BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
To jego powinniśmy kupić a nie Olmo, chcieli skrzydłowego to mogli zgarnąć duży talent za grosze to woleli wywalić kasę na niepotrzebnego Olmo. Polityka transferowa klubu leży, jeszcze brakuje żeby wywalili 60mln+ na Diaza
0
@Kuchar bo nie możemy go zarejestrować
0
@cules100pro zobacz sobie jego heatmapy zamiast patrzeć na składy meczowe
0
@Kamiloza91 spoko jest, jak chcesz to możesz wykupić płatna wersję
0
@dAvi_2 słabe źródło ale dla nas to dobra informacja
0
@cules100pro ta może jeszcze na ,,9" będzie grał. Jego pozycja to ,,10" i ofensywny pomocnik
0
@Khajio skrzydłowy hahahhaha xd, to jest ,,10" albo ofensywny pomocnik
1
@cules100pro a ty skąd wiesz że Flick chciał Olmo? Bo teraz go pochwalił xd? A co miał nowego zawodnika ośmieszyć i powiedzieć wprost że go nie chce?
Już przed transferem Olmo dał podtekst że to nie jego transfer
https://www.fcbarca.com/119920-hansi-flick-mamy-wystarczajaca-liczbe-pilkarzy-w-linii-pomocy.html
Mamy dość graczy na pozycji Olmo, do tego Flick w oficjalnie wywiadzie mówił że potrzebna jest ,,6" potrafiąca bronić
0
@korn234 ta i dlatego będzie grał xd, żałosny hejter
0
@krol211 czego się dziwić jak mamy taki zarząd? Jak chcieliśmy LS to powinniśmy iść po Nuse odrazu bo to bardzo duży talent tylko trochę blokowany przez kontuzje to zarząd wolał wywalić ogromne pieniądze za niepotrzebnego Olmo a teraz chcą Diaza
0
Na siłę będziemy teraz kupować LS, w presezonie nie graliśmy skrzydłami a wczoraj Flick testował ustawienie Xaviego i wiadomo jak wyszło. W tej cenie już teraz można wyrwać Trenta z Liverpoolu przez roczny kontrakt. Idealny wahadłowy który jest nam potrzebny, ma super liczby i też zadeklarowanym cule
0
@WiernyKibic111 Raphinha jest lepszy
1
@Faro xddddddd
0
@PatrykBarca ale nie zawsze wysłuchuje się ich opinni
0
@PatrykBarca wątpię, poszedł na niego hajp po przegranej walce o Endricka. Nie było informacji że to skauci go rekomendowali
0
@mordini123 mi narazie apka działa ale zobaczymy czy na meczu wytrzyma
0
@hans206 barca one albo kanał Monaco na yt
0
@barteq jest ale narazie tymczasowo, nie wiadomo czy będzie chciał dłużej pracować
0
@Matheu12 na kanale Monaco ma być
0
@blakkudium oby nie
0
@JarekS zająć Laporte to prędzej kupimy Diaza od nich
6
Owiele bardziej wolę kupić jego niż Diaza. Powinniśmy po niego iść na całość, idealny wahadłowy który jest nam potrzebny. Ma tylko rok kontraktu i jest zadeklarowanym cule
0
@PatrykBarca chyba lepiej ściągnąć kilku graczy z potencjałem za bezcen i jeden wypali niż takiego Roque za duże pieniądze. Victor za 2,7 mln wypada lepiej (kolejny efekt skautingu)
0
@KacperVEB trochę ponad 50mln, ale oczywiście w ratach więc był w naszym zasięgu
0
@AlexDark00 kto to mówi
0
@KacperVEB zdaję sobie sprawę że nie jest zbyt popularny, wpływa na to kilka czynników ale napewno niedługo więcej osób zacznie go obserwować.
Nie był z nami łączony bo nasze cele transferowe mówiąc łagodnie nie są zbyt przemyślane. Teraz walczyli o niego Bayern i PSG i na 99% trafi do Paryża
0
@KacperVEB Doue już teraz mógłby sporo dać a wraz z rozwojem będzie topem więc wybór między nim a Nico jest oczywisty tylko Laporta woli Nico bo jest na niego teraz hype
0
@PatrykBarca świetny argument, przypominam że dużo ciekawych graczy wyłowiliśmy za gorsze dzięki nim np. Araujo czy Faye. Tylko żadko ostatnimi czasy korzystamy z tego
0
@KacperVEB wiedziałem że się ktoś przywali xd, 4 gole i 4 asysty.
https://www.sofascore.com/player/desire-doue/1154605
To może ja zapytam jak szło Nico w wieku Doue? (:
Każdy w innym tempie sie rozwija, liczy się talent a jest on ogromny, pewnie nie będzie Ci się chciało obejrzeć paru jego meczów to masz skróty
0
@vangoor 100mln? Milan nie musi go sprzedać więc dlaczego mają nam ułatwiać