0

@OldMc84 gdyby Raphinha zamiast do nas trafił do Arsenalu, Liverpoolu albo City to teraz byście im go zazdrościli, to Xavi go ograniczał i te kluby chciały go od nas wyciągnąć za promocje ale to Raphinha zablokował.

0

@AlexDark00 to jest zawodnik do szerokiego składu i kupowanie go w naszej sytuacji to głupota. Kasa powinna iść na DM

2

@AlexDark00 po jednym turnieju mamy za niego dać 60mln? Już nawet nie wspomnę że to kolejny zawodnik który często ma kontuzje

1

@wojopancer Lewy nie ma nic do tego, to mocno zależy od formacji ale Olmo to najpewniej konkurent dla Gundo, Pedriego i Fermina. Ten transfer jest bez sensu bo w szkółce mamy mnóstwo takich profili

0

@Lokusekpl czytając te komentarze mogę się tylko śmiać. Raphinha to nie jest skrzydłowy i jest mega ważnym zawodnikiem i jak słyszę że byście go po takich proporcjach sprzedawali to stwierdzam że nie oglądacie nawet meczy

0

3

Chyba trzeba przestać czytać te farmazony.
Co chwilę info że Ansu zbiera dobre recenzje u Flicka a teraz że sprzedaż xd.
Sytuacja z Roque by mnie nie zdziwiła ale jeśli do tego dojdzie to ktoś w klubie powinien za to odpowiedzieć.
Celem numer 1 Nico a numer 2 Merino a tymczasem niby idziemy po Olmo xd.
Wyceniamy Raphinhe na 50mln co jest śmieszne bo kupiliśmy go za więcej a odkąd tu trafił zwiększył swoją wartość.
Ciekawe co jeszcze wymyślą

0

@lucca87 nie ma szans, byśmy musieli sprzedać minimum 2 ważnych graczy a nikt nie chce odejść

1

@Damian_Balde niby jak ma nie wpłynąć xd?

1

@Messibestplayerintheworld i po jednym turnieju mamy dać 60mln + wysoka pensja?

0

@patrykzmc2000 nie stać nas na jednego a media już obu kupują (:

5

@umtiti po pierwsze uwierzyłeś w tego żałosnego clicbaita (:
Po drugie jeśli uważasz że Raphinha jest niepotrzebny i cieszysz się że odszedłby za kwotę poniżej swojej wartości to zastanów się nad sobą. Jeśli nie pasuje Ci zawodnik który wykręca bardzo dobre liczby, gryzie trawę za drużynę i jest jednym z liderów zespołu to ja nie wiem czego ty chcesz

2

@OldMc84 Laporta nie naprawia sytuacji tylko robi wszystko żeby coś wygrać za jego kadencji. Wszyscy profesjonaliści odchodzą bo nie chcą wiązać z nim swojego nazwiska. A branie pożyczki żeby zrobić transfer w takiej sytuacji to według mnie działania na szkodę klubu, nie masz kasy to nie kupujesz

9

No tak zadłużajmy klub bardziej.... pisałem już wcześniej że żeby kupić Nico trzeba sprzedawać a jak widać nie potrafimy tego zrobić to chcemy wziąć kolejny kredyt

0

@Atlas przecież to clicbait ludzie

0

@AduŚ07 wy naprawdę w to wierzycie?

0

@JarekS szkoda że my nie pójdziemy po Doue.... może gdyby był Cruyff to byłaby szansa

3

Hahahahaha xd, ale clicbait xddd. Pozostaje się tylko śmiać z tych newsów

3

Niech oni zajmą się odblokowaniem jego głowy bo u niego jest problem psychiczny/mentalny. Oczywiście poprawienie aspektów fizycznych też się przyda ale trzeba się zająć głównym problemem

1

@Hubertusk będzie siedział do końca kontraktu i odejdzie za darmo, jeśli nam się uda cokolwiek na nim zarobić i wcześniej pozbyć się jego pensji to będzie sukces

0

@krol211 niedawno było info o przegranej w sądzie i jak można było śledzić przecieki co do kwoty to z tygodnia na tydzień kwoty były coraz niższe więc mamy powody do obaw. Laporta najpewniej doprowadzi do sytuacji że teraz dostajemy premie ale dostaniemy słabe warunki kontraktu co odczujemy w następnych latach

0

@blakkudium ogłoszą ale pewnie na słabych warunkach

4

@azysko pewnie nie przeczytał artykułu tylko spojrzał na tytuł (:

18

@Janas11224 ,,chciałby kiedyś wrócić do Barçy, ale nie jako trener"

0

@Arden niby jak Raphinha ma odejść jak na każdym kroku przypomina że chce zostać?

0

@Faro obstawiam że jak podpisze profesjonalny kontrakt to dostanie pensje progresujaca jak Cubarsi i się zatrzyma na poziomie Fatiego albo wyżej

0

@Faro trzeba uważać bo jeśli teraz dostanie nierynkowy kontrakt to później będzie problem jak będzie starszy i będzie chciał wzrost kontraktu proporcjonalny do wzrostu umiejętności. Mendes potrafi wynegocjować bardzo dobre kontrakty swoim zawodnikom (najmocniej pokazał to z Fatim). Zobaczymy jak Laporta to załatwi bo w naszym interesie jest utrzymać tu chłopaka na bardzo długo

1

@blakkudium ważne żeby nie u nas

14

Bardzo dobra informacja!

0

@Albatros nadal obrażasz zamiast podać argumenty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?