0

@Azi przecież to jest bez sensu porównanie. Gundo nie miał prawie wogóle kontuzji, przytrafiła mu się poważniejsza i tyle a Olmo co chwilę jest połamany albo ma dolegliwości.
Kończę dyskusję bo nie ma sensu

0

@pacior95 propaganda Laporty działa jak widzę xd

7

@luka1995 jest testowany na prawym wahadle i idzie mu bardzo dobrze

0

@luka1995 na ten moment nic nie wskazuje że Flick chce grać na skrzydła

0

@ferdas_rawa ale co mnie obchodzi kto grał wcześniej na ,,10"? Liczy się obecna sytuacja

0

@333tricampeones333 Valle jest testowany jako prawe wahadło i wypada bardzo dobrze więc tam może będzie grać

4

@Messibestplayerintheworld Valle jest testowany jako prawe wahadło i wypada bardzo dobrze więc może tam będzie grać

9

Martin może nie ma wielkiego potencjału ale jest bardzo solidnym obrońca, na zmiennika bardzo dobrą opcja. To może być też sygnał że Valle może zagrać miejsce na prawym wahadle jeśli przedłuży kontrakt

0

@Azi śmiać mi się już z ciebie chce
https://www.transfermarkt.pl/ilkay-gundogan/verletzungen/spieler/53622

https://www.transfermarkt.pl/dani-olmo/verletzungen/spieler/293385

Porównaj, jeśli dla ciebie to jest chociaż podobna ilość kontuzji to szkoda mi czasu z tobą dyskutować

0

@luka1995 wystawienie Olmo na skrzydle to według mnie kompromitacja trenera

4

Czy byłby lepszy od Laporty? Tak.
Czy byłby dobrym prezydentem? Trudno powiedzieć.
Gorszy od Laporty by nie był ale jest co do niego sporo wątpliwości

0

@ferdas_rawa widzę że nie ma sensu dyskutować bo jak na transfermarkt nie pisze że gra na tej pozycji to nie uwierzą

0

@Kubsoleon no gdybyś się interesował jak rozwijał się w La Masii to byś wiedział

0

@Azi no zwłaszcza poprzedni sezon xd

0

@Azi 7 sezonów w dorosłej piłce i w każdym się łamie bez przerwy. To ty musisz być jaką wróżka jak przewidujesz że będzie zdrowy xd (:

0

@Azi uśmiałem się xd.
1.Co? Bolą fakty?
2.Co miałem napisać? Wejdź sobie w statystyki i zobacz czy te liczby odpowiadają kosztom sprowadzenia za ciężkie pieniądze 26latka

0

Trzeba szybko przedłużyć kontrakt bo chłopak ma potencjał i widać że się spodobał Flickowi

0

@Azi mają sens tylko trzeba umieć myśleć. Często mam bardzo bezpośrednie opinie bo jak mi się coś nie podoba to się z tym niekryje ale farmazonów nie pisze i potrafię obronić swoje opinie. Wystarczy umieć pomyśleć

0

@ziomal88 widać że się nawet nie zainteresowałeś żeby sprawdzić jak Olmo radzi sobie w klubie.
To czy będzie grał w pierwszym składzie to się okaże ale ty nie potrafisz przyjąć faktów.

0

@luka1995 dobra ale przeczytaj jeszcze raz swój wpis bo sam sobie zaprzeczyłeś

0

@ferdas_rawa
- Pedri posadził na ławce Olmo grając na ,,10"
- Gundo może grać na ,,10"
- Raphinha to nie jest skrzydłowy
- Yamal w przyszłości nie będzie grał jako skrzydłowy, w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9", teraz gra na skrzydle bo ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młodość

0

@ziomal88 jak widać trzeba być trochę mądrzejszym, niektórzy nie potrafią wyciągnąć wniosków na podstawie tego jakimi profilami piłkarzy Flick będzie się posługiwał w pierwszej kolejności

0

@Kubsoleon Yamal z biegiem kariery nie będzie skrzydłowym. Gdybyś się interesował to byś wiedział że w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9". Mało prawdopodobne że będzie później dalej skrzydłowym, teraz gra tam bo ta pozycja mocno wymacza młody wiek i brak większego doświadczenia

1

@Safrani jaka taktyka wyszedł? Formacja zmieniała się trochę w trakcie meczu z każdą zmiana.
Na początku wyszliśmy klasycznie 4-2-3-1 z ofensywnymi pomocnikami (Roque i J.Araujo, nie są to ich pozycję ale Flick dużo testował) i jako ,,10" grał Torre. Później zmiany w obronie doprowadziły że przeszliśmy na 3ŚO i na prawym wahadle Valle biegał po całej szerokości boiska. Na koniec Balde zajął pozycje lewego wahadła.
Jeśli Flick będzie to kontynuował to transfer Frimponga jest bardzo potrzebny

0

@Azi rozumiem i to bardzo dobrze

0

@Azi nic mi się nie wydaje tylko podaję fakty. Ten transfer to strzał w kolano i sabotaż

0

Brawo Lipsk! Niech odrzucają dalej aż się wycofamy

0

@Azi
- nawet nie umiesz przeczytać, nie chodzi że będzie grał za nazwisko tylko że jeśli by grał to za umiejętności które nie pozwalają mu przebić się do składu jeśli nie będzie masowych kontuzji
- i co to zmienia? Co chwilę będzie na l4 i tyle będzie pożytku

0

@ferdas_rawa mamy graczy którzy mogą tam grać np. Gundo, Raphinha, Pedri, Torre, Yamal

0

@Kubsoleon jakbyś oglądał to byś wiedział

@kanver_ to czemu nie powołał żadnego skrzydłowego z La Massi? Jakby się uparł to mógłby na siłę ustawić ofensywnych pomocników na skrzydłach ale tego nie zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?