0

@Cule1234 no tak po co DM, lepiej bez żadnego sensu kupować Olmo

0

@Safrani dwa razy? To chyba jakiś żart bo u nas też by mało nie zarabiał

0

@Riguelme to była kontuzja dłoni, miał być gotowy na presezon tylko pewnie gra w jakimś ochraniaczu
https://www.fcbarca.com/119468-oficjalnie-pablo-torre-doznal-kontuzji-i-przejdzie-operacje.html

1

@jeronimofrancisco a gdybym ja miał wybierać to byśmy żadnego z nich nie kupili (:
Olmo to kasa w błoto, zwykły średniak do tego bardzo nieregularny tylko z przebłyskami. Już nawet nie wspomnę że co chwilę ma kontuzje i mało nie zarabia. Mamy lepszych graczy na jego pozycję

1

@jeronimofrancisco ty chyba sobie żarty robisz

4

@Bajson nie wiadomo
@jeronimofrancisco nic nie negocjuje, transfer jest wstrzymany przynajmniej do końca presezonu a podobno bardzo Flickowi zaimponował

1

Powiem że mnie zaciekawiło, próba gry na wahadła i brak skrzydeł, w to miejsce ofensywni pomocnicy.
Trochę będzie trudno to ocenić bez pełnego zapisu meczu więc czekam tym bardziej na presezon

1

@TadeuszK co ty gościu gadasz? Jest podstawowym zawodnikiem i ma kontrakt więc co do tego ma honor? Bo jakiś randomowy troll go nie chce?

0

@krol211 a co ma powiedzieć? Już raz powiedział że przydałby się jeden DM który umie bronić. Mówienie tego w każdym wywiadzie napewno nie poprawi pozycji negocjacyjnej

0

@nowy19pl przez to zmniejsza nam dochód z kontraktu, pewnie za tą dźwignie też nam odejmą

4

Jeśli by to odemnie zależało to bym dał opaskę kolejno: Gundogan, Ter Stegen, Gavi, Lewy. Biorę pod uwagę że Roberto raczej nie zostanie. Według mnie Araujo ani De Jong nie nadają się na kapitanów.
Oczywiście to tylko moja opinia bo nie siedzę z nimi w szatni i nie wiem dokładnie jak to wygląda, mogę się tylko sugerować zachowaniami na boisku i informacjami z mediów.

0

@xavi890 nawet transfer Ferrana miał owiele większy sens bo wtedy był potrzebny ktoś do ataku a Olmo jest kompletnie niepotrzebny

0

@Ronad10 PSG i Bayern już w tym momencie się o niego licytują. Cena powinna się zamknąć w okolicach 50mln razem ze zmiennymi

0

@MalanFCB a według mnie będzie jednym z najlepszych i wciągnie Nico nosem bo skala talentu dużo wyższa

0

@JarekS ma 22lata i według mnie powinien się ogrywać na wyższym poziomie niż 3liga

3

I oby żadnej oferty nie przyjęli. Dość marnowania kasy

0

@xavi890 przecież to inna pozycja

0

@tomasthc Torres, Roque, Victor

1

@Sonda25 zawodnik Rennes o którego walczą Bayern i PSG. Ogromny talent bardzo przypominający Neymara i Ronaldinho. Talentem mocno przewyższa Nico i jest stworzony do nowoczesnego futbolu


Tu masz trochę skrótów

0

@JarekS był news jakiś że Flick chce żeby Torres grał na ,,9" (co jest dobra informacja bo będzie grał w końcu na swojej pozycji i Flick pokazuje że coś się zna) i wtedy mamy trzech zawodników w pierwszym zespole na pozycji ,,9" więc jeśli nie odejdzie Roque (mało prawdopodobne) to chyba lepiej wypożyczyć Victora bo według mnie biorąc pod uwagę jego wiek i umiejętności nie ma sensu już grać w rezerwach

1

@JarekS ciekawe czy go wykupują żeby sprzedać z zyskiem czy będzie wzmocnieniem pierwszego zespołu

0

@Wizz777 na licencji z rezerw mógłby grać

0

Super że go zatrzymaliśmy ale szkoda że nie wykorzystaliśmy opcji wykupu bo ten wysoki procent od sprzedaży zmniejszy zyski z potencjalnej przyszłej sprzedaży

0

@Hindus nie ma na to raczej szans ale zobaczymy

8

@lambard jego to bym nawet w miejsce Nico wziął, mega talent ale nasz zarząd nawet nie pomyśli żeby go sprowadzić

1

Mam nadzieję że nie uda się go zatrzymać, w tej cenie można kupić Merino

1

@Kamil689 Deco wykonuje tylko polecenia Laporty, to on musi odejść bo nic się nie zmieni

4

Mam nadzieję że szybko go ktoś kupi bo Laporta i Deco sabotują ten klub

0

@Hindus też nie za bardzo chce Raphinhe na wahadle ale napewno lepsze to niż gra na skrzydle albo prawej obronie w jego wykonaniu. U Flicka najpewniej będzie grał jako ofensywny pomocnik.
Yamal napewno nie będzie wahadłowym..... nie jest też pewne że będzie skrzydłowym, ma większe predyspozycje żeby w przyszłości być ofensywnym pomocnikiem albo ,,10" i napewno wraz z rozwojem zmieni pozycję.
Nie sugeruje się wiadomościom z mediów bo sami sobie przeczą. Na początku jego pracy było pewne że wymaga ściągnięcia wahadła (Frimponga) i teraz w oficjalnym wywiadzie apeluje żeby dostał chodź jednego DM który umie bronić ale klub ma to gdziesz i idzie po Nico i Olmo (przynajmniej według mediów)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?