BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Erykulus nikt ci nie da takiego zapisu
0
@Emerald i tak będziemy go opłacać więc jak trener go chce to niech on próbuje....
0
@Darek_Maruszczak spoko
0
@Darek_Maruszczak zobacz ile zarabia i jak poszło wypożyczenie w Brighton, już można było zobaczyć na przykładzie podejścia Sevilli jaki będzie problem
13
Ludzie przecież nikt za niego nie zapłaci, w grę wchodzi tylko wypożyczenie z opłacaniem 3/4 jego pensji. Jeśli Flick go chwali i widzi go w szerokim składzie to niech lepiej zostanie
0
@Majkosz co trenera obchodzi za ile został kupiony? Będzie grał lepszy
0
@Pawlak1992 nie wiadomo jakby zareagował będąc na stanowisku, tak może sobie gadać z zewnątrz. Też pewnie nie chciał się przyznać do błędu
0
@ShawnC czyli nie będzie xd. Poza tym zdrowy Pedri by przyspawał zdrowego Olmo do ławki bo pod względem talentu jest deklasacja a Fermin po dalszym rozwoju zrobi to samo
0
@normasubiektywna ,,Pedri do szpitala" tymczasem Olmo
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Fermin najlepiej wygląda gdy jest ustawiony jako ofensywny pomocnik blisko lewej strony a Olmo najwięcej gdy gra jako ,,10". Olmo będzie tylko do rotacji bo nie ma szans na pierwszy skład w ważnych meczach jeśli nie posypią się kontuzje
2
@czarnyMS
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
A Olmo dołączy do tego szpitala
8
Brawa dla chłopaków! Hiszpania w tym roku z mistrzostwem Europy i złotem na IO. Teraz niech chłopaki odpoczą i wracają bo bardzo nam pomogą w tym sezonie
2
@Pawlak1992 mówisz że Font by go nadal trzymał a u Laporty by nadal siedział gdyby nie odpalił na konferencji. Nie wiesz jakby Font zaregował jak Xavi okazał się flopem
0
@Faro było już kilka informacji że będzie negocjował kontrakt gdy ten wygaśnie xd
0
@TR3YWAY bardzo dobra informacja z mocnego źródła, tylko weź teraz przekonaj go żeby odszedł......
7
Oby odszedł definitywnie
0
To jest niepoważne
0
@Onlikox też tak myślę, ale zobaczymy co zrobi
0
@Pawlak1992 czyli Laporta zrobił to co chciał zrobić Font (:
1
@Pawlak1992 a Laporta całą kampanie oparł na Messim a gdy zawalił robotę to zabrał pomysł Fonta
0
@Iniesta997 musi sobie zbudować markę
0
Super (:
1
@Iniesta997 mam do niego trochę wątpliwości ale w porównaniu z poprzednimi prezydentami wygląda spoko. Zobaczymy, najważniejsze żeby Laporta nie wygrał
3
@Iniesta997 Ciria też mocno krytykuje Laporte ale nie jest tak medialny. Nawet nie ma co się łudzić że wygra bo socios wybiorą tak jak zwykle.
Z Font-Laporta to wolę Fonta bo klub nie przetrwa kolejnej kadencji Laporty..... nie wiem czy przetrwamy obecną
0
@Onlikox Marc Ciria
https://www.fcbarca.com/116801-kim-jest-marc-ciria-czlowiek-ktory-chce-zostac-prezydentem-fc-barcelony.html
Zdecydowanie najlepszy kandydat
0
@peetwithbarca w teorii tak ale Julian pewnego poziomu nie przeskoczy więc wolałbym dostać teraz więcej bo według mnie nie ma szans że wróci bo mamy dość rezerwowych.
Klauzula odkupu też napewno będzie wyższa
0
@Hiroshima ofensywny pomocnik/,,10" ale jeśli nie będzie kilku kontuzji to nie ma szans na pierwszy skład w ważnych meczach
0
@626 Olmo nie był wogóle potrzebny bo mamy graczy na tą pozycję ale jego zakup to już przypieczętowanie nowoczesnej gry bez typowych szarpiących skrzydeł. Ale pewnie Laporta będzie się starał zatrzymać Joaos bo po filmiku Nico jego temat jest zamknięty
2
Dobrze powiedział
0
@626 w presezonie nie graliśmy skrzydłami tylko ofensywnymi pomocnikami
0
@blakkudium nie jest źle, i tak będzie na plus. Ale trochę słaba perspektywa że nie ważne ile zarobimy to i tak nie zostanie mądrze wydane