BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mielniczas w większości wychodzi na moje, może wam się nie podobać moją opinia, nie zawsze mam rację ale bez przesady, zobacz sobie moje wcześniejsze komentarze i zobacz ile wychodzi że miałem rację. To że uważam że Eric i Christensen będą grać na DM to moja opinia, oczywiście że bym chciał żeby Bernal zszokował i nagle w tak młodym wieku wymiatała w LM
0
@Rifek już wiesz co to?
0
@Arczi87 to fanboy Olmo, szkoda czasu na niego
0
@ziomal88 wyszedł z nory troll xd
0
@Faro xd a ty byś wszystko pod Fatiego ustawił (:
Wyjdź samymi dzieciakami w LM to zobaczymy gdzie zajdziesz
0
@HypeR jest ale nie aż tak
0
@krol211 pytam jeszcze raz, masz inne opcje?
0
@Barcasub kwestią trenera
0
@blakkudium chyba Flick nie ma za bardzo innego wyjścia ale według mnie by się sprawdził
0
@Cule https://www.fcbarca.com/119920-hansi-flick-mamy-wystarczajaca-liczbe-pilkarzy-w-linii-pomocy.html
Tak tak, napewno xd. To tylko i wyłącznie cel Laporty
0
@HypeR nie ta pozycja
0
@blakkudium
- Valle gra jako prawe wahadło u Flicka
- Eric i Christensen najpewniej będą sporo grać na DM
- Araujo do grudnia kontuzja
Jest miejsce, jeszcze by się przydało pozbyć Inigo bo pozostanie jego kosztem Faye to głupota
0
@MesQueUnClub_87 ty poczekaj aż się dowiemy ile będzie zarabiał..... i to progresująco
0
@kanver_ Romano pisał co innego a jest najlepszym źródłem
0
@ShawnC nie wiadomo czy Ansu by grał jako ŚPO, LS czy nawet N. Nawet jeśli by grał jako LS to tylko chwilowa zmiana ustawienia a po drugiej stronie ŚPO.
Raphinha grał w obu meczach jako ofensywny pomocnik i ,,10" czyli wreszcie na nominalnej pozycji
0
@ShawnC nie powołał też nikogo na tą pozycję ani nie próbował zrobić skrzydłowego z ofensywnych pomocników
0
@krol211 masz inne opcje? Tylko wystawienie któregoś z nich ma szansę jakoś tą dziurę załatać
0
@MesQueUnClub_87 pasjonujące
0
@Drozdu7 nie gramy skrzydłami u Flicka więc po co? Kolejny często kontuzjowany zawodnik blokujący miejsce młodym. To już nie ten sam zawodnik
1
@Arden ciekawe czy zostanie z nami dłużej
0
@MesQueUnClub_87 ŚO to nie jest tak ważna pozycja jak DM, Cubarsi też ostatnio spory spadek formy więc odrazu do podstawy nie wróci
0
@Barcasub miał bardzo dobry sezon w Gironie i w ustawieniu 2DM może się dobrze odnaleźć
0
@MesQueUnClub_87 nie chodzi mi o Casado, on ma inne zadania boiskowe. Chodzi mi o typową ,,6" która będzie trzymać pozycję a jedynym takim nominalnym graczem jest Bernal
0
@blakkudium nie byłoby spoko kwotą, trzeba go tu zatrzymać
1
Już się zaczyna xd, nikt normalny nie będzie opierał tak ważnej pozycji na 17latku w ważnych meczach. Najpewniej Eric i Christensen będą tam często grać z powodu braków kadrowych. Po wywaleniu kasy na Olmo temat transferu DM upada więc nie dziwią mnie takie newsy
0
@JohnnyBarca sprzedanie takiego talentu za grosze to idiotyzm, co z tego że popełnia błędy? Robi to coraz rzadziej a szkółka jest od szkolenia a nie robienia wyników. W presezonie nie popełnił żadnego błędu i bardzo dobrze się pokazał, szkoda tylko urazu bo przez to mało zagrał.
Co z tego że obrona jest obsadzona? Nie można jej ulepszać? Christensen i Eric mogą często grać na DM przez braki na tej pozycji a Kounde będzie balansował między PO i ŚO a Araujo wróci w grudniu.
0
@blakkudium jego sprzedaż to byłby idiotyzm ale trzeba jakoś zarobić na transfer Olmo więc pewnie Laporta znowu się skompromituje
0
Jeszcze jego tu brakuje......
1
@ShawnC ale każdy wie że jesteśmy frajerami w negocjacjach. Wogóle to De Jong nie jest warty więcej niż 60mln
0
@ShawnC nikt normalny tyle nie da