BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronad10 nie wiem czy to ma sens teraz debatować nad każda pozycją. Powiem tak PSG ma młodszy skład, mają po 2-3 klasowych graczy na każdej pozycji i dalej kupują. Zobacz że u nas mamy większość pozycji na styk i jedna kontuzja potrafi zaburzyć cały plan na grę.
2
@Adddi bzdury, Raphinha nigdzie nie odejdzie. Łykacie każdy farmazon mediów jak pelikany
0
@Ronad10 z całego składu?
0
@Hindus chyba nie ma sensu żebym na to pytanie odpowiadał bo jestem kibicem Barcelony (:
PSG ma zdominowana ligę i zachodzi dalej od nas w LM w ostatnich latach.
3
@PatrychoO nawet jeśli Nico tu trafi to nie będzie grał wszystkiego, trzeba mieć w miarę możliwości szeroki skład
0
@Gaucho według mnie lepszy od Olmo i tańszy. Klauzula chyba 60mln ale Villarreal chce ok. 40mln
0
@krajana Torres nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
2
Jak dobrze że Raphinha twardo trzyma się swojego stanowiska i zostanie, Laporta by nas tylko osłabił kupując w jego miejsce Olmo
0
@Hindus nic poza kasa xd, w PSG ma większe szanse wygrywać trofea.
Kibice PSG źli? Tak ale nasi też nie są ok, jeden błąd i wywalają cię z klubu.
Jego wybór tylko ja tu obalam opinie ,,ekspertów" że tam idą tylko dla kasy
0
@Emerald ile jeszcze będziecie zwalać na Bartomeu? Prawie całej jego ekipy już nie ma. Laporta jest niewiele lepszy.
Nic nie usprawiedliwienia dania mu takiej pensji.
Laporta dobrze sobie radzi z drabinka płac?
Czytaj https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/ to Laporta dał takie pensje m.in. Lewemu, Inigo, Torresowi i Ansu. Nic tego nie usprawiedliwia
7
,,W Katalonii jednak mogą zaoferować lepszy projekt sportowy" jaki lepszy projekt? Czy tego chcemy czy nie to PSG ma lepszy projekt sportowy, ligę mają zdominowana i w lidze mistrzów też zachodzą dalej od nas w ostatnich latach. U nas nawet nie można mu zagwarantować rejestracji.
To że ma tu kolegów nie oznacza że zaraz tu przyjdzie.
To już nie jest taka sytuacja gdy Neymar tam odchodził, przez te lata sytuacja się zmieniła
0
@Emerald przepraszam bardzo kto powiedział że to źle że go przedłużał? Tu chodzi o to jaka pensje mu dał. Kto normalny daje taki kontrakt tak młodemu zawodnikowi? Laporta stworzył chorą drabinkę płacową dla młodych, nic jeszcze nie osiągnęli a zarabiają jak dojrzali zawodnicy. Nawet jakby się nie połamał to jak dostał tyle kasy w tym wieku to ile by zawołał później?
0
@Litman dziękujemy Panu Laporcie (:
1
@Boss227
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
14mln brutto
0
@Joopiter tak jak w Brighton? Jeśli trener go chce to ma zostać i tyle
1
@Gronek nie nie, to jest zwykły hejt. Nie musisz go uważać za najlepszego w historii ale pisanie takich farmazonów można sobie odpuścić
6
Nikt za niego nie zapłaci a wypożyczenie z pokryciem 90% pensji nie ma kompletnie sensu. Jeśli Flick chce go w kadrze to powinien zostać i tyle
0
@Gronek typowy hejter bez argumentów xd
1
@barcelona22 oznaczaj jak komuś odpowiadasz (:
Drugie miejsce jest ważne, daje grę w superpucharze i dodatkowa kasa. Na pierwsze miejsce nie ma co liczyć bo Real jest poprostu lepszy kadrowo i jeszcze dalej robią transfery
0
@MalanFCB oczywiście że wyjdzie taniej, właśnie trwa licytacja i zaczyna zbliżać się do końca, kwota nie przekroczy 50mln a Doue zarabia owiele mniej niż chce dostać Nico
0
@Arczi87 nie no kadrowo nie mamy podjazdu do Realu a oni mogą zrobić jeszcze 2-3 transfery
0
@barcelona22 mamy dobry skład, jeśli z Xavim udało się zająć drugie miejsce to teraz to jest obowiązek
1
@Arczi87 jakbyśmy mieli tyle kasy to po pierwsze powinno iść na spłatę długów (:
Nawet wtedy zakup Olmo jest bez sensu bo można by było porządnie obkupić słabo obsadzone pozycje
0
@Greenalley co xd? A widziałeś chociaż kilka meczy Olmo w Bundeslige i historię jego kontuzji? Pedri go posadzi na ławce, Fermin to samo.
Na jego pozycję mamy kilku graczy i jeszcze w szkółce, nie byłby nawet drugim wyborem.
Fermin zagrał swój pierwszy sezon na tym poziomie i grając mniej minut od Olmo zbliżył się do niego liczbami a Olmo rozegrał już swój 7 sezon w pierwszym zespole. Fermin wraz z rozwojem będzie owiele lepszy.
Ten transfer wogóle się nie broni, City go skreśliło, dla Bayernu jest opcja zapasową a my tylko dlatego że jest wychowankiem
0
@Arczi87 brak szerokiego składu to trochę skutki naszej sytuacji finansowej bo Laporta tnie koszty tam gdzie nie powinien.
Flick nie bez powodu zabrał tyle chłopaków na presezon i tyle musi wystarczyć bo Laporta woli wywalić kasę na nikomu niepotrzebnego Olmo
0
@Arczi87 powtórzę, ta logiką to pół składu jest do wzmocnienia.
Kounde i Balde to są pewne opcje.
J.Araujo jest już zweryfikowany w La Liga, nie jest to zawodnik na pierwszy skład ale jako zmiennik idealny.
Fort miał bardzo dobre wejście i może mocno zaistnieć w tym sezonie.
Faye bez problemu operuje na pozycjach LO, LŚO i ŚO
0
@borys1990 filozof xd, jeśli się ktoś zna na czymś to chyba potrafi coś takiego założyć. Nikt wam nie karze mi wierzyć, zobaczycie później
0
@mekston Romano pisał wcześniej
0
@mekston co w tym dziwnego że dla Arsenalu za drogo? Dla Chelsea to samo.
Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chłopak ma bardzo wysokie wymagania finansowe
0
@mekston wierzę w plotki które mają jakieś podstawy, trzeba umieć odróżnić w jakie plotki można wierzyć.
Jakiej trójki? Jest Barcola, zaraz może być Doue więc po co mają negocjować jeszcze Nico?