BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston co w tym dziwnego że dla Arsenalu za drogo? Dla Chelsea to samo.
Klauzulę trzeba wpłacić odrazu i chłopak ma bardzo wysokie wymagania finansowe
0
@mekston wierzę w plotki które mają jakieś podstawy, trzeba umieć odróżnić w jakie plotki można wierzyć.
Jakiej trójki? Jest Barcola, zaraz może być Doue więc po co mają negocjować jeszcze Nico?
0
@mekston a jaki ma sens posiadanie trójki takich graczy na LS? Wogóle nie ma sensu. Teraz każdy może sobie napisać że trener go chce, jakby wierzyć mediom to Flick naciska na transfer 3-4 graczy (:
0
@partymaker jeśli chodzi o mnie to nie mam parcia na transfer Nico...... bardziej mnie przeraża myśl że inaczej kupią Olmo xd
0
@partymaker no faktycznie źle przeczytałem (:
Według mnie będzie potem za parę lat, profilem bardzo przypomina Neymara i Ronaldinho i wielka szkoda że to nie jego chcemy kupić bo talent ma większy i wyjdzie dużo taniej.
Masz trochę racji ale porównanie z Olise nie trafione bo inna pozycja, wybierają między Simonsem i Doue (:
0
@Arczi87
LO: Balde, Valle, Faye
PO: Kounde, J.Araujo, Fort
Nie no sorry ale jak dla was to źle to tym tokiem myślenia to połowa pozycji jest do wzmocnienia (;
Nie sugeruj się że u Xaviego Balde grał słabo, tam każdy zaliczał momentalny zjazd, w pierwszym sezonie grał świetnie. Fort jest bardzo solidny i dobrze wszedł w zespół, Araujo miał dobry sezon w La Palmas, Faye świetnie pasuje do koncepcji Flicka, Valle miał bardzo dobry sezon z Levante więc nie ma się o co martwić
0
@partymaker nigdzie nie napisałem że Doue jest obecnie lepszy od Nico. Biorąc pod uwagę jakie posiada teraz umiejętności i jakie posiadał Nico w jego wieku to Doue go zjada.
Tylko że o Doue się już licytacją.
PSG to się chyba tylko według gazet interesuje bo nie ma tam dla niego miejsca jeśli uda się dopiąć transfer Doue.
Zobaczymy za parę lat
1
Kolejne przepalanie kasy, mamy dobrze obsadzone boki obrony i nie potrzebujemy nikogo na te pozycje kupować. W tej cenie możemy kupić Merino który by się owiele bardziej przydał
0
@MalanFCB zobaczymy ale pewne jest że potencjału napewno nie ma takiego jak Doue ale jest dużo czynników które wpływają na to jak potoczy się ich kariera
0
@LukaszFan były informacje że jest dla nich za drogi (nie chodzi o to że ich nie stać tylko uważają że to za duża kwota za niego).
Nico jeśli miałby zarabia teraz 20mln brutto to ile miałby później? To ile wymaga kasy to przesada
0
@mekston wybieram? Można tak powiedzieć bo ta plotka nie ma na ten moment żadnych podstaw
0
@mekston te farmazony xd, gdyby PSG go chciało to wpłacają klauzulę i tyle, a oni negocjują transfer Doue i nic poza tym
0
@mekston na jakiej podstawie?
0
@mekston temat się otworzy najwyżej kiedy przegrają z Bayernem walkę o Doue, teraz nic z tym nie robią
1
@mekston no to idą po Doue a mają jeszcze Barcole
0
@mekston na ten moment ma coraz mniej opcji
Chelsea - zrezygnowali bo uznali że jest zbyt drogi (zarówno klauzula i pensja)
Arsenal - też że za drogo
Liverpool - zrezygnowali na starcie
PSG - to tylko farmazony mediów, starają się dopiąć transfer Doue więc po co im Nico
0
@Katalończyk 99 no np. przejściem do negocjacji albo obniżeniem wymagań finansowych?
1
@mekston no nie wiem, na ten moment nie wiem jakbyśmy go mieli zarejestrować ani Nico jakoś nie pokazuje że chce już teraz do nas trafić.
Oczywiste to tylko moja opinia
0
@partymaker ach tak? Zobacz sobie kilka meczy Nico i Doue i sam oceń, też zauważ że Doue jest 3 lata młodszy, gdzie w jego wieku był Nico? O Doue biją się wielkie kluby a Nico...... na ten moment same przepychanki medialne
0
@Cule1234 jakbym miał obstawiać to zostanie jeszcze na rok w Bilbao i za rok go kupimy
1
@blakkudium ta ta, napewno :D. Jak wpłacą klauzulę to uwierzę. To na ten moment to gra między klubami za pomocą mediów
1
@MalanFCB tak bardziej, zobaczysz za parę lat
0
@krol211 to może być akurat gra Laporty
3
To najpewniej próba wytłumaczenia za pomocą mediów braku transferu Nico albo jego przedłużania. PSG licytuje się o bardziej utalentowanego Doue więc nie mam pojęcia po co im Nico
1
@JarekS to raczej według mnie próba wytłumaczenia braku transferu Nico albo jego przedłużania się. PSG licytuje się o bardziej utalentowanego Doue więc nie wiem po co im Nico
0
@Litman Roque jest przehajpowany i zapewne kolejny trener go skreślił ale wolę liczyć ma cud niż przewalic jeszcze więcej kasy na Olmo
3
Z jednej strony możemy odzyskać kasę ale jestem pewien że ta kasa zostanie dołożona do zakupu.... Olmo, który jest dużo droższy w utrzymaniu i co chwilę ma jakieś kontuzje albo dolegliwości a o braku regularności nie wspomnę. Jeśli odzyskamy kasę to albo kupujemy kogoś kto jest potrzebny albo kasa idzie na ustabilizowanie sytuacji ale oczywiście Laporta najpewniej tą kasę przewali. Jedyne co może nas uratować przed przepaleniem kasy na Olmo to wykupienie go przez kogoś innego
2
Dla nas oczywiście super gdybyśmy zarobili albo chociaż odzyskali kasę ale wątpię że Roque na starcie swojej kariery tam odejdzie
0
@JarekS ciekawe jak Laporta się wytłumaczy jeśli Victor który kosztował 2,5 mln wygryzie Roque który kosztował 35mln + zmienne
0
@Arden ,,skoro go chcą, to mają na niego pomysł"...... prześledź sobie historię naszych transferów i się zastanów czy w to wierzysz