0

@KrwawiaceoczyVEB Alvarez kosztuje 70mln+20mln zmiennych

2

@Azazel_Pazuzu masz filmiki z treningów, do klubu razem z Flickiem doszło dużo specjalistów od przygotowania fizycznego. Poprawa będzie duża w tym aspekcie

0

@sepek też odnoszę takie wrażenie

0

@AlwaysBlaugrana oni nie mają głębi składu ani nie mają dobrze obsadzonych pozycji. Kadrowo nie mają podjazdu. Na mistrza szans praktycznie nie ma ale drugie miejsce to obowiązek

0

@AlwaysBlaugrana porównaj sobie składy. Nawet jeśli Alvarez dojdzie to co?

0

@AlwaysBlaugrana i tak kadrowo nie mają podjazdu

0

@Arkon Deco to tylko pionek, Laporta wybiera kogo kupić. Niekompetentni ludzie jak Deco są we wszystkich strukturach klubu dzięki Laporcie

1

@Arkon bo Laporta działa na niekorzyść tego klubu

0

@BISHBASHBOSH to troll, nie ma sensu z nim gadać

0

@Arcybiskup gra bez napastnika nie ma już sensu, napastnik nawet jak nie strzela to jest bardzo ważny na boisku.
Na napastnika mamy Lewego, Ferrana, Roque i Victora, mamy kim grać a jeśli ktoś by wystawił Olmo kosztem Lewego to jest niepoważny. Sam transfer Olmo to idiotyzm

0

To musi być gra na znalezienie kupca bo nie wierze że będziemy trzymać rezerwowego z jedną z największych pensji w zespole.
Jeśli Lenglet i Inigo zostaną to możemy być pewni braku transferów

1

@Kubsoleon nawzajem

0

@pacior95 a ten dalej zaślepiony propagandą

0

@pacior95 nawet nie wiesz dlaczego Tebas tak powiedział

0

@Kubsoleon nie wcale

0

@ProMILs
Araujo - Bayern, United
Raphinha - Al-Hilal, Arsenal, Liverpool, City
Lewy - jakiś klub z Arabii ale nazwy nie pamiętam
De Jong - United, Bayern, PSG
Gundogan - Arabia i Turcja (jak się nie mylę Fenerbahe)

0

@ProMILs przecież oni nie chcą odejść, są zainteresowane kluby ale oni wszystko blokują

2

Laporta powinien ustąpić ze stanowiska bo niszczy ten klub

0

@Tarins skauting mamy bardzo dobry...... tylko mało z niego korzystamy.
Transfer Roque to tylko nieudolna odpowiedź na Endricka

0

@Kubsoleon to wykorzystuj nabyta wiedzę a nie piszesz głupoty (:

0

@Tarins ten zarząd sabotuje klub i tyle. Do czego to doszło żeby kibice mieli nadzieję żeby jakiś transfer nie doszedł do skutku

0

@negreanu tak się to kończy gdy piłkarze dostają nierynkowe kontrakty

0

@pacior95 czyli nie obchodzi Cię że klub może być niedługo w bardzo złej sytuacji?

1

@Arden nawet mi nie przypominaj o tym Olmo bo mnie krew zalewa

0

@cules100pro nikt nie chce odejść

1

@Arden mamy za dużo napastników, po co on? Są inne pozycje do wzmocnienia

0

@a1a akurat ten sezon powinien być lepszy od poprzedniego bo Xavi koncertowo marnował potencjał kadry a gdy drużyna gra lepiej to napastnik mocno korzysta

2

@Lisek Raphinha to przepalona kasa? Gość robi co sezon double-double mimo że był marnowany przez trenera

0

@Kubsoleon eh, nie dogadamy się. Zobaczysz w najbliższych latach że na skrzydle grał nie będzie..... albo nawet w tym sezonie

0

@Kubsoleon napisałeś że nie jest ofensywnym pomocnikiem, skłamałeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?