BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@a1a mówisz o tym napastniku który ma największy udział przy bramkach w całej drużynie w zeszłym sezonie?
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
1
@szkutnik91 i dobrze, może zrezygnujemy
0
@Kubsoleon żadnych podstaw xd, sam mi to piszesz (((((:
0
@Kinginiesta z roku na rok odchodzą od tego
0
@MesQueUnClub_87 będzie zmieniał pozycję i to jest pewne z biegiem czasu.
Obecnie drużyny się do tego przystosowują ale ok, na ten moment z pewnością City i kadra Niemiec.
I nie pisz mi o Grealishu albo Doku, oni są tylko wystawiani jako pojedyńcze skrzydło w miejscu wahadła tylko momentami.
0
@MesQueUnClub_87 De la Fuente gra skrzydłami więc co miał robić?
Yamal najprawdopodobniej w przyszłości będzie grał jako ofensywny pomocnik bliżej prawej strony.
Przecież to nie ma nic wspólnego, Merino pasuje do gry na 2DM a Nico to cel Laporty
0
@Kinginiesta w nowoczesnym futbolu skrzydła nie mają prawa bytu, z czasem będzie to wyglądało coraz gorzej. Trzeba się przystosować szybciej niż inne topowe kluby. Przypominam że piłka się zmienia z latami.
Teraz na pierwszy plan wchodzą ofensywni pomocnicy z wahadłami.
Już mi się nie chce dokładnie rozpisywać to masz linka https://www.fcbarca.com/118935-czy-barcelona-powinna-pozyskac-jeremiego-frimponga-ankieta,dyskusja-14547320.html#comment-14547320
Kolega bardzo dobrze wyjaśnił
0
@MesQueUnClub_87
- Yamal w La Massi grał jako ofensywny pomocnik, ,,10" i fałszywa ,,9". Na skrzydle gra tylko dlatego że ta pozycja wybacza małe doświadczenie i młody wiek
- nie załamujecie mnie, od kiedy w Barcelonie to trener decyduje o transferach? U nas trener dostaje losowych graczy i ma coś z tego ulepić. Laporta musi kupić głośne nazwisko i fakt że kibice chcą bardzo Nico sprawia że on jest priorytetem bo Laporta chce wygrać następne wybory mimo bardzo złej kadencji..... ale beton z socios dużo nie potrzebuje że znowu wygrał
1
@Who_you_mam tak widzę ale trenerowi nie wypada mówić takich rzeczy
0
@MesQueUnClub_87 ja nie chce grać na skrzydła..... Flick też raczej nie chce.
Jeśli Flick będzie kontynuować taktykę z meczów z Olotem i City to zakup Frimponga jest obowiązkiem dyrekcji sportowej
1
@ACMaldini3 żaden
1
@MesQueUnClub_87 a ja mam nadzieję że nie przyjdzie ani Nico ani Olmo (:
Chciałbym tylko Frimponga a reszta kasy (jeśli ją wogóle mamy (: ) ma iść na stabilizację sytuacji finansowej
2
@Who_you_mam jeśli o złota piłkę walczy kilku graczy z tej samej drużyny to trener nie powinien się wypowiadać za kim jest
0
@partymaker podobno już tak grał z Olotem a z City grał świetnie więc co? Myślisz że trener potrzebuje całego presezonu żeby sprawdzić czy zawodnik się nadaje? Jak już się sprawdził na prawym wahadle to równie dobrze Flick może go chcieć testować gdzieś indziej
0
@pacior95 niedługo ci tak do śmiechu nie będzie
0
@Kubsoleon a może na podstawie tego co piszesz?
0
@krol211 i będzie miał jedną z większych pensji w zespole
7
@Mistrzgry1 ty oglądałeś mecz? Dobrze grał, bardzo solidny zawodnik
0
@Faro oczywiście że może
0
@pacior95 pogadamy za rok czy dwa o tragicznej sytuacji finansowej (:
0
@Faro nie mam konkretnego źródła z listą ale są informacje medialne a Victora tam nie ma.
Obecnie są zarejestrowani Ter Stegn, Pena, Araujo, Kounde, Christensen, Cubarsi, Balde, Garcia, Pedri, Gavi,De Jong, Gundo, Oriol, Raphinha, Fati, Lewy, Torres i Yamal a reszta gra na licencji rezerw albo nie jest zarejestrowana na kolejny sezon (Roque, Inigo)
0
@ferdas_rawa a ja ci tłumaczę że i tak nie ma szans na pierwszy skład.
Ten transfer wogóle się nie broni
0
@pacior95 żyj dalej w swojej bajce, niestety rzeczywistość jest inna
0
@Faro jest tam zarejestrowany, gra na licencji drużyny rezerw bo nie jest zarejestrowany do pierwszej drużyny
2
@Faro oficjalnie to transfer do Barcy B i najpewniej tam będzie grał chyba że utrzyma impet i wszystkich zaskoczy
0
@ferdas_rawa to ci tłumaczę że nie umiem tego wytłumaczyć
1
@333tricampeones333 też mi nie pasowało ale wychodzi super
0
@Azi nawet tego nie skomentuje bo nie ma sensu
0
@ferdas_rawa w ostatnim meczu na ,,10" grał Torre.
Co mnie obchodzi że nie graliśmy wcześniej z ,,10"? Jest nowy trener i jeśli chce tak grać to gra.
Wiem co to ,,10" ale trudno mi to wyjaśnić ale jak tak bardzo chcesz to spróbuję.
To ofensywny pomocnik znajdujacy się w centrum kreowania akcji i rozprowadzania piłki. Różni się od typowego ofensywnego pomocnika ale trudno mi to wyjaśnić
0
@luka1995 w tym meczu kilka razy było zmieniane ustawienie więc nie ma sensu podawać formacji (:
Gdy wszedł Valle to graliśmy na 3ŚO i Valle zagrał na prawym wahadle i biegał po całej szerokości boiska