0

@Szklaner acha właśnie stwierdziłeś że Raphinha może grać jako ,,9" i masz do kogoś pretensje xd. Z tobą szkoda dyskutować ale tego się czytać już nie dało

0

@Mroziu nie, upada sprzedaż Faye

1

@Szklaner jaka 9? Teraz to poleciałeś. Powinien grać na swojej nominalnej pozycji czyli ofensywny pomocnik/prawy pomocnik

0

@DamianPSV Ferran nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji

2

@DonAndresFCB placek hahhahahaha xd

3

@Fake69 który? Pierwszy lepszy przykład: Perez. Prawie każdy poważny klub myśli długoterminowo

12

Co dalej? Gość na każdym kroku powtarza że zostaje i nikt go nie wywali. Media sobie znalazły kandydata do odejścia i nie mogą od tego odejść. Raphinha nigdzie nie odejdzie i tyle w temacie.
Raphinha jest zbyt ważny żeby się go pozbyć i nie zmieni tego opinia kibiców dla których liczy się tylko efektowność

0

@normasubiektywna Laporta nie będzie patrzył co będzie po nim i ma wziąć pożyczkę żeby zrobić transfery

0

@PietrasCoelho przecież nikt nie bierze kredytów na transfery chłopie

0

@Meskalina na Euro nikt prawie nie dał rady xd, Bellingham, Mbappe, Kane, Saka, Foden, Lukaku, Chiesa, Gvardiol..... i można długo wymieniać, dawno nie widziałem tak słabego turnieju gdzie prawie każdy zwiodł, nie tylko starsi gracze.
Jeśli nie widzisz w nim pożytku to już można wywnioskować jaki masz do niego stosunek. Nikt go nie kupi poza Arabią z racji wieku i pensji. Trzeba liczyć że Flick go wykorzysta.
Lewy nikogo nie blokuje, to Xavi grał nim wszystko. Można było rotować ale nikt nie miał szans wywalić go ze składu na stałe

2

Kolejna pożyczka ludzie Laporta nas ciągnie tylko w dół

0

@JarekS nie ale trochę się interesuje naszą sytuacja i nie wiem jak mamy to spłacić, nie da się. W końcu musi nadejść ten moment

0

@JarekS następny prezydent będzie miał bardzo duży problem i pewnie będzie się coraz bardziej zbliżać sprzedaż klubu

0

@cules100pro i tak najpewniej kontrakt z Nike nie będzie taki na jaki zasługujemy. Według mnie nas nie stać na taki wydatek i informacje że Laporta chce pożyczyć 100mln mnie w tym utwierdza

0

@cules100pro już od ponad miesiąca ma być klepięte w ciągu tygodnia

0

@cules100pro te dopinanie umów trwa już bardzo długo (:

0

@cules100pro nie? Inigo, Roberto, Roque, Guido......

0

@cules100pro na ten moment nie możemy zarejestrować obecnej kadry

2

@Meskalina każdy tak gada a fakty są takie że pod względem liczb jest najlepszy. A co w ważnym meczu trzeba odrazu strzelić gola żeby nie powiedzieli że grał słabo? Skupianie na sobie obrońców i ich ściągnie w kluczowych momentach jest też bardzo ważnym zadaniem z którego Lewy się bardzo dobrze wywiązuje.
A ja myślę że po przyjściu Flicka to będzie niezły last dance Lewego bo pewnie będziemy grać na napastnika i go wykorzystywać lepiej czego u Xaviego nie było. Wieku nie oszuka ale nie ma kto go wywalić ze składu i jeśli Ferran nie rozegra jakiegoś sezonu życia to kontrakt Lewego zostanie przedłużony bo napewno zagra ponad 55% meczy

0

@AlexDark00 xd, nie wiem co on Ci zrobił ale masz potężny kompleks Lewego

0

@AlexDark00 nawet tego nie skomentuje xd. Z tobą nie da się w tym temacie dyskutować, zwykła nienawiści i zero argumentów.
Ma taki kontrakt jaki mu dano więc pretensje powinny być skierowane w osoby które mu go dały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Sevilla naciska xd. Proponują bardzo słabe warunki wypożyczenia to czego się spodziewali? Jak mamy opłacać 3/4 jego pensji to lepiej żeby został

0

@Mroziu no widzisz czyli byłbym lepszy (:
A tak na serio, Laporta bardzo słabo się spisuje i mam nadzieję że jak najszybciej ustąpi ze stanowiska. Chciałbym żeby wygrał Ciria ale socios jakoś nie potrafią wybrać kogoś dobrego w ostatnich latach

0

@Zoker czyli zawodnik z najlepszą statystyką udziału przy bramkach nie jest pod względem wkładu sportowego w top2 zespołu?! Ja rozumiem że można nie lubić jakiegoś piłkarza ale chociaż trochę obiektywizmu

0

Najlepiej to spróbować go sprzedać

0

@AlexDark00 przepraszam bardzo kolega stwierdził: ,,Szkoda, że pod względem umiejętności i wkładu sportowego nie jest drugi w lidze. Nie jest nawet drugi w drużynie" co jest nieprawdą. Przepraszam bardzo do tej statyski licza się gole, asysty i asysty drugiego stopnia więc twój ,,argument" trafia do kosza.
Zresztą z tobą dyskutować na ten temat nie ma sensu

0

@Zoker no np. Gundo, Raphinha i Yamal mają sporą stratę do Lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?