14

Bardzo dobra informacja!

0

@Albatros nadal obrażasz zamiast podać argumenty

0

@Albatros prawda boli co? Twoim argumentem na ten moment jest obrażanie więc się nie kompromituj

0

@Albatros uśmiałem się xd

0

@Iniesta997 mnie jakoś nie przekonuje obecny projekt SuperLigi ale Uefa nie ma żadnej konkurencji i stworzyła sobie monopol

0

@Iniesta997 też tak myślę ale jakoś nie wierzę że SuperLiga powstanie, ale zobaczymy. Według mnie sprzedaż klubu jest nieunikniona i to tylko kwestia czasu

0

@Iniesta997
1. Różnie podawane były kwoty ale gdzieś widziałem że termin jakiejś spłaty jest w 2029r. jak się nie mylę
2. Ale co z tego, podał tylko normalne informacje, nie napisałem że go popieram ale podał fakty
3. W takiej sytuacji ruchy transferowe powinny być lepiej przemyślane bo zbyt dużo tych flopów

0

@Iniesta997
1. Chyba lepiej spłacić dług krótkoterminowy zamiast wydać tą kasę na transfery a potem przyjdzie termin spłaty i będę problem.
2. Font mówił o tym otwarcie, możesz poczytać jego wywiady.
3. Za kasę która wydał można było zbudować lepszą. Zobacz ile kasy poszło na Torresa czy Roque, w to miejsce można było obsadzić LS i DM (np. Nico i Merino)

0

@Iniesta997 nie, robić przemyślane transfery. Nie muszą być za gruba kasę, są wolni agenci do podpisania albo gracze do wyrwania za promocję

0

@Rewolucja123
1. No tak bo trzeba pisać oczywiste rzeczy
2. Głupoty
3. Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś

0

@Iniesta997 jestem zwykłym kibicem ale ok (:
- nie sprzedawanie aktywów, chyba że na korzystnych warunkach w celu spłaty długów
- zatrudnianie ludzi kompetentnych
- brak drogich i niepotrzebnych transferów
- zbudowanie normalnej drabinki płacowej
O więcej pytaj osoby które znają się na tych sprawach ale i potrafię wymienić kilka pomysłów i wskazać błędy Laporty

0

@Rewolucja123
,,Propaganda Laporty do betonu widzę działa w najlepsze' Ja tego nie napisałem" ja to napisałem a nie ty (: i nawet nie pisałem do ciebie.

,,Ten klub jest od lat źle zarządzany i takim podejściem napewno się to nie zmieni niczym tego nie podpierając" a co mamy przytaczać czasy m.in. Rosella czy Bartomeu?

,,nie lubię jak ktoś tak prowadzi klub i robi wszystko pod swoją kadencję.' - Nie wyjaśnione" nie wyjaśnione xd, sprzedaż aktywów i wywalanie tego na transfery to nie wyjaśnienie?

,,właśnie stwierdziłeś że Laporta>Perez..... nie ma sensu dyskutować z tym betonem.' - Stwierdziłeś coś czego nie napisał i obraziłeś go" a nie wcale, to fragment: ,,Wręcz przeciwnie uważam że, gdyby miał zostawioną normalna sytuację finansową, to skopałby dupę Perezowi i Realowi"

1

@Rewolucja123 no tak dużo nienawiści..... nie lubię jak ktoś tak prowadzi klub i robi wszystko pod swoją kadencję.
Zatrudnianie rodziny i znajomych na ważne stanowiska i rozsprzedawanie klubu jest ok?
No tak jeszcze wymyślam coś czego nie napisał (:

0

@Iniesta997 żadnymi argumentami hahhahaha xd

2

@Iniesta997 właśnie stwierdziłeś że Laporta>Perez..... nie ma sensu dyskutować z tym betonem. Ten klub jest od lat źle zarządzany i takim podejściem napewno się to nie zmieni

1

@Iniesta997 ale byśmy mogli naprawiać finanse. Propaganda Laporty do betonu widzę działa w najlepsze (:

1

@Faro oczywiście że ogromny talent, jest za niego uznawany od najmłodszych lat w Brazylii a Roque pojawił się znikąd.
Tak La Liga zweryfikuje bo talent to nie wszystko i dużo Brazylijczyków się nie przystosowało do Europy

0

@Iniesta997 a Laporta wywalił większość kasy z dźwigni na transfery, Laporta nie ma takich możliwości jak miał Bartomeu.
Gorszy oczywiście nie jest ale zasłanienie go Bartomeu to głupota

0

@Iniesta997 nie no nie mogę xd. Trzeba było naprawiać sytuacje finansowa i budować skład z tego na co było nas stać.
A tak wywaliliśmy kasę na Cancelo, Felixa, Roque, Romeu, Torre, Bellerina....
Nie mam pojęcia dlaczego ludzie bronią Laporty który ciągnie dalej klub w dół

1

@Faro transfer Roque nie miał wogóle sensu, to tylko próba wyjścia z twarzą po przegranej walce o Endricka.
Endricka to ogromny talent i Roque nie ma podjazdu. Oczywiście nie mówię że Roque nie wypali bo talent posiada ale nie skali Endricka, według mnie pod względem mentalnym lepiej wpada Roque i różnie mogą potoczyć się ich kariery bo talent to nie wszystko.
W czasie zakupu Roque na ,,9" mieliśmy Lewego, Torresa, Guiu i Victora (byłby kupiony na 3mln)

0

@Iniesta997 mam Ci teraz wymieniać wszystkie flopy od czasów Bartomeu? W tym kontekście nie pisałem tylko o kadencji Laporty a i tutaj nie jest super

0

@Iniesta997 dało się ją poprawić a teraz już zapóźno bo Laporta wyprzedał wszystko co mógł przez co ogranicza przychody na następne lata

1

@Iniesta997 ,,A my to transferów nie robimy? I to jeszcze większość z nich jest bez sensu"
Normalnie sformułowana wypowiedź, jak już szukasz zaczepki to napisz co w mojej wypowiedzi jest nieprawdą

0

@Faro nie ma szans no chyba że sprzedamy część klubu inwestorowi. A my to transferów nie robimy? I to jeszcze większość z nich jest bez sensu (np. Roque). Chyba by Perez musiał oszaleć i zacząć bawić się w Bartomeu. Sytuacja za Laporty się nie poprawiła i będziemy jeszcze bardzo długo spłacać długi

0

@Iniesta997 tak ale to na jakich warunkach to zostało zrobione jest nie do przyjęcia.
Laporta tylko pogorsza sytuacje

1

@Iniesta997 tylko Mbappe przychodzi jako zawodnik top3 świata i ma dopiero 25lat więc będzie grał u nich dłużej i będą mogli na nim jeszcze zarobić.
Nic nieusprawiedliwia dania tak dużego kontraktu w naszej sytuacji. Albo negocjujesz kontrakt dostosowany do sytuacji klubu i drabinki płac albo nie dokonujesz transferu

1

@Iniesta997 nie taki, porównaj jaki kontrakt ma Vini, Jude i teraz Mbappe. Długość kontraktu i jeszcze tak opcja przedłużenia nie jest ok.

1

@Iniesta997 to Laporta dał kontrakt Lewemu

1

@TR3YWAY jeśli zostanie to raczej nikt mu numeru zabierał nie będzie.
Według mnie jeśli nikt nie zaproponuje korzystnych warunków chociaż wypożyczenia to zostanie

2

@doc jeśli tak to ktoś powinien za to polecieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?