BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Iniesta997 Oscar Gistau
0
@Sparrow101 a wiesz chociaż dlaczego?
5
@KibicBarcy84 bez niego nie ma różnicy?! Gość ma największy udział przy bramkach w poprzednim sezonie
https://www.fcbarca.com/118451-bramki-asysty-asysty-drugiego-stopnia-fc-barcelona-w-statystykach-podsumowanie-sezonu.html
Zanim się takie głupoty napisze to najpierw się proszę do edukować
0
@pacior95 nie no ludzie xd. Laporta może co najwyżej czyścić Perezowi buty. Trzeba liczyć że Laporta przegra następne wybory
1
@Arekvip xd, Raphinha charuje cały sezon a tu ci powiedzą że miał jeden mecz
0
@ikar34 Torres nie odejdzie bo nikt nie da jego kwoty amortyzacji
3
@martool2 może lekko przesadził ale też nie napisał jakiś kłamstw.
Rozumiem że nie chcecie żebyśmy mieli kiedyś tak dobrego prezydenta jak Perez?
0
@pacior95 a co kolega takiego strasznego napisał?
2
@Arden to akurat wiadomo od dawna
2
@MiGzi przecież to troll, nie ma sensu dyskutować
16
Oby udało się go pozbyć definitywnie
5
@Ronad10 jeśli go za darmo wezmą będzie dobrze xd
2
@Azi czyli jesteś za sabotażem
0
@Emerald wypisać Ci mam? Najpierw sam sobie zacznij czytać artykuły o naszej sytuacji finansowej, właśnie się wyłożyłeś bo nic nie wiesz, pewnie polegasz na propagandowych wywiadach Laporty
0
@LukaszFan nie zgadzam się, kierowanie się budowaniem kadry narodowością graczy jest bez sensu.
4
@KondiCules bo nikt nie wpłaci jego kwoty amortyzacji
0
@Emerald hahhahhha xd. Piszesz jak typowy beton. Nie masz wogóle pojęcia o naszej sytuacji.
Laporta nie wyciąga nas z bagna tylko nas w nim topi. Sprzedał już prawie wszystkie aktywa klubu żeby udawać potęgę.
Klubem zarządzaja niekompetentni ludzie.
Oni mają tylko kredyt na stadion, my nie mamy 1,5 mld długu tylko prawie 3mld razem z długiem na stadion który trzeba spłacać.
3
@Mixtape ,,perspektyw sportowych to on nie będzie miał zbyt wielkich" dlatego zdobywają więcej trofeów i zachodzą dalej w LM w ostatnich latach?
0
@doc przydałoby się
0
@pt9 sugerujesz się jego gra w drużynie spadkowej? Nawet tam wyglądał lepiej
0
@pt9 to tym bardziej lepiej żeby został bo dalej nie widzieliśmy jego najlepszej wersji przez ograniczanie go przez Xaviego
1
@Arekvip to my chyba inne mecze oglądaliśmy
1
@LukaszFan to może zróbmy kadrę Hiszpanii odrazu? Mamy wychowanków i kierowanie się w transferach narodowością jest niepoważne
10
@ikar34 uśmiałem się. Jeden z najlepszych graczy w ostatnich dwóch sezonach, w których zrobił double-double.
Jeśli ktoś nie jest efektowny to ludzie będą takie farmazony pisać
0
@Ronad10 no faktycznie zapomniałem o Garcii ale to nic nie zmienia.
Raphinha to nie skrzydłowy i najpewniej będzie grał jako ofensywny pomocnik.
Znowu robisz to samo że wybierasz sobie najlepszych graczy a nie patrzysz na głębie składu. Przypominam też że PSG dalej robi transfery
6
@Arekvip Raphinha wolny xd.
To ofensywny pomocnik/prawy pomocnik i miejmy nadzieję że Flick go wykorzysta w przeciwieństwie do Xaviego.
Jeśli go sprzedamy to w to miejsce przepalą kasę na Olmo
3
@betonito mnie nie obchodzi narodowość piłkarza ani kolor skóry, ważne są umiejętności i jak widać w Realu się to sprawdza.
U nas jest dużo hiszpanów też ze względu na fakt że mamy mocna szkółkę i z niej dużo graczy trafia do pierwszego zespołu a Real swojej używa do zarabiania
29
Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby chcieć wymienić Raphinhe na Olmo.
Dobrze że Raphinha trzyma się swojego stanowiska i nie chce odejść
0
@Emerald ale tu większość nie da złego słowa powiedzieć na Laporte bo zaraz ci wyskoczą z Bartomeu. Laporta nie jest wiele lepszy, każda dostępna kasę wywala na transfery zamiast spłacić długi, daje duże kontrakty i każdy profesjonalista odchodzi z klubu
1
@R_da_Souza_Faria to jego decyzja, ja tu tylko obalam to stwierdzenie że niby mamy lepszy projekt sportowy.