BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Mam nadzieję że szybko go ktoś kupi bo Laporta i Deco sabotują ten klub
0
@Hindus też nie za bardzo chce Raphinhe na wahadle ale napewno lepsze to niż gra na skrzydle albo prawej obronie w jego wykonaniu. U Flicka najpewniej będzie grał jako ofensywny pomocnik.
Yamal napewno nie będzie wahadłowym..... nie jest też pewne że będzie skrzydłowym, ma większe predyspozycje żeby w przyszłości być ofensywnym pomocnikiem albo ,,10" i napewno wraz z rozwojem zmieni pozycję.
Nie sugeruje się wiadomościom z mediów bo sami sobie przeczą. Na początku jego pracy było pewne że wymaga ściągnięcia wahadła (Frimponga) i teraz w oficjalnym wywiadzie apeluje żeby dostał chodź jednego DM który umie bronić ale klub ma to gdziesz i idzie po Nico i Olmo (przynajmniej według mediów)
14
Super wiadomość, chyba najbardziej utalentowany DM w La Massi. Teraz jeszcze dogadać profesjonalny kontakt żeby był gotowy jak ukończy 18lat
0
@Rewolucja123 tak jest bo zarząd sam sobie ustala projekt sportowy i dobiera profile piłkarzu jakich chce a potem to zdziwnie że żaden trener nie wytrzyma dłużej niż 2/3 sezony
0
@Rewolucja123 chodzi mi bardziej o to jak zbudował sobie kadrę, u nas większość graczy jest do gruntowanej obudowy. Na ten moment nawet Flick nie dostanie transferów jakich chce, w wywiadzie musiał apelować że chce chociaż jednego DM który umie bronić. Najpewniej trzeba szukać uzupełnienia w La Massi
0
@Rewolucja123 nie zawsze, Ancellotti np. zostawi po sobie gotowa kadrę a Xavi praktycznie zostawił wszystko do poprawy. Nie jestem fanem Flicka ale liczę że zbuduje coś dobrego ale nie oczekuje w tym sezonie dużo
0
@tristan87 powiem tak, przepłaciliśmy ostro bo był mocno przehajpowany. Oczywiście nie można go skreślać ale jakiejś gwiazdy w nim nie widzę.
Ale jeśli okaże się że już drugi trener skreśla go na starcie to ktoś powinien za to polecieć
0
@Rewolucja123 dokładnie, na ten moment się zapowiada że Flick będzie od nowa budował cały projekt i nie można oczekiwać niewiadomo czego.
Pewnie jedno z puchar króla/superpuchar, 2 miejsce w La Lidze i jak najdalej w LM
0
@Kidd presezon jest od tego żeby testować graczy którzy nie mają pewnego miejsca w składzie. W szkółce jest dużo graczy którzy mogą zasilić pierwszy zespół
0
@tristan87 35mln+30mln zmiennych, jeszcze wzięliśmy na siebie podatki i premie oczywiście
1
@kanver_ jeśli Flick uznaje Torresa za ,,9" to dobry znak
0
@Borneo ty chyba sobie żartujesz.
Gavi - chłop ma wrócić dopiero zimą
Pedri - opuści pierwszy mecz sezonu najprawdopodobniej
De Jong - nawet nie wiadomo czy tam pojedzie bo każdy widział jak wygląda jego kostka
Balde i Christensen tylko będą dostępni
0
@Arden tak bo zauważ że do klubu trafił Raphinha czyli bardzo mocna konkurencja i Dembele musiał się ogarnąć żeby nie siedzieć na ławce. Oczywiście że Xavi miał w tym swój udział ale też łapał kontuzje
2
@Arden i nagle w PSG nic kompletnie nic? Poprostu trafił w ręce profesjonalistów
1
@Arden Dembele to pokazał xd, w przypadku Pedriego wina jest w sztabie sportowym i medycznym
2
To nie powinna być poważna kontuzja ale wielka szkoda. Podobno zaimponował Flickowi na treningach a teraz może go ominąć presezon
0
@CinekPL85 żeby tak stwierdzić to trzeba nie oglądać meczy Merino. Dużo bardziej by się przydał niż De Jong, jest piłkarzem kompletniejszym i co bardzo ważne potrafi bronić oraz zaatakować bramkę.
