BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB Alvarez kosztuje 70mln+20mln zmiennych
2
@Azazel_Pazuzu masz filmiki z treningów, do klubu razem z Flickiem doszło dużo specjalistów od przygotowania fizycznego. Poprawa będzie duża w tym aspekcie
0
@sepek też odnoszę takie wrażenie
0
@AlwaysBlaugrana oni nie mają głębi składu ani nie mają dobrze obsadzonych pozycji. Kadrowo nie mają podjazdu. Na mistrza szans praktycznie nie ma ale drugie miejsce to obowiązek
0
@AlwaysBlaugrana porównaj sobie składy. Nawet jeśli Alvarez dojdzie to co?
0
@AlwaysBlaugrana i tak kadrowo nie mają podjazdu
0
@Arkon Deco to tylko pionek, Laporta wybiera kogo kupić. Niekompetentni ludzie jak Deco są we wszystkich strukturach klubu dzięki Laporcie
1
@Arkon bo Laporta działa na niekorzyść tego klubu
0
@BISHBASHBOSH to troll, nie ma sensu z nim gadać
0
@Arcybiskup gra bez napastnika nie ma już sensu, napastnik nawet jak nie strzela to jest bardzo ważny na boisku.
Na napastnika mamy Lewego, Ferrana, Roque i Victora, mamy kim grać a jeśli ktoś by wystawił Olmo kosztem Lewego to jest niepoważny. Sam transfer Olmo to idiotyzm
0
To musi być gra na znalezienie kupca bo nie wierze że będziemy trzymać rezerwowego z jedną z największych pensji w zespole.
Jeśli Lenglet i Inigo zostaną to możemy być pewni braku transferów
1
@Kubsoleon nawzajem
0
@pacior95 a ten dalej zaślepiony propagandą
0
@pacior95 nawet nie wiesz dlaczego Tebas tak powiedział
0
@Kubsoleon nie wcale
0
@ProMILs
Araujo - Bayern, United
Raphinha - Al-Hilal, Arsenal, Liverpool, City
Lewy - jakiś klub z Arabii ale nazwy nie pamiętam
De Jong - United, Bayern, PSG
Gundogan - Arabia i Turcja (jak się nie mylę Fenerbahe)
0
@ProMILs przecież oni nie chcą odejść, są zainteresowane kluby ale oni wszystko blokują
2
Laporta powinien ustąpić ze stanowiska bo niszczy ten klub
0
@Tarins skauting mamy bardzo dobry...... tylko mało z niego korzystamy.
Transfer Roque to tylko nieudolna odpowiedź na Endricka
0
@Kubsoleon to wykorzystuj nabyta wiedzę a nie piszesz głupoty (:
0
@Tarins ten zarząd sabotuje klub i tyle. Do czego to doszło żeby kibice mieli nadzieję żeby jakiś transfer nie doszedł do skutku
0
@negreanu tak się to kończy gdy piłkarze dostają nierynkowe kontrakty
0
@pacior95 czyli nie obchodzi Cię że klub może być niedługo w bardzo złej sytuacji?
1
@Arden nawet mi nie przypominaj o tym Olmo bo mnie krew zalewa
0
@cules100pro nikt nie chce odejść
1
@Arden mamy za dużo napastników, po co on? Są inne pozycje do wzmocnienia
0
@a1a akurat ten sezon powinien być lepszy od poprzedniego bo Xavi koncertowo marnował potencjał kadry a gdy drużyna gra lepiej to napastnik mocno korzysta
2
@Lisek Raphinha to przepalona kasa? Gość robi co sezon double-double mimo że był marnowany przez trenera
0
@Kubsoleon eh, nie dogadamy się. Zobaczysz w najbliższych latach że na skrzydle grał nie będzie..... albo nawet w tym sezonie
0
@Kubsoleon napisałeś że nie jest ofensywnym pomocnikiem, skłamałeś