0

@kanver_ i znowu upychanie na siłę gracza na nieswojej pozycji. Jeśli nie kupimy Nico to najpiewniej nie będziemy grać na skrzydła

0

@ViscaelBarca2007 przecież wtedy na 99% Laporta pójdzie po Olmo xd

2

@JohnnySilverhand Baena ok, Frimponga też super ale dajcie sobie spokój z tym Olmo

0

@kanver_ na presezon nie pojechał żaden skrzydłowy z La Massi

0

@Gall czyli będą ich ignorować tak?

1

@MesQueUnClub96
@Arden
Akurat Deco ma najmniej do gadania, zwykły figurant i przytakiwacz Laporty. Ja tylko czekam aż Laporta coś odwali i wtedy zrobi z Deco kozła ofiarnego i w jego miejsce przyjdzie następny

0

@krol211 narazie więcej wskazuje na to że Nico zostanie w Bilbao więc pozostaje czekać na więcej informacji

0

@ACMaldini3 Riad i Pedrola zostali wykupieni a Dest odszedł za darmo

0

@cules100pro czy najpewniej tak jak myślałem

0

@Azazel_Pazuzu przecież to normalne xd. Plan był taki że teraz będzie się uczył od Lewego i starał się z nim rywalizować a później go zastąpi gdy odejdzie ale nie wyszło jak zakładano

0

@LambiPL Olmo nie jest pierwszym wyborem nikogo, większość go skreśliła a reszta traktuje jako opcje zapasową

0

@Borys8111 ma kontrakt do 2027r.

7

Już się zaczyna wywieranie presji za pomocą mediów na chłopaku. Widziały gały co brały, jeśli się okaże że Flick definitywnie na niego nie będzie liczył to ktoś powinien za to odpowiedzieć

0

@KibicBarcy84 powiedział że nie odejdzie więc nie ma tematu.
Akurat Flick go napewno lepiej wykorzysta i możemy się spodziewać fajnego last dance w jego wykonaniu

4

@LambiPL tak prawdopodobnie będzie niestety. Jedyne co nas może uratować przed Olmo to brak kasy

0

@kakusus Raphinha ostatnio hat-trick w dwómeczu z PSG a Lewy trzeci najlepszy strzelec w historii LM

0

@umtiti a ja nie wiem jak tu może być tyle trolli nie znających się na piłce

1

@VeB 1899 zakup Olmo to strzał w kolano, już bym wolał kupić Baene

1

@doc Doue to byłby fantastyczny transfer ale nawet nie próbujemy

2

@Kondziubarca Nico miał przyjść do nas za darmo ale rodzina go namówiła do przedłużenia kontraktu. Jakoś czuję że zostanie jeszcze rok w Bilbao a my zostaniemy z ....... Olmo

0

@KibicBarcy84 od napastnika chyba oczekuje się liczb więc się ogarnij.
Właśnie w Polsce Lewy ma najwięcej żałosnych hejterów którzy nie znają się na piłce.
Auba to nie ten poziom ale tak byłby tańszy

5

Nie mam parcia na transfer Nico ale jeśli zamiast niego ma przyjść Olmo to krew mnie zalewa

0

@Arden co w tym dziwnego xd, szkoda dyskutować

0

@kuz czyli na podstawie jednego turnieju go oceniasz. Gość jest strasznie nieregularny, co chwilę ma kontuzje albo jakieś dolegliwości, nawet liczby go nie bronią. Może czyścić buty Gundo i Raphinhi, Fermin w swoim pierwszym sezonie na tym poziomie prawie go dogonił w liczbach a Pedri go posadził na ławce.
Jak już na siłę chcemy ŚPO to już lepiej kupić Baene (tańszy, zdrowy, młodszy i ma lepsze liczby)

0

@kuz a widziałeś chociaż jak gra w Lipsku czy się podnieciacie jednym turniejem?

0

@Arden nie no ludzie, przeczytałeś co napisałem? Według tych farmazoniarzy to Flick chce już 4 kosztownych graczy.
Temat Olmo jest grzany całą kadencję Laporty i to tylko jego cel.
Czyli nie można się oburzyć jak klub jawnie przewala kasę na niepotrzebnego gracza gdy są inne pozycje do wzmocnienia?

1

@kuz to już nawet śmieszne nie jest

1

@Sparrow101 pytam czy wiesz skąd się wzięła kasa na transfery

0

@Rupert_Haubica no tak oczywiście xd

0

@Arden Flick go chce xd? Według mediów to Flick chce Nico, Frimponga, Olmo i Kimmicha, we wszystko wierzycie xd. Olmo to wymysł Laporty. Gość nie byłby u nas drugie wyborem a zaraz wywalimy 60mln na gracza bardzo nieregularnego który na dodatek często ma kontuzje i co chwilę ma jakieś dolegliwości.
To zwykle przepalanie kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?