BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz ofensywny pomocnik a nie LS
0
@AlexDark00 Ansu go ma
2
@Gaucho Leao xd, ciekawe czym zapłacimy (:
0
@mekston napisałem że już pewnie za późno
1
@doc Doue jest do wzięcia za podobna kasę i można rozłożyć na raty, ale pomarzyć można z tym zarządem. Ale już pewnie zapóźno
0
@Derean była mowa w mediach że jeśli pójdziemy po Nico to trzeba zaciągnąć kredyt bo kasy nie mamy.
Sprawa z Nike się przeciaga i nie wiadomo kiedy będzie gotowe
0
@Derean dlatego żeby wpłacić klauzulę za Nico potrzebny jest kredyt? Ludzie tu są naprawdę zaślepienie propagandą
0
@Pawel13sz w trakcie meczu jest zmieniana formacja, momentami gramy jednym wahadałem a później dwoma. Valle świetnie to pokazał
1
@KrychaFCB bo tak jest. Po transferze Olmo bez dużych sprzedaży nie ma szans na ten transfer a nikt nie chce odejść. Nawet nie stać nas na wpłacenie klauzuli tylko potrzebny jest kredyt. Już po tym filmiku z Nico temat jest praktycznie zamknięty
1
@Pawel13sz po zakupie Olmo już praktycznie pewne jest że przechodzimy na nowoczesne schematy i nie będziemy grać skrzydłami tylko tak jak w presezonie ofensywnymi pomocnikami i wahadłami
2
@Sergio_Devils tak
4
Komentarz usunięty
0
@ziomal88 teraz będzie za mną łaził bo jesteś wyjaśniany na każdym kroku xd. Zero argumentów tylko obraża każdego w komentarzach xd
0
@ziomal88 najpierw wyskoczył z Rodrim a teraz z Messim xd, żałosny jesteś.
Ty argumentujesz Olmo tylko na podstawie jednego turnieju chłopie xd
3
,,W swoim schemacie gry zawsze pokazywał chęć stawiania na graczy o solidnym profilu defensywnym, potrafiących włączać się do ataków" przecież Faye świetnie pasuje a my się tym gościem interesujemy
0
Już Laporta robi podchody żeby wytłumaczyć sprzedaż Faye, to jest prawie pewne po zakupie Olmo bo trzeba jakoś na niego zarobić. Wielka szkoda ale najpewniej odejdzie, oby został
0
@Faro Eric ta samą sytuacja co Fermin a Christensen najpewniej zagra w obronie
7
@azysko to była tylko reklama na sprzedaż. Nikt go za darmo nie chce a co dopiero za niego płacić
1
Znowu wypożyczenie..... czyli pewnie się go do końca kontraktu nie pozbędziemy
0
@ziomal88 jakie argumenty xd? Bo jeden turniej miał lepszy? Nie rozśmieszaj mnie
0
@ziomal88 nie no nie mogę hahahaha xd.
Olmo nie jest i nie był na poziomie Gundo, narazie Olmo będzie grał bo jest kilka kontuzji i jeszcze nie wszyscy wrócili ale później będzie miał problem
0
@Messibestplayerintheworld mam nadzieję że definitywnie a nie znowu wypożyczenie
6
@Lisuu07 Cancelo nie jest potrzebny i to kolejne przepalone pieniądze. Ale Laporta napewno zrobi wszystko żeby on i Felix tu znowu trafili
4
Jego sprzedaż to dobra decyzja, Julian nie ma wielkiego talentu i nie przeskoczy pewnego poziomu więc nie ma sensu go trzymać na siłę bo byłby trzecim/czwartym wyborem. Byłby poprostu solidnym zmiennikiem których już mamy.
LO: Balde, Martin, Valle, Faye
PO: Kounde, Fort, Valle
Mamy dobrze obsadzone boki obrony więc dobrą decyzją było spieniężenie go
0
@Coltrane Olmo kosztem Gundo to nieporozumienie
3
@Coutinho007 mieliśmy kompetentną dyrekcję sportowa ale odeszli przez Laporte. Najważniejsza jest zmiana prezydenta bo to on zatrudnia ludzi i podejmuje najważniejsze decyzje
1
@Kibicodlat5 Gundo za Fermina i Casado z Bernalem. Fermin wróci później po IO
1
@Faro gościu napisałeś 5 sezonów a w City grał 1,5 sezonu i nieźle się zapowiadał, u nas pierwsze pół roku miał bardzo dobre ale zaliczył zjazd po dłużej pracy z Xavim
1
@Faro jakie 5 sezonów w City xd
3
Chyba najbardziej optymalna decyzja, w hierarchii napastników jest za Lewym, Torresem i Victorem więc by praktycznie nic nie grał. Mam nadzieję że trafi do jednego z klubów La Ligi