0

@PatrykBarca w nowoczesnym graniu jest duża wymienność pozycji, już w presezonie Raphinha grał w jednym meczu jako RAM, LAM i CAM

0

@swiergol2 teraz będzie blokował xd. No widzę że nie potrafisz myśleć samodzielnie skoro łykasz wszystko z propagandowej tuby Laporty

0

@swiergol2 no tak bo nie potrafisz sam pomyśleć xd. Żyj dalej w swojej bajce i łykaj tą propagandę Laporty

2

@xvcWinterSoldier transfer Olmo raczej nie pozwoli mu zostać ale zobaczymy. Jeśli chcemy go wypożyczyć to musi być zarejestrowany więc nie można się tym kierować

0

@drze umiesz czytać?

0

@krol211 dziwna sprawa

5

@krzakov Thiago całą karierę trenował z najlepszymi trenerami na świecie i ma dużo doświadczenia. Widać było podczas meczy w presezonie jakim jest wsparciem dla młodych i oni sami chwalili go w wywiadach że jest dla nich dużym wsparciem i sporo się od niego uczą.
Sam Flick bardzo go chciał i co chwilę go chwalił.

0

@Pawel13sz nie LS tylko ŚPO bliżej lewej strony

3

Wielka szkoda że nie chciał zostać bo jego obecność dużo dawała

0

@Arczi87 ludzie tutaj łykają to propagandę i im nie przetłumaczysz

0

@swiergol2 hahhahhaa xd, łykacie wszystko jak pelikany. Faye zbierał u Flicka świetne recenzje i sam Flick zablokował jego transfer przed presezonem bo chciał go sprawdzić ale przytrafiła się kontuzją.
Faye odejdzie tylko przez Laporte który szuka łatwej kasy na spłacenie swoich głupich transferów

0

@krol211 nie wiem nic o tym. Już na początku było info że Thiago nie ma chęci na tą robotę i robi to tylko ze względu na prośbę Flicka. Szkoda że tylko na presezon

0

@Cule1234 szkoda że nie zdecydował się zostać

0

Ufffff, chociaż tyle dobrego

2

Niestety wszystko wskazuje że zostanie sprzedany. Trzeba czekać do wyborów prezydenckich, kupujemy kota w worku z Brazylii za ponad 30mln (i chcemy się już go pozbyć) i na dodatek kupujemy niepotrzebnego Olmo za 60mln, a sprzedajemy za marne 10mln bardzo duży talent świetnie pasujący do formacji Flicka

0

@626 już nie będę dyskutować kto powinien mieć jaką klauzulę ale tak problem jest że każdy dostaje zaporowe klauzulę

1

@Ramek De Jong nie stał obok topki pomocników, pisząc tak obrażasz graczy którzy są w tej topce

3

Tak tak, napewno po 6 latach odpali (:
Jakby była okazja go sprzedać to byśmy go sprzedali i tyle tylko sytuacja wygląda tak że De Jong chce odejść za darmo po kontrakcie i nie ma zamiaru nawet negocjować kontraktu a co dopiero odejść. To news wypuszczony żeby spróbować uspokoić sytuację między klubem a zawodnikiem

0

@Greenalley już raz zablokował jego transfer bo chciał go w presezonie. Flick nie ma nic do gadania przy planowaniu kadry. Faye to jest też gracz do dalszego rozwoju i nie będzie już teraz grał w pierwszym składzie

0

@Faro nie no ludzie xd. Nasz najlepszy zawodnik w poprzednim sezonie który przyszedł za darmo jako zdobywca trypletu z City gdzie był kluczowym graczem. Ty czytasz co piszesz? To co teraz powiesz o Fatim?
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

1

@Pawel13sz mydlenie oczu, nawet jakby miał nie grać to by go zarejestrowali gdyby mogli. Poprostu nie ma jak go zarejestrować

0

@626 i powtórka jak z Neymarem (:
Takie klauzulę się daje jak piłkarz jest nie na sprzedaż, jeśli klub ma zamiar go w najbliższym czasie spieniężyć to kwota powinna być niższa

0

@adamek20151 rzadko podchodzę optymistycznie ale też rzadko trafiam w takie rzeczy (:

0

Mistrz i TOP4: REAL MADRYT, Barcelona, Atletico, Athletic Bilbao
MVP Sezonu: Mbappe
Pichichi: Mbappe
Najlepszy asystent: Raphinha
Największa niespodzianka: Pau Victor
Największe rozczarowanie: Olmo
Spadkowicze: Real Valladolid, Leganes, Las Palmas

0

No tak sprzedajmy duży talent za grosze żeby kupić za duży hajs kolejnych niepotrzebnych graczy. Trzeba czekać do wyborów prezydenckich bo się nic nie zmieni dopóki amatorzy rządzą tym klubem

1

@Patolodzi tak, w Brazylii zaczęli ich porównywać przez to że my braliśmy Roque a oni Endricka. Endrick był od dawna uważany za nadzieję Brazylii a Roque pojawił się znikąd w krótkim okresie. Na ten moment Endrick ma owiele większy talent

0

@Patolodzi Endrick to ogromny talent i to widać, porównanie jego sytuacji do Roque jest nie na miejscu

6

Wielka szkoda, pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Dani to nasza jedyna alternatywa z La Massi na LS

0

@Greenalley przecież co chwilę było info że bardzo się Flickowi podoba ale grał mało przez uraz stawu skokowego. To zarząd chce go sprzedać żeby mieć kasę na głupie transfery pod publikę

0

@blakkudium chociaż żeby na zero udało się wyjść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?