1

50mln i jest wasz. Tylko szkoda że gość chce przeczekać kontrakt

0

0

@tbas akurat teraz był zdrowy

0

@Nazio_87 tak

1

@Coutinho007 nie grał jako skrzydłowy i bardzo dobrze to było widać

0

@luka1995 transfer Olmo praktycznie wyklucza inne wzmocnienia chyba że po kosztach więc Flick napewno zadowolony nie będzie

0

@juarez no ręce opadają że zarząd nie konsultuje z trenerem transferów (:

0

@Azi a mnie nie interesuje że nie rozumiesz najprostszych rzeczy

0

@juarez nie wliczał transferu Olmo tylko graczy kontuzjowanych. Czego nie rozumiesz?

0

@Azi to nie jest moja interpelacja tylko fakt a że ty nie potrafisz zrozumieć tak ławych podtekstów to ja nic nie poradzę

0

@Azi xd, tu nie ma innej interpretacji. Flick poprostu gościa nie chce i przez ten zakup już nikogo innego nie dostanie więc ma być prawo zdenerwowany

0

@Azi nie no serio gościu xd.
Najpierw szybko gasi temat że to dzień Olmo a potem mówi że mamy wystarczająco liczbę pomocników.
Czego nie rozumiesz, przecież nie powie nic dosłownie

0

@AlwaysBlaugrana grał trochę ale nie na swojej pozycji. Myślę że go spieniężymy

0

@kamiVeB są ale nie ma sensu dyskutować z nimi. Nawet Flick zaoral zarząd bo sam przyznał że nie chce Olmo

2

@Coutinho007 Raphinha to nie jest skrzydłowy. U Flicka ani razu jeszcze ma skrzydle nie grał. Dzisiaj zagrał jako ofensywny pomocnik i później ,,10", dużo lepiej wyglądał niż jak był upychany na skrzydle. Zaliczył asystę i asystę drugiego stopnia

1

Ostatnia szansa że je obleje......

1

0

Jeszcze ktoś mi tu napisze że Flick chce Olmo? Ciekawe kiedy pierwsze zgrzyty na linii Flick-Laporta

0

@PatrykBarca jemu nie ma sensu tłumaczyć, takie komentarze się ignoruje

5

@Faro hahhahhaha xd

1

@doc taka oferta za Raphinhe to śmiech na sali. Dobrze że Raphinha chce zostać

2

@mort może być nawet gorzej, transfer Ferrana miał chociaż sens bo potrzebny był gracz do ataku a Olmo jest kompletnie niepotrzebny i skończy się na tym że będzie grzał ławę i siedział w szpitalu

0

@RoberDzik
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
- słabe liczby
Nie no sorry ale ten transfer wogóle się nie broni i to jawne działanie na szkodę klubu. Nie ma żadnego dowodu że Flick go chce, ma to ta pozycję lepszych graczy. Flick chce DM i wahadło. Poprostu nie chce na starcie iść na wojnę z Laporta, pewnie jeszcze weźmiemy Cancelo

9

Nico sam potwierdził że zostaje, Laporta wywalił kasę na Olmo a pismaki swoje xd

0

@Sc00rwiel trzeba czekać do wyborów prezydenckich bo Flick tu nie pomorze jak takie cyrki z transferami będą robić.
Było info że będzie jeszcze jeden transfer, będzie to kolejny niepotrzebny Cancelo

0

@Rifek śmieszny jesteś

5

@krol211 ostatnia szansa to że obleje badania medyczne......

0

@kamiVeB Olmo się z ławki nie podniesie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?