4

@ferdas_rawa Valle w presezonie grał na prawej stronie z dużym powodzeniem.
No tak zacznijmy teraz sprzedawać nasze największe talenty bo Laporta sobie Olmo kupił. To może odrazu Yamala sprzedajmy.
Przecież to byłaby kolejna kompromitacja, sprzedać Forta żeby kupić jakiegoś no name na jego pozycję

9

,,Ewentualne przybycie Hiszpana oznaczałoby odejście Hectora Forta" to jakiś żart?
Na PO mamy Kounde, Forta, Valle więc po co nam ten gość ja się pytam?

0

@mate92 poza tym że odleciał na punkcie Xaviego to pomysł żeby trener miał więcej do powiedzenia przy planowaniu kadry nie jest zły. Zresztą Laporta wygrał wybory dzięki Messiemu a gdy się skompromitował to ukradł pomysł Fonta (:
Nie chce Fonta ale napenwo jest lepszy od Laporty, w swoich wywiadach dobrze wypada jeśli chodzi o kwestie ekonomiczne a Laporta leży w każdym aspekcie

1

@ziomal88 no tak patrzę to tylko obrażasz. To odpowiesz na pytanie?

0

@Transu96 bezsensowne porówanie

1

@Majczel97 niby dlaczego ma się zgodzić na odejście za darmo bez wypłacenia kasy z kontraktu? Jest podstawowym zawodnikiem i robi najlepsze liczby w zespole

5

@doc a potem w LM na DM będzie grać 17letni Bernal.....

2

@mate92 uśmiałem się, na jakiej podstawie uważasz że nie zwolniłby Xaviego i jest gorszy od Laporty? Nie jestem zwolennikiem Fonta ale jak już tak krytykujesz to chociaż uzasadnij

1

@ziomal88 znowu ty? Nic do tej strony nie wnosies tylko każdego obrażasz. Jak taki mądry jesteś to wytłumacz co w tym wpisie jest nie tak

14

No tak sprzedamy Faye żeby kupić kolejnego niepotrzebnego zawodnika

5

I teraz załóżmy że nie udało się pozbyć Gundo, wtedy wywalamy 60mln na niepotrzebnego zawodnika i nawet nie możemy go zarejestrować. Laporta to mem

0

@blakkudium nie spoko

0

@krol211 niech się to okienko kończy bo szkoda nerwów

5

Nikogo nie dziwi że interesują się nim prawie wszystkie kluby znane z tego że kupują tanio talenty a potem zarabiają duże pieniądze?
Już dawno o tym pisze ale nie wiem jak zarząd musi być głupi żeby tego nie widzieć.

1

@KrwawiaceoczyVEB
https://www.fcbarca.com/117836-socios-fc-barcelony-przygotowuja-wotum-nieufnosci.html
,,Przypomnijmy, że aby zainicjować wotum nieufności, według art. 55.2 Statutu Klubu należy zebrać 15% podpisów socios uprawnionych do głosowania, czyli pełnoletnich, mających co najmniej rok stażu. Na zebranie podpisów wyznaczonych jest 14 dni roboczych, co jest jednak dość trudne do zrealizowania, zwłaszcza jeśli nie ma w międzyczasie meczów na stadionie. Aby wotum nieufności zakończyło się sukcesem, za odwołaniem musi zagłosować min. 2/3 socios, przy frekwencji wynoszącej co najmniej 10%"
Ale nie ma szans bo Laporta ma poparcie tego betonu

0

@tbas brak chętnych?
Ciria, Termes i Font

0

@DamianBarcaCule oczywiście że tak

0

@RoberDzik De Jong

1

Według mnie raczej napewno będzie grał u nas w następnym sezonie bo jego kontrakt będzie najprawdopodobniej automatycznie przedłużony bo nie ma kto mu zagrozić.
Nie zdziwię się że za rok będzie podobna akcja jak teraz z Gundo

0

@Losiex socios mogą dać wotum nieufności.... ale Laporta ma poparcie tego betonu

0

@igoliwerwitaofficial odejście Deco nic nie zmieni, to tylko pionek Laporty

3

@Arden nie lubię Tebasa ale gdyby nie jego głupie przepisy to Laporta by wszystko wyprzedał

0

@Hindus wcześniej widziałem jakieś info że w Juve zarabia 6-7mln netto więc pytam

1

@Fenelon jakby było 6 mln brutto to spoko ale 6 mln netto to gruba przesada

0

@krol211 to jakieś żarty chyba, a potem to zdziwienie że nikt nie chce odejść

1

@krol211 te 6mln to brutto czy netto?

5

Laporta już usprawiedliwia w mediach brak przyjścia Cancelo..... no i super (:
Cancelo nie jest niepotrzebny i jego przyjście skreśli Valle

1

Wolałbym żeby odszedł Eric niż Faye ale prędzej chyba odejdą obaj znając zarząd

0

@homeins w jakiej lepszej sytuacji? Przecież Laporta wogóle nie poprawił sytuacji tylko zwiększył długi i wyprzedał aktywa klubowe

0

@bari_94 to Laporta wypycha go na wszystkie sposoby bo Olmo nie może zarejestrować. Flick nie ma nic do gadania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?