1

@Patolodzi tak, w Brazylii zaczęli ich porównywać przez to że my braliśmy Roque a oni Endricka. Endrick był od dawna uważany za nadzieję Brazylii a Roque pojawił się znikąd w krótkim okresie. Na ten moment Endrick ma owiele większy talent

0

@Patolodzi Endrick to ogromny talent i to widać, porównanie jego sytuacji do Roque jest nie na miejscu

6

Wielka szkoda, pozostaje życzyć szybkiego powrotu do zdrowia. Dani to nasza jedyna alternatywa z La Massi na LS

0

@Greenalley przecież co chwilę było info że bardzo się Flickowi podoba ale grał mało przez uraz stawu skokowego. To zarząd chce go sprzedać żeby mieć kasę na głupie transfery pod publikę

0

@blakkudium chociaż żeby na zero udało się wyjść

0

@Patolodzi jeśli kolejny trener skreśla go na starcie to nic z tego nie będzie. Na ten moment sytuacja wygląda tak że zarząd spartolił sprawę i przewalił ponad 30mln.
Faye akurat ma bardzo duży talent i Flick go bardzo ceni tylko jego zdanie ma małe znaczenie

0

@supraomnes1 oczywiście że tak, Real ma bardzo dobrą kadrę i planują kolejne transfery. Trudno będzie coś wygrać w tym sezonie

0

@Danielos8 zarejestrowaliśmy bo Laporta wyprzedawał aktywa klubowe.
Narazie ani nie ma zaległych dźwigni ani kontraktu z Nike

0

@doc Ansu będzie transferem na LS

0

@JarekS my nawet Olmo zarejestrować nie możemy (:
Zaraz pewnie sprzedadzą Faye za grosze i będą próbowali wartościowych graczy przekonać do odejścia

0

@Patolodzi za Faye dostaniemy grosze przez tych amatorów, powinien zostać.
O kogo Ci chodzi?

2

@blakkudium zepsuli te koszulki

2

@Zbiciu teraz to już możemy pomarzyć po wywaleniu kasy na Olmo. Laporta wywali wszystkie możliwe środki na transfery które nawet sensu nie mają

0

@Patolodzi Faye jest tu dopiero rok a Xavi nie dał mu nawet pół szansy. W presezonie był jednym z najlepszych na boisku tylko przez kontuzje grał mało

5

@PietrasCoelho xd
- Gavi już miał miejsce w składzie
- na Yamala i Cubarsiego każdy trener by postawił
- Xavi chciał się pozbyć Balde tylko gość mu na złość wszedł do składu z drzwiami i futryną
- Fort hahahha przecież Xavi prawie go nie wystawiał i przez to nawet w rezerwach nie grał

0

Najpewniej go sprzedadzą bo musi być jakaś gotówka na dalsze bezsensowne transfery.
Oby został

0

@Patolodzi po pierwsze grał mało bo miał uraz stawu skokowego.
Po drugie jaki architekt talentów xd? Wystawiał ich jak musiał i szybko większość robiła regres.

0

@Gaz Font nie jest idealny ale napewno byłby lepszy od Laporty. Ja mam nadzieję że następne wybory wygra Ciria ale oby nie Laporta

0

Czyli kolejne wypożyczenie i tak do końca kontraktu, nie pozbędziemy się go

13

Mnie najbardziej denerwuje że jak już Nico chciał zostać w Bilbao to trzeba było zostawić całą kasę jaką mamy i za rok ruszyć po Musiale z rocznym kontraktem ale ci amatorzy wywalili gruby hajs na Olmo i zaraz to samo pewnie zrobią z Diazem. I nie mówcie mi że byśmy go nie zarejestrowali ani że nas nie byłoby stać, Bayern będzie pod ścianą to będą musieli mocno opuścić cenę a za rok może tu już nie być takich graczy jak Lewy, Gundo czy Inigo więc miejsce w FFP będzie

0

@Piotr777 niby po co on Realowi?

0

@Litman jak ty chcesz sprzedać Ferrana? Przecież trzeba dostać za niego ok. 40mln żeby się jego transfer zamortyzował

0

Łatwo wywnioskować że Flick chce wahadłowego ale zarząd naprawdę musi mieć wywalone na jego zdanie że chce jego

0

@Doony7 zacznijmy od tego że Raphinha nie jest skrzydłowym (:
To ofensywny pomocnik/prawy pomocnik

0

@Who_you_mam za taką kwotę bym sprzedał ale pod warunkiem że ta kasa zostanie dobrze wydana

0

@Doony7 czyli wolisz efektowność xd. Kogo obchodzą liczby xd. Nie wiem już jak z wami rozmawiać

0

@Doony7 nie no ludzie xd, nie dogodzi wam. Rozumiem że lepiej kupić gracza który zrobi połowę liczb Raphinhi ale będzie umiał się kiwać (: ? Liczy się czysty wkład w grę zespołu a jest on niekwestionowany

1

@Pawel13sz łatwo wywnioskować że Flick chce wahadłowego ale naprawdę klub musi mieć gdzieś jego zdanie żeby musiał interesować się nim, oczywiście jeśli ta plotka to prawda

0

@Faro ja nikogo nie atakuje tylko reaguje jak ktoś pisze głupoty że aż oczy bolą. Nie masz żadnych argumentów tylko reagujesz agresją

20

Zrozumiałbym jeszcze jeden post dla żartu ale żeby zaraz trzy? Według mnie to niepoważne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?