0

@krol211 z socios raczej napewno nie, może jeśli sprzedamy kiedyś część klubu

7

Już niszczą chłopaka w mediach

0

@krol211 a drugie pół w szpitalu przesiedzi. Nie mam pojęcia co musi się stać żeby grał w pierwszym składzie

0

@Arden da więcej od Pedriego hahahhahha

3

@ShawnC a co ma się im podobać że Laporta niszczy nam klub?

0

@kuz
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Nie ma szans że to pomysł Flicka, pewnie nie chce iść od początku na wojnę z zarządem

0

@szymekdymek odejście Laporty jest równoznaczne z odejściem Deco, on jest tylko pionkiem i jego odejście nic nie zmieni jeśli Laporta nadal będzie u władzy

1

No i gg, wywalamy duże pieniądze na niepotrzebnego zawodnika. Laporta out

1

@nokia666 nie może zagrać w meczu przeciwko nam, jeśli Girona go wystawi to będą nam musieli zapłacić

0

@partymaker Doue to byłby mega transfer ale Laporta woli przepalić kasę na Olmo

0

@Rifek czyli sam nie rozumiesz

0

@Ziemny znaczy że nie wiadomo z jakiej przyczyny łapie co chwilę kontuzje.
U Pedriego każdy zna przyczynę a u Olmo nie wiadomo, poprostu łamie się od zawsze. Niektórzy poprostu są na to bardziej podatni

7

Brawo Raphinha! Nie daj się wypchnąć kosztem Olmo. Prawdziwy cule

0

@Rifek sam siebie wyjaśniłeś. Musimy dostać kwotę amortyzacji żeby wyjść na zero a nie jeszcze do tego dołożyć

1

11

@RanDiFCB Merino to akurat byłoby spore wzmocnienie a transfer Olmo to działanie na szkodę klubu

0

@Ziemny ma 21lat dopiero. To co teraz powiedzieć o Olmo który jest poprostu kontuzjogenny i co chwilę ma kontuzje
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
W przypadku Pedriego wystarczy dobre zarządzanie siłami i profesjonalne leczenie. Przykład Dembele dobitnie to pokazał

0

@kondzix2115 absolutnie nie. I tak za szybko, to będzie miało ogromne znaczenie w kontekście jego dalszej kariery, lepiej poczekać chwile dłużej niż zniszczyć mu karierę

0

@Kondziubarca to bardzo słabo

0

@kondzix2115
Gavi - gdzieś zimą, listopad/grudzień
Pedri - może zdąży na pierwszy mecz sezonu
De Jong - tu sprawa trochę skomplikowana, napewno ominie go pierwszy mecz
Araujo - miał pauzować ok. 8 tygodni

0

@szymekdymek to tylko by się Flick skompromitował. W presezonie nie graliśmy wogóle skrzydłami tylko ofensywnymi pomocnikami i trochę wahadłami

0

@Gall tylko że Pedri został zniszczony przez okropne zarządzanie jego zdrowiem. Trzeba wymienić sztab medyczny i próbować go odbudować bo takich talentów się nie pozbywa

3

Pep ratuj nas

0

@krol211 nie mam kompletnie pojęcia co nim kieruje ale napewno nie dobro klubu.
Nawet marketingowo ten transfer nie ma kompletnie sensu

0

@Ziemny uśmiałem się, Pedriego trzeba doprowadzić do zdrowia fizycznego i mamy jednego z najlepszych na świecie. Talent epokowy ale to jak nim zarządzano to kryminał. Teraz dostaniemy za niego gorsze, odbuduje się w poważnym klubie i będzie płacz

0

@trolownik chyba Olmo się z ławki nie podniesie

0

@Ziemny od Pedriego to się odwal

0

@Messi1992 to Laporta naciska na transfer Olmo, Deco ma tylko to załatwić

2

Brawo Fermin! Ale Laporta i tak przepali kasę na niepotrzebnego Olmo, który się z ławki nie podniesie..... najwyżej do szpitala

0

@Rifek wiesz chociaż co to?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?