1

Dla Torre ten presezon to jest być albo nie być, na razie wykorzystuje swoją szansę i powinien mieć miejsce w szerokim składzie.
Kolejny z licznych powodów dlaczego transfer Olmo to idiotyzm

1

@Bogan gra na licencji rezerw nadal

0

@lucca87 masakra z tobą xd, dalej nie podałeś żadnego argumentu. Co Ty bierzesz?
Gość jest jednym z najważniejszych elementów machiny Alonso i notuje świetne liczby - argument jakbyś czytać nie umiał, coś czego nie podałeś.
Jeszcze raz powtórzę bo nie potrafisz czytać: Frimpong nie gra w kadrze bo Koeman woli profil Dumpiresa a nie Frimponga.
Kończę dyskusję bo nie masz ŻADNYCH argumentów

0

@lucca87 czyli mają zostawić gracza który nie chce tam grać i nie pasuje do koncepcji trenera? Pomyśl.
Dobra to twoja logiką Olmo się do niczego nie nadaje bo City i Bayern go dawno skreśliły

0

@lucca87 nie masz argumentów.
Przereklamowany xd, dlatego z sezonu na sezon jest coraz lepszy i notuje znakomite liczby?
Jakby był dobry to by grał w kadrze xd hahahha, kompletnie nie nasz o niczym pojęcia

0

@lucca87
- podobno sam Simons nie chce zostać w PSG
- nie pasuje do profilu jakiego chce Lucho
- powody osobiste
Nikt go nie wypychał tylko szukali rozwiązania bo nie chcieli kontynuować współpracy

0

@Magicc89PL ale na niego nie wywalimy fortuny więc wybór jest prosty

0

@lucca87 Gundo się marnuje z tyłu to po pierwsze.
Olmo nie ma żadnych szans na pierwszy skład w ważnych meczach.
Tak chce Frimponga ale chce go również Flick, nie rozśmieszaj mnie z tym że nie gra w Holandii, Koeman woli profil Dumpiresa i tyle.
Frimpong to jeden z najważniejszych elementów maszyny Alonso, który wykręca potężne liczby jak na wahadło i opinia randoma z neta tego nie zmieni

0

@lucca87 hahahhaha xd, Olmo może mu najwyżej buty wiązać. W samych liczbach go zgniata a o wpływie na grę nie wspomnę. Nie wiesz jakie są powody braku pozostania w PSG więc się nie wypowiadaj jak nic nie wiesz

8

@Magicc89PL lepiej darmowe wypożyczenie Zaragozy niż wywalenie 60mln+duża pensja na niepotrzebnego Olmo

1

@Joopiter dzięki, to w takim razie nie ma problemu

0

@gaq Flick ma dużo wyborów w ataku, na samej ,,9" ma czterech graczy do wyboru a ofensywnych pomocników mamy bardzo dużo

0

@Jonyx gdzie to jest napisane? Wiem tyle że tylko kapitan może

1

@FcPortoFan1999 Tebas stwierdził że za drogo :D

0

Dobra zmiana ale przydałby się jeszcze goal-line. Jeśli tylko kapitan może dyskutować z sędzia to danie opaski Matsowi może komplikować sytuacje

0

@gaq Flick pokazuje w presezonie że nie chce grać skrzydłowymi więc nie musimy. Przydałoby się kupić DM i wahadło

0

@lucca87 Simons

0

@lucca87 na jego pozycję mamy kilku graczy razem z La Masią. Gundo i Raphinha nie dadzą mu powąchać murawy a jak Pedri będzie zdrowy to nawet nie ma o czym myśleć. Nie chce ani Olmo ani Nico ale jak już mamy kupić aby kupić to wolę Nico

0

@Iniesta997 co ma zrobić Flick jak nawet nie dostanie jakich chce transferów? Chłop będzie budował projekt od nowa

0

@gaq wystawienie go na LS to kryminał. Jedynie na ,,10" ale grzałby tylko ławę

0

@ziomal88
,,Co mnie obchodzi jak grał w Lipsku jak liczy się forma tu i teraz" nie no nie mogę z ciebie xd, gość jest strasznie nieregularny i zaraz wróci na swój poziom. Miał już takie wystrzały jak w finale z Bayernem ale on nigdy nie był regularny i nie potrafi zagrać kilku meczy na równym poziomie. Nie umniejszam mu tego co zrobił na Euro ale stwierdzam FAKT że nigdy nie potrafi chociaż na krótki okres utrzymać formy a o historii kontuzji nie wspomnę
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Ten transfer wogóle się nie broni i to zwykłe przepalenie kasy.
Nic do ciebie nie mam ale nie mogę się zgodzić z tym co piszesz w temacie Olmo

0

@ziomal88 De Jonga broni jednym sezonem a Ajaxie a Olmo połową Euro xd. Po jednym turnieju mamy wydać na tego gościa 60mln? Widziałeś jego grę w Lipsku chociaż czy udajesz eksperta? Gość co chwilę ma kontuzje, jest strasznie nieregularny, ma słabe liczby i nie byłby nawet drugim wyborem do składu. Nie dałby nic poza przebłyskami.
Teraz czekam na jakieś argumenty chociaż i tak się nie doczekam bo zaczniesz jak zwykle obrażać nie podając żadnych argumentów

0

@ziomal88 uśmiałem się, też nie lubię tych kolegów ale jak masz z kimś problem to się z nim gada. Piszesz farmazony na temat Olmo niepoparte niczym a kogoś obrażasz xd, żałosne

1

@ziomal88 żałosny jesteś. Gość jest nieregularny, nie ma liczb, co chwilę ma kontuzje i nie byłby u nas nawet drugim wyborem ale jakiś random będzie pisał że jest super i jak go chcemy to każdy w klubie go chce hahahhaha xd.
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385

0

@zaky274 wiecznie kontuzjowany? Olmo jeszcze gorszy
https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385
Ten transfer to działanie na szkodę klubu, gość nawet jeśli będzie zdrowy to będzie rezerwowym bo nie ma szans na pierwszy skład

0

@Patolodzi ma papiery ale nie wiesz o co chodzi, wypracowanie sobie prezydentury i przygotowanie się do niej nie jest takie łatwe i szybkie

0

@ziomal88 żałosny jesteś, nie masz o niczym pojęcia

0

@Czarny_ck ta było spokojnie xd

0

@pacior95 adwokat Laporty w akcji.... jak zwykle nieprzygotowany

0

@Barcasub jeśli chodzi o napastnika to w pewnym sensie można tak ale tu mowa o większej różnicy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?