BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS teoretycznie może na prawym wahadle grać Raphinha i będzie też można jakoś spróbować Cancelo, nie pasuje mi to ale to jest opcja. Na Trenta trzeba by było czekać rok (i tak wątpię że do nas trafi bo Real po niego idzie).
Według mnie Flick nie ma nic do powiedzenia przy transferach bo nawet nie dostanie profilu jaki chce, fakt że liczy na Romeu pokazuje że nawet opcja kupna Merino idzie do kosza
0
Mądrze gada, widać potencjał ale trochę mała próbka ale i tak lepsza kandydatura od Laporty.
Mam nadzieję że wygra Ciria ale najważniejsze żeby Laporta nie dostał kolejnej kadencji i w końcu przyszedł ktoś ogarnięty więc każdy taki nowy kandydat się przyda
0
@JarekS zakup Olmo chyba nie wyklucza nowoczesnych schematów ale z nim to raczej fejk.
Frimponga Flick nie dostanie ale może uda się za rok Trenta za darmo (kibic Barcy) ale Real podobno chce po niego ruszyć.
Nico może będzie pełnić funkcję takiego pojedyńczego szarpiącego skrzydła a Yamal zostanie przesunięty na ofensywnego pomocnika i będziemy przechodzić między formacjami....... zobaczymy w presezonie.
Według mnie wszystko wskazuje że Flick chce grać nowocześnie co pokazują powołania na presezon a Nico będzie tylko opcja do zmian formacji
2
@ACRAB95 Xavi się nie nadaje do pracy z młodzieżą a o braku umiejętności rozwijania ich nie wspomnę, tylko by sabotował szkółkę
5
Bardzo zła wiadomość, powodzenia i mam nadzieję że kiedyś wróci jako główny trener
0
@Mroziu dlaczego nie chce zostać prezydentem? Jest co najmniej kilkanasie powodów i nie ma sensu wymieniać.
Laporta jest tak słaby że taki random z neta jak ja potrafi wskazać co powinno być zrobione lepiej i nawet jak to zrobić
0
@Mroziu nie ma innych ofert bo miał przedłużyć kontrakt. Jakby nie przedłużył to pojawiły by się inne
2
Nie widzę sensu wydawania kasy na niego, boki obrony są dobrze obsadzone a za kasę jaka by poszła na Cancelo można kupić Merino
0
@Faro De Jonga oczywiście ale z resztą to cię chyba powaliło.
Araujo - nasz najlepszy obrońca
Pedri - talent epokowy ale niszczony kontuzjami
Gavi - chyba wyjaśniać nie muszę
Fermin - jeśli według ciebie jest średniawy to polecam zacząć oglądać mecze, w pierwszym sezonie 10 goli i asysta.
0
@AlexDark00 no tak bo mało kto może zbudować stadion za gotówkę
0
@Mroziu nie, ja bym poszedł trenować klub w pierwszej lidze. Jaki jest sens bycia teraz asystentem tyle czasu?
0
@AlexDark00 taki jak my?
0
@Mroziu kadra rezerw w tym sezonie miała się tylko utrzymać a Marquez wyciągnął z niej 300% i prawie awansował. Bez sensu dla mnie iść teraz na asystenta i dopiero po MŚ na trenera i to tylko Meksyk
0
@Guess trenerem dopiero po MŚ a teraz asystent. Więcej sensu by miało odejście teraz do jakiegoś klubu La Ligi
0
@AlexDark00 jakbyśmy mieli kasę to nie byłoby długu
0
@AlexDark00 no to czemu mamy dług skoro mamy kasę?
0
@Arczi87 i co z tego? Z punktu widzenia jego kariery to bez sensu
0
@RivaldoFCB przecież Olmo tak samo co chwile ma kontuzje
0
@AlexDark00 xd to czemu wogóle mamy długi?
0
@AlexDark00 jakie doniesienia mediów? Każdy kto się choć trochę zainteresuje wie jak wygląda nasza sytuacja
0
@ACMaldini3 nie ma szans, ktoś musiałby wpłacić kwotę amortyzacji
0
@MalanFCB szło mu słabo xd.
Jest za dobry na asystenta i to jeszcze w kadrze. Po mundialu to on może być już jednym z lepszych trenerów to po co ma trenować Meksyk? Ten ruch nie ma kompletnie sensu
0
@AlexDark00 skąd wiem? Może dlatego że wszystko bierzemy w ratach na kilka lat i dalej płacimy zaległe pensje? Albo dlatego że chcemy wziąć pożyczkę na 100mln żeby kogoś kupić?
6
Nie wiem po co miałby tam iść. Jest za dobry na asystenta i to jeszcze na tyle czasu. Ostatni sezon w rezerwach i niech obejmie jakiś zespół z La Liga
0
@Hindus to samo było pisane o Nico i Frimpongu, nie zdziwię się jak jeszcze o kimś innym będą pisać
0
@Hindus obecnie mamy informacje że Flick naciska na transfery Nico, Olmo i Frimponga (:
Tylko że graczy w miejsce Olmo mamy a w miejsce pozostałej dwójki już nie
0
@Destroyer_of_Worlds na ten moment to tylko plotki ze Sportu
2
@Pawel13sz pewnie chodzi o przechodzenie między formacjami w trakcie meczu i zapomniał zdjąć jeden magnes
0
@OldMc84 gdyby Raphinha zamiast do nas trafił do Arsenalu, Liverpoolu albo City to teraz byście im go zazdrościli, to Xavi go ograniczał i te kluby chciały go od nas wyciągnąć za promocje ale to Raphinha zablokował.
0
@AlexDark00 to jest zawodnik do szerokiego składu i kupowanie go w naszej sytuacji to głupota. Kasa powinna iść na DM