1

@Lipak przecież Olmo co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości

2

@Cule1234 przecież ten transfer to strzał w kolano, już lepiej nikogo nie kupować.
Jeśli go kupią to pozostaje czekać do wyborów prezydenckich bo nic się tu nie zmieni jeśli klubem będą zarządzać niekompetentni ludzie

1

@Azi
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby
Mamy bardzo dużo graczy na jego pozycję, ten transfer to strzał w kolano

1

@Safrani Flick chciał Frimponga ale zarząd nie kupi kogo on chce. Już pokazał z City że nie chce grać na skrzydła tylko na wahadła

0

@barcafan1789 w tym sezonie największe szanse ma Casado, mocno liczę na Valle i Torre też bo narazie bardzo dobrze się pokazali z City.
Tu masz o Tonim
https://www.fcbarca.com/119495-made-in-la-masia-antonio-fernandez.html

0

@Kubsoleon już w presezonie Flick pokazał że nie chce grać na skrzydła tylko woli ofensywnych pomocników

0

@David_Martin ja mam nadzieję że ostatecznie nikogo nie kupimy bo tylko się można za głowę złapać na kogo oni chcą wywalić fortune

0

@Barcasub fakty, jakbyś się interesował to byś wiedział

9

@Wojtek84 transfer Olmo to strzał w kolano

0

@ziomal88 pojawił się obrońca średniaków xd. De Jonga broni na podstawie jednego sezonu w Ajaxie a Olmo na podstawie jednego Euro xd. Żałosny jesteś

0

@luka1995 chyba pomyliłeś dyskusję i przeczytaj jeszcze raz co napisałeś

0

@luka1995 jedyne co nas może uratować to brak kasy na niego (:

0

@luka1995 ten transfer to będzie porażka, Fermin bez problemu go do ławki przyspawa

0

@borys1990 tak nie ma

0

@PIOTR76BARCA odpaliło się dużo ludzi bo Laporta niszczy ten klub a temat Olmo jest już dawno grzany

0

@ikar34 jakieś poważne info że wraca do Girony? Nic takiego nikt nie pisał. Doświadczonych graczy mamy

0

@ikar34 to nie zmienia faktu że Torre miał bardzo dobry mecz

1

@ferdas_rawa jego pozycja to ofensywny pomocnik/,,10" i mamy tam bardzo dużo graczy

0

@ikar34 Christensen, Inigo, Cubarsi, Garcia, Faye, Dominquez

0

@PIOTR76BARCA to nie jest przesadzanie tylko racjonalne myślenie, ten gość to będzie niewypał bo wywalenie na niego tyle kasy to sabotaż.
Gość ma 26lat, to nie jest młody talent. Miał tylko miesiąc życia na Euro i zaraz wróci na swój poziom

0

@ikar34 nieprawda, mamy kim grać na ŚO

0

@PIOTR76BARCA twój argument trafia do kosza bo Lipska ma mocnego trenera pod względem wyciągania maksa z zawodników i większość z nich po transferze traci forme, Olmo nie gra dobrze w Lipsku i nawet tego słabego poziomu nam nie zagwarantuje

0

@PIOTR76BARCA żaden plus, nie podniesie wogóle poziomu zespołu

0

@TR3YWAY
- Roque wątpię że odejdzie chyba że zgodzi się na Arabię
- Victor po tym jak się pokazał nigdzie nie odejdzie
- Ferran nie nadaje się do gry na bokach, były już informacje że najpewniej będzie grał u Flicka na ,,9"
Za rok jest Jonathan David za darmo

1

@PIOTR76BARCA
- jest za drogi (kwota transferu+pensja)
- nie byłby nawet drugim wyborem do składu bo mamy lepszych graczy
- jest strasznie nieregularny
- co chwilę ma kontuzje albo dolegliwości
- słabe liczby
Nie ma żadnego argumentu żeby obronić ten transfer

0

@TR3YWAY mamy Lewego, Ferrana, Roque, Victora i jeszcze Gistau dojdzie niedługo, po co nam kolejny napastnik. Flick to nie Xavi, Lewy nie będzie grał cały czas

0

@normasubiektywna mieli dobre poprzednie sezony. Mamy dobrze obsadzone boki obrony i nie ma sensu nikogo kupować

0

@TR3YWAY nie ma sensu teraz iść po Alvareza. Zakup napastnika będzie maksymalnie za rok

2

@PIOTR76BARCA bo zakup Olmo to działanie na szkodę klubu

0

@matirix20 najlepszy dziennikarz sportowy obecnie więc nie ma co się dziwić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?