De Jong ani nie potrafi bronić ani nie jest dobry w ataku, jednym co potrafi to wyprowadzić piłkę i zdobyć trochę przestrzeni, pod niego trzeba ustalać skład żeby nie zawalił meczu.
Merino dla nas byłby lepszy i dużo tańszy
0
@mikke nie za bardzo, ja obstawiam że będzie ofensywnym pomocnikiem albo wahadłowym
1
@Arden można się śmiać ale jak przyszedł z Girony to grał naprawdę dobrze tylko u Xaviego zjechał strasznie. Jeśli Flick go odbuduje to na ligę będzie spokojnie dawał rade ale gorzej z ligą mistrzów
0
Pewnie Belletti szybciej awansuje
0
Sprzedaż De Jonga i zakup Merino byłoby bardzo dużym wzmocnieniem i zrobiło by się sporo miejsca w FFP
1
@betleyoneDEjong Lewy i Suarez to inny profil ,,9" ale w liczbach wygrywa Lewy, oczywiście jeśli chodzi o grę to Suarez dla wielu będzie wyglądał lepiej ale w konkretach Lewy wygrywa.
Szkoda że został okradziony ze złotej piłki w 2020r. bo lepiej by został zapamiętany
0
@Hasszz nikt nie bierze kredytu na transfer. Albo płacą wszystko odrazu albo dogadują się na płatność w ratach
3
Praktycznie wszystko do wymiany poza top2 ale trudno w krótkim czasie to ułożyć inaczej.
Już się hejterzy śmieją że Lewy tak wysoko xd.
https://weszlo.com/2024/02/02/lewandowski-benzema-suarez-porownanie-napastnikow-analiza/
Porównanie z Benzema i Suarezem, pod względem liczb i nagród indywidualnych wygrywa Lewy, przegrywa tylko z Benzemą pod względem trofeów drużynowych. Lewy powinien być wyżej i opinia zawistnych i żałosnych hejterów tego nie zmieni.
Mbappe tak wysoko to żart, może kiedyś ale napewno nie na ten moment.
Zidane też zdecydowanie za wysoko, Henry też przesada, Ibra to samo.
Dużo do zmiany
0
@normasubiektywna Olmo to inny profil i stwierdzenie że zjada Pedriego jest nie na miejscu. Pedri bardzo dobrze się prezentował na turnieju i gdyby nie kontuzją to najpewniej Olmo nie powąchałby boiska.
Pedri jest szklany? Olmo nie jest w tym lepszy. Pedriego trzeba odbudować po tym jak go zajechali. Pod względem potencjału Pedri jest za zupełnie innym poziomie, Olmo nie ma podjazdu.
Gavi będzie rozpatrywany jako jeden w dwójce DM, to nie jest zawodnik ofensywny tylko bardziej defensywny, Xavi go strasznie marnował ustawiając go wyżej.
Olmo nie byłby u nas nawet drugim wyborem do składu, siedział by na ławce albo leczył kontuzje i tyle z niego pożytku
0
@normasubiektywna Olmo zjada Pedriego? Nie no chłopie. Olmo jest starszy a i tak do kontuzji Pedri posądził go na ławce na Euro. Olmo nie ma nic poza przebłyskami a sam też często ma kontuzje. Kupowanie go to kasa w błoto bo mamy już kilku graczy na tą pozycję
2
@Messibestplayerintheworld i bardzo dobrze
0
@redman83 i tak jest od lat. Laporta przyszedł z ekipą profesjonalistów którzy ustabilizowali sytuacje i była szansa to naprawić ale zobaczyli że Laporta jest niewiele lepszy od Bartomeu to zaczęli odchodzić żeby nie wiązać z tym swojego nazwiska. Laporta już nas dobił i tylko czekać aż klub zostanie sprzedany.
0
@normasubiektywna oba to wymysły Laporty, temat Olmo był grzany przed przyjściem Deco..... zresztą on prawie nic do gadania nie ma, jest zwykłym figurantem i przytakiwaczem Laporty, tylko czekać aż zrobi z niego kozła ofiarnego
0
@redman83 na początku pracy Flicka wszytko poprostu wskazywało że wymaga transferu wahadła i DM ale jak widać nic do gadania nie ma. Już nawet próbuje ratować cokolwiek i w wywiadzie apeluje o chociaż jednego DM który umie bronić