długość bycia kibicem?

0

@gukwa na jakiej podstawie Raphinha to transfer Deco?

0

@gukwa na jakiej podstawie Raphinha to transfer Deco?

2

@MesQueUnClub96 uważaj bo cie zwyzywa

0

@kuz nie ma sensu z tym gościem rozmawiać. Nie dość że to fanboy Laporty to jeszcze Bartomeu

0

@gukwa bo nie masz argumentów i piszesz farmazony.
Na jakiej podstawie Raphinha to transfer Deco?

0

@gukwa nie potrafisz przez cały czas odpowiedzieć na jedno pytanie xd

0

Komentarz usunięty

1

@KrychaFCB jeszcze Laporta sprzeda Erica

0

@gukwa mam Ci wkleić definicję transferu? Ty nadal nie potrafisz uzasadnić dlaczego transfer Raphinhi to zasługa Deco ale chcesz żebym sprawdził co to transfer. Bym coś napisał ale szkoda bana na ciebie

0

0

Komentarz usunięty

0

@Mocher ja się zastanawiam dlaczego Flick na to pozwala, ja wiem że nie ma nic do gadania bo nie miał dobrej pozycji do negocjacji i to dla niego być albo nie być na najwyższym poziomie rozgrywkowym ale aż tak dawać sobie skład rozwalać?
Jeszcze jak Garcię zaraz sprzedadzą to dopiero będzie

0

@Arczi87 na ten moment to jest próba oszukania La Ligi.... a potem będą problemy

0

@Pawel13sz co xd? Przecież gość sam się w liczbach wyjaśnił

6

Z Alarconem to chyba najlepsze rozwiązanie ale zobaczymy czy na korzystnych warunkach.
Nie podoba mi się sprzedaż Navarro ale nic na to nie poradzimy, Laporta będzie wyprzedawał talenty żeby mieć kasę na głupie transfery

0

@Lewandinho https://www.laliga.com/en-PL/clubs/fc-barcelona/squad
Zawodnicy z numerami od 1 do 25 to zawodnicy zarejestrowani w pierwszym zespole

2

Wyrejestrują Christensena który wypada na 1-2 miesiące. To jakiś żart

0

@gukwa nie wiesz, niby jak ten transfer to zasługa Deco? On był tylko agentem Raphinhi ale co ja będę Ci tłumaczył. I tak nie zrozumiesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